Návrat do Modré laguny

• USA Return to the Blue Lagoon (více)

Konec 19. století. Na lodi, jíž cestuje mladá vdova Sarah se svojí roční dcerkou Lilli, vypukne cholera. Sarah s Lilli a s dvouletým chlapečkem, kterého námořníci našli v bárce na širém moři, jsou vysazeni se zásobami do malé loďky. Vítr je zanese na opuštěný tichomořský ostrov. Sarah vychovává Lilli a chlapečka, kterému dá jméno Richard, v duchu viktoriánské morálky. Ale obě děti jsou s postupujícím věkem stále více fascinovány rozdíly ve své fyziognomii. Když Sarah zemře na zápal plic, Lillia a Richard jsou odkázáni jeden na druhého. Daří se jim utajit svou přítomnost na ostrově před kanibaly, kteří sem pravidelně připlouvají provádět své krvavé rituály. Na prahu dospělosti se Lilli a Richard do sebe zamilují a začnou spolu žít jako muž a žena. Jejich idylu přeruší příjezd americké lodi. Oba mladí lidé se za dramatických okolností musí rozhodnout, zda se vrátí do civilizace či nikoli... (oficiální text distributora)

haWranka

Příběh z jedničky a z dvojky se mi míchá krásně dohromady. Ale pamatuju si, že tohle mi přišlo hrozně nudný... ()

Likan7

Být Richardem, tak si hodim laso. Narodím se na opuštěným ostrově dvěma sourozencům, abych se úplně šťastnou náhodou dostal pryč. A jak začne druhý film, skončím na tom samym ostrově, tentokrát se ženskou a její dcerou. To je fakt geniální scénář. Návrat do Modré laguny mi přijde trochu filmovější než první díl. Milla Jovovich je hezčí než Brooke Shields a dokonce tu máme i pár námořníků, který si přijeli pro vodu, perlu a vlastně i Millu. Zdráhá se mi říkat něco ve smyslu, že mě "bavilo" sledovat jejich dospívání, jen je to prostě o trochu míň špatný film než jednička, ale fakt o chlup :) ()

HarqAlAda

V tomto filme mi stačí Milla Jovovich, ktorú by som za Brooke Shields v pôvodnom filme s radosťou vymenil. Bohužiaľ, všetko ostatné vo filme bola zbytočnosť. ()

Scraffy

Tak voľné pokračovanie pôvodnej Modrej lagúny už nie je také dobré. Vytratila sa z toho taká tá autentickosť a nevinnosť z prvého dielu. Milla Jovovich je síce krajšia, ako Brooke Shields, ale aj tak to moc nezachraňuje. Výprava je ale stále skvelá a hlavne tá to zachraňuje na slabší priemer. ()

PlayEasy odpad!

Proč pletou 19. století s 1980's? Nu, v "modré laguně" se může stát ledacos. Výkony - hrozné, děj - stejný jako první díl, čili hrozný + totální vymývárna a skopírovaný obsah. 15% ()

ric odpad!

Zástupkyně něžného pohlaví (a frajeři, co si chtěli u holek šplhnout, když budou předstírat, že se jim to líbí), si na tomto, stejně jako na prvním díle ujížděli a prokázali tak absolutní nefilmové cítění. Ta doba už je doufám nenávratně pryč. Doufám. ()

Crypt.Ange

Kvuli te prirode a krasne Mille bych tomu dal skoro 3 hvezdy, ale kdyz si uvedomim, kolika filmum bych misto 3 pak musel dat 4 ... Bylo to takove odreagujici, predvidatelne, kycovite, ale docela mile, takze rozhodne nesouhlasim s tim, ze by toto byl "odpad"!!! ()

HnaTula

Do tohohle filmu se filmaři vůbec neměli pouštět. Je to jen kopie Modré laguny...akorát s jinými herci.....Ještě, že se na ně alespoň dalo koukat! Takže za hezké tváře hlavních hrdinů a krásu ostrova dávám 2 hvězdičky. ()

Adrii

Na tomto filmu je hezky vidět, co udělá s psychikou život na opoštěném ostrově. Herci role dobře ztvárnili. ()