hamir0

Párkrát (doslova) jsem se sice zasmál, to je ale u komedie podobného ražení zatraceně málo. Bohužel nemůžu jinak. ()

darthhokro

Další Melova podařená parodie. Leslie Nielsen jako Dracula nemá chybu. Ovšem nejvíc se řežu u scének z Ranfieldem kterého bravurně zahrál Peter MacNicol. Bacha na český dabing, lepší a vtipnější je ten starší z VHS. ()

Knor

Leslie Nielsen je pan komik, to je bez komentáře a tyhle parodie mu prostě sedí. Jako drákulovi mu to celkem sedlo a tahle komedie je naprosto dostačující ke spokojenosti, některé scény jsou opravdu neuvěřitelné :-) ()

GameboyNES

Je vidět že hodnotili hlavně twajlajlisti, kteří neviděli v životě klasické Drákulovské filmy. Brooks si střílí ze všech těhle filmů, počínaje Lugosim až po Oldmana. Kdo má tyhle filmy nalítaný, teprve ocení, jakou poctu Mel natočil. ()

Scraffy

Veľmi slabučký, až na hranici trápnosti zvládnutý humor, ktorý je v celom tomto filme skôr na obtiaž. Melu Brooksovi sa to vôbec nepodarilo, pretože ani len vizuál filmu nie je bohviečo. Mám Leslieho Nielsena celkom rád, pretože sa skvelo hodí do bláznivých komédií, ale toto bol vrchol, pretože film nedokáže zachrániť ani len on! Hold, keď zlyháva scenár, tak na to trpí celý film. ()

Clark_Kent

Musím se přiznat, že s Drákulou a jeho věrným služebníkem Renfield, bylaopravdu náramná sranda. P.S. Ten finální konec kdy namete Renfield popel s knížete Vlada alias Leslieho a namaluje mu úsměv, byla opravdu od srdce. ()

MFloyd

Určitě pár povedených vtípků tu najdeme, ale také hodně trapných. Lehce nadprůměrný Leslie Nielsen, ale hodně trapný a podprůměrný MacNicol. Toho týpka prostě nesnáším a kdekoliv hrál, tak na mě působil stejně. Tedy trapný idiot. Mel Brooks možná občas natočil něco vtipnějšího, ale ve srovnání se Zucker/Abrahams je to o několik příček níže. ()

Marrianna

Z těch různých prkotin, které Leslie ztvárnil jde určitě o to lepší. Vlastně musím říct, že jde o hodně dobrou parodii, kdy se opravdu, ale opravdu ze srdce zasmějete. ()

macetoma

Mám rád Leslieho Nielsena. Pravda, nevyrovná se to kvalitou bláznivé střele, ale i tak jde o dílo nadprůměrné. Ono parodovat takovou klasiku jako je Drákula není jen tak. Spousta skvělých momentů a pár slabších. Celkově dobrá zábava, neboť předlohu jistě všichni znáte. No a ten tanec na plese v "zrcadlovém" pohledu, ten teda byl...Dávám tři hvězdy. ()

Maja238

"Ale jde jí to bez něj docela dobře, že?" Když má někdo dojem, že je to absolutní trapárna, prosím, já mu jeho názor neberu. Ovšem v hlavě jej tvrdě odsuzuji, že neumí ocenit Leslieho fantastický humor. ()

GordonCZ

Můj druhý nejoblíbenější Brooksův počin hned po Bláznivém příběhu Robina Hooda. Tato parodie na upíří horory o hraběti Drákulovi se zkrátka povedla a výkon Leslieho Nielsena stejně jako Petera MacNicola v roli Renfielda jí dodává šťávu skoro v každém záběru. I když film není na úrovni 10 z 10 jako pitvy prof. Van Helsinga, musím jasně říct - dobrá práce! Pusta! ()

Brano

Paródia o Draculovi sa nevydarila. Zábava miestami akoby určená skôr pre mladších divákov. Od úplnej trápnosti to zachránil len skvelý Leslie Nielsen. ()

helrohir

Tak tu si Leslie Nielsen opäť vybral slabšiu filmovú chvíľku. Vtipné je to minimálne, respektíve takmer vôbec (možno jedna, dve scénky) a scenáristicky je to skoro odpad. V podstate ma zaujali len dve veľmi pekné herečky. ()

Jehan

Krávovina první kategorie, která nechtěně dokazuje, jaké úžasné věci by dokázali Mel Brooks a Leslie Nielsen kdyby měli trochu více soudnosti. Nu což, oba ji zjevně neměli. Tak tu máme film. No a, táži se věcně, je to až takový průser, že by se oba měli smažit ve filmovém pekle po boku Zdeňka Trošky? ()

adamix

Ja patrím k tým týpkom, ktorých Coppolov DRACULA neoslovil a to som od vtedajšej hororovej romanťárny očakával viacej. Od tejto parodickej fádnosti som toho veľa neočakával, napodiv ale sadla a viac ráz aj pobavila. Tiež nie som zástanca podobných amerických chujovín bez vtipu, ale keď vám ten trápny humor sadne, vzíde z toho celkom solídny zjav. SPACEBALLS, strčte sa! ()

sosko

Asi jeden nejlepší film co jsem viděl s Nielsenem, děj se drží knižní předlohy. Režisér a zároveň v tomto filmu herec Mel Brooks věděl velmi dobře jak udělat skvělý film, a ne nějakou rádoby komedii s velmi trapnými chvílemi, které se už skoro pořád objevují. ()