Chevy Chase je komik z USA, ktory najvacsiu slavu zazil v 80. rokoch, a v podstate sa rozlucil filmom Vanocni Prazdniny 1989. Nikdy som ho nemusel /a to je velmi diplomaticky napisane, v skutocnosti ho neznasam/, ale tuna s odstupom 30 rokov ide o slusnu komediu. Asi aj preto, ze nestala cela na Chase-ovi, ale hral tu aj Joe Don baker /Walking Tall 1973/. Pre mna tak na urovni Blaznive Dovolene : 57 %(25.10.2016)

Typický Chevy Chase, u kterého si odpočinete, i když to zase není taková za břicho se popadající komedie. Na komedii to má lepší zápletku, ale zároveň spoustu dobrých dialogů. Soundtrack jsou osmdesátky v plný síle. Slabší čtyři, protože tenhle styl mám rád. -"Why are you doing this, Mr. Fletch?" -"I like men. I like to be manhandled. I like you."(17.9.2009)

I přes angažování Chevyho Chase je Fletch překvapivě nenápadnou komedií, která příliš nezaujme detektivním příběhem ani humorem a je filmem, který absolvujete bez újmy a po jeho skončení si budete jen těžko vybavovat, co se v něm vlastně stalo. Jako podkres pří žehlení je to vhodné, ale jako plnohodnotný zážitek hodný vaší plné pozornosti už snímek tolik nefunguje.(29.3.2018)

Oproti knížní předloze je film posunutý více do humoru (především díky převlekům - v knize Fletch všechny svoje aliasy utáhne v džínách a tričku), ale přesto se filmu daří nespadnout do komediálního žánru a zachovat si původní půdorys solidně vystavěné konverzační detektivky se suše hláškujícím hrdinou.(25.7.2007)

Neda mi to, hoci som spociatku velmi dlho vahal, napokon som sa predsa len rozhodol udelit "prvemu" Fletchovi rovne 4 hviezdicky... Ono je totiz fakt, ze v case vzniku tohto filmu v zasade neboli na beznom poriadku vsemozne priam absurdne komedie (a je jasne, ze snad kdekolvek, kde hra stary dobry Chevy Chase, zakonite pojde o maximalne absurdne situacie)... To, co vo filme predvadza Chevy Chase, je skratka sled jednej sialenej situacie za druhou. Ked si k tomu pripocitam patricne ujete hlasky, vysledok je priam dokonaly... Nie je to sice ten druh komedie, ku ktorym by mal divak tendenciu vratit sa zas a znova (resp. pozriet si to znova by nebol problem, ale clovek by sa uz skratka urcite tak dobre nebavil)... Akokolvek, filmik ako taky sa urcite vydaril a kto ma rad Chevyho Chasea, ten sa nesklame. 70%.(18.2.2014)