Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martin741
  ***

  Chevy Chase je komik z USA, ktory najvacsiu slavu zazil v 80. rokoch, a v podstate sa rozlucil filmom Vanocni Prazdniny 1989. Nikdy som ho nemusel /a to je velmi diplomaticky napisane, v skutocnosti ho neznasam/, ale tuna s odstupom 30 rokov ide o slusnu komediu. Asi aj preto, ze nestala cela na Chase-ovi, ale hral tu aj Joe Don baker /Walking Tall 1973/. Pre mna tak na urovni Blaznive Dovolene : 57 %(25.10.2016)

 • druhaveta
  ****

  Oproti knížní předloze je film posunutý více do humoru (především díky převlekům - v knize Fletch všechny svoje aliasy utáhne v džínách a tričku), ale přesto se filmu daří nespadnout do komediálního žánru a zachovat si původní půdorys solidně vystavěné konverzační detektivky se suše hláškujícím hrdinou.(25.7.2007)

 • Seattleman
  **

  Typická komédia z 80-tych rokov, ktorá neurazí, ale ani nerozšíri zreničky. Natáčalo sa v lokalitách, kde aj Policajt z Beverly Hills, takže je to taký podvedomý návrat na známe miesta činu. Fletch rieši dva prípady, ústa sa mu nezavrú, objaví sa Kareem Abdul-Jabbar a všetko dobre dopadne. PS: Chevy Chase napodobuje v jednej scéne vzhľad Travoltu :)(17.11.2012)

 • Han22
  ****

  Bavil jsem se skvěle - Chevy Chase jako novinář Fletch vyšetřuje proč si ho najal bohatý muž, aby ho zabil. Nespoléhá se na logiku nebo na pěsti, ale na svoji neuvěřitelnou drzost a ukecanost se kterou předstírá různé lidi, aby získal informace. Převleky a jeho schopnost vylhat se ze všeho jsou geniální a Chevy Chase se svým ironickým humorem s vážnou tváří se do této role přesně hodí. Navíc samotný případ není na komedii vůbec špatný.(4.6.2009)

 • Joe321
  ****

  Typický Chevy Chase, u kterého si odpočinete, i když to zase není taková za břicho se popadající komedie. Na komedii to má lepší zápletku, ale zároveň spoustu dobrých dialogů. Soundtrack jsou osmdesátky v plný síle. Slabší čtyři, protože tenhle styl mám rád. -"Why are you doing this, Mr. Fletch?" -"I like men. I like to be manhandled. I like you."(17.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace