Enzo555

Bombová komédia. Scéna, keď si malý Peter MacNicol pchá do úst chrobáky a pavúky a vydáva ich za "ostružiny" a "rozinky" je v mojich Top5 ()

RomanBond007

Klasický žáner, s bravúrne upravenou podobou. Leslie Nielsen je klasický komik, skvelý herec a dúfam, že aj slušný človek :). Film obsahuje veľa slušných gagov, humor nezaprieť a celková výstrednosť filmu je na mieste. Mel Brooks ako herec - fúha, je dobrý, rovnako ako aj režisér. Príbeh je jednoduchý, ale nie skazený trápnosťami. Film sa mi páčil, preto dávam 4 hviezdy aj za Nielsena, nech odpočíva v pokoji - 75%!!! ()

Delmondo

Kam se poděl všechen humor? jsem se sotva zasmál. Normálně to nemám rád ale co bych v tomhle případě dal za trochu trapnosti. Chudák Leslie, zřejmě se vyřádil v Bláznivý střele a šetřil síly na Utopence na útěku jinak si to nedovedu vysvětlit. ()

Kontryhelka

Kde je Leslie,tam je pro mně záruka dobré zábavy. Ani tahle parodie nebyla výjimkou. Vynikající herci, komedie narvaná hláškama,vtipný situace. za mně pecka. ()

Sublog

Ať si kdo chce říká co chce, já mám parodie Leslieho Nielsena rád a tahle je docela slušná a je to i celkem důstojná parodie na Coppolova mistrovského Draculu. ()

jjituska

Bezkonkurenčně můj nejoblíbenější film od Mela Brookse. Ať si říká kdo chce, co chce - já jsem se začala smát na začátku a po titulkách jsem skončila. Takhle se má podle mě dělat parodie. Nielsen je jako Drákula dobrý, ale na Petera MacNicolea prostě nemá :D Stegman má pravdu, že na dabingu v tomhle případě dost záleží. Nicméně vřele doporučuji:) ()

emil_sojka

Tahle parodie je dovedená až do absurdnosti, skvěle baví a neomrzí. Nevím, kterou z postav mám mít raději, poněvadž jsou prostě skvělé všechny. Hlášky jsou legendární (zejména ty Helsingovy). Jen nevím, proč existují k filmu dva české dabingy, z nichž jeden filmu rozhodně škodí. Můj nejoblíbenější film s Leslie Nielsenem. ()

Swinger

Díval jsem se na to večer a neusnul jsem i přesto, že to bylo místama slabší, tzn. kdo se chce trochu pobavit a vidět L. Nielsena rozhodně se mrkněte. ()

zurivymlok

Nedokážu si vůbec vysvětlit zdejší hodnocení. Snad jen, že to všichni viděli s novým katastrofálním dabingem na Primě. Uznávám, Brooks občas překročí i hranici trapnosti. Ale to už tak k jeho filmům patří. Jeho filmy se pohybují právě na hranici mezi dobrým humorem a trapárnou, ale Brooksovi se většinou daří držet na té správné straně a já se i zde od začátku do konce smál a do dnes patří tento film mezi mé nejoblíbenější komedie. "Dozorce, zpátky do práce!" :-) ()

Fritoll

Když jsem to viděl poprvé jak jsem byl malý tak bych tomu dal 5*, když jsem to viděl po několika letech dal bych tomu 1*, zprůměruju a je to 2*. ()

grafvonlugos

Drákula je mrtvý a miluje to a já zase miluji tento film. Nielsen je v roli hraběte nepřekonatelný. Dokonalá pocta Drákulovi, filmů s Drákulou a hlavně mému duševnímu mistrovi Belovi Lugosimu. ()

Lenka414

Moja najobľúbenejšia paródia....ale aj tak to nie je bohviečo...proste paródie nie sú môj šálok kávy...ale párkrát som sa zasmiala, musím uznať... ()

Andy.222

Jak tak koukám na hodnocení některých komedií/parodií, dochází mi, že ne vždy je to o kvalitě ale o stylu humoru a o komicích. Jistě většina z nás se shodne na tom, že Menšík byl "Pan komik", ale co se dalších týče je to horší. Když někdo nemá rád Leslieho nebo Brookse je jasné, že se mu nebude líbit ani film, který na nich stojí a padá. Je to stejné jako by ti, kteří nemají rádi Petra Novotného (a že jich určitě jsou tisíce) chtěli hodnotit jeho komediální pořady, které na něm stojí a padají. Výsledek se pak dá snadno předpovídat... Tenhle film je na tom stejně. Stojí a padá na Lesliem a Brooksovi. Někomu to sedne a někomu holt ne. ()

teseth

Povedená parodie, která mi kdykoliv zvedne náladu. Brooksovi se dle mého názoru tento filmový počin povedl téměř na výbornou. Samozřejmě jsou i tu slabší chvilky ale ty téměř nestojí za zmínku. Leslie je v roli drákuly vynikající a troufám si říci, že i přesvědčivější než v kterékoliv bláznivé střele. ()