Dvacetiletá Violet Sanfordová pracuje už čtyři roky v malé pizzerii v městečku South Amboy v New Jersey. Touží však prorazit do světa showbyznysu jako hudební skladatelka, a tak se přes nesouhlas svého otce rozhodne zkusit štěstí v New Yorku. Kamarádka Gloria jí najde bydlení v Čínské čtvrti. Violet marně obchází hudební agentury s demopáskami a vůbec se jí nedaří. Jednoho dne zoufalá Violet narazí na bar U Hnusnýho kojota, který vede energická Lil a je proslulý barmankami, jež občas na barovém pultu tančí a řádí. I když je Violet nesmělá, Lil jí přesto dá šanci, když dívka dokáže uklidnit propukající rvačku. Přes řadu drobných i větších omylů a trapasů se Violet rychle zaučuje a také sbližuje s Kevinem, který jí o sobě prozradil, že pochází z Austrálie, má několik zaměstnání, je sirotek a sbírá komiksy. Violet uklidní další rvačku, přitom ji vyfotí jeden reportér a obrázek v novinách se dostane až k jejímu otci, který má kvůli ní v rodném městečku ostudu. Když za ní přijede, dívka ho marně uklidňuje a rozejde se s ním ve zlém, stejně jako po prudké hádce s Kevinem, kvůli němuž dostane výpověď. A když už se zdá, že horší to být nemůže, zahlédne ho, jak si vede domů vysokou atraktivní blondýnu, a jejího otce srazí auto. (TV Nova)

genetique

Klasická americká rozprávka. Oddychovková komédia, ktorá ničím zvlášť nezaujme ale na jesenný večer ideálna. Neviem, čo tam ale robí zaradenie dráma, možno záverečných 5minút, ale to by tam mohol byť aj akčný atď. O hercoch radšej pomlčím, škoda, že viac priestoru nedostal John Goodman. Kočky sú vo filme ale na zahryznutie. Keď už kvoli ničomu inému, tak kvôli nim sa film pozrieť dá. A ešte pre song od LeAnn Rimes. ()

castor

Každý sice tuší, jak tenhle natáhnutý videoklip asi dopadne, přesto má profláknutá story docela solidní spád a rytmus. Mluvím hlavně o první polovině, kdy se dá ještě nad lecčems přimhouřit oko. Pak jakékoliv nápady utneme a sledujeme nudnou přehlídku slepic okolo Marie Bello, kdy zejména scény z jejího baru jsou naprosto nereálné (kdo by ten chlast, co skončí všude kolem, jen ne ve skle pro zákazníka, platil?). I tady ale svižná kamera a půvabná Piper Perabo, která působí rozkošně naivně, tu a tam něco zachrání. Dietní tři hvězdy. ()

MM_Ramone

DVD s týmto filmom v mojom súkromnom archíve úplne zapadalo prachom. Nikdy som nenašiel chuť si ho pozrieť. Zhliadol som ho až včera v televízii. Nebolo to až také špatné ako som sa pôvodne obával. Hlúpučký scenár o partii rajcovných barmaniek ma vôbec nezaujal. Avšak na tie sexi "Divoké kočky" sa pozeralo dobre, niektoré skladby so soundtracku boli celkom slušné a tiež ma potešil aj John Goodman v jednej z vedľajších úloh. ** ()

freddy

Příjemný zajímavý filmík, který se hodí k odpočinku a relaxování, protože děj je absolutně nenáročný a je zde co ke koukání (tedy alespoň pro pány). Jsou zde nádherná děvčata tančící na baru a pánská očka se mohou z tohoto velmi pěkného těšit po celou dobu filmu. A pánové, ruku na srdce, kdo z nás na to koukal kvůli ději? Já si tenhle film vždy zapnu hlavně kvůli pěkným herečkám. Ale samozřejmě, jak říkám, děj je triviální, a tím pádem nikterak originální, ale nemohu jinak než dát tři hvězdičky prostě proto, že mi tenhle film přišel zajímavý a líbil se mi, a to z výše popsaných důvodů... ()

pepo

nie som štrásťročná ženská takže sorry.nad 1* ma nedostane nikto.ale nad odpadom budem rozmýšľať ()

nunka

Jedna * za Adama Garciu a druhá * za trsavú hudbu...ináč ničím originálna omielaná hollywoodska klasika, kde už pri úvodných titulkoch a scénach viete, aký bude záver... ()

Hunt

HUDBA: Trevor Horn, Červená knihovna, kde klišé střídá klišé může zaujmout snad jen 12-leté puberťačky. ()

ajuska

Podprůměrný snímek s hloupou a snad milionkrát obehranou zápletkou. Zajímavá scéna nebo dokonce dialog v nedohlednu, snad jen samotná myšlenka baru Coyote Ugly za něco stojí, i když je to nereálné až na půdu. ()

JohnnyD

Jerry Bruckheimer tentokrát pre tínedžerky s rozprávkou o tom, že keď ideš za svojim snom, neváhaj predať aj svoje telo. ()

Paldini

EMF, INXS, Lenny Kravitz, pěkná holka a bar jak vystřižený ze Stodolní i s tím tančením na baru. Bomba začátek, byl jsem nadšený. ALE. Je tady to ale. Příběh se začal vyvíjet tak, jak jsem si nepřál, do sentimentálních sraček, s vysloveně trapnými momenty (všechny kšefty s raritním číslem Spider-mana) a místo řízných vypalovaček dostaly prostor nudné cajdáky. Kéž bych nebyl nemocný a mohl si zajít na pořádnou pařbu, třeba zrovna do podobného baru, ale s pořádnou muzikou a s "živými" slečnami. ()

Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 or 10/10 Hudba 8/10 or 10/10 Efekty 5/10 or 10/10/// +je to pěkný film, který vás pohladí na duši, české titulky u písniček, holky jsou kočky a jsou divoké -hodně přeslazený a po stránce příběhu nic nového/// Sázka na jistotu (myšleno dvojsmyslně), vyděl jsem to již dříve, poprvé cca před 5 lety a tehdá jsem byl filmem uchvácen. I dnes kdy jsem se těšil konečně do kina na film Auta a bohužel jsem na film kvůli dopravní zácpě nedorazil (tak jsem si užil Auta aspoň v reálu OMG) a i přestože jsem se dom vracel se špatnou náladou, mě tento film dokázal vlít do žil pohodu, spokojenost, prostě dobrou náladu a to je správně. Dnes už víme, že Piper Perabo díru do světa (jako herečka) neudělala, o ostatních holkách to platí rovněž. Přesto je zde IMHO výtečný John Goodman a mihnul se zde i Johnny Knoxville. Když teď sledujete moje dvojité hodnocení, tak obsazení je to jediné na co mám stejný názor jako před 5 lety. Film se mi tehdy velmi líbil a nebál bych se říct, že bych jej zařadil mezi TOP 20, dnes bych jej řadil jen mezi nadprůměrný. Po hudební stránce je to nádherné, i když dnes se mi zdá, že to není tak nadupané (když srovnám s posledně viděným filmem Honey). Poslední želízko v poli hodnocení jsou efekty. Ty tu samo sebou nehledejte, kvalita obrazu je však dobrá, film je pestrý a proto hodnotím efekty jako průměr. Z druhé strany mince ale musím hodnotit za plný počet, kočky jsou fakt kus a Adam Garcia je fakt kocour (pochopitelně pro holky). Snad v mém hodnocení nemáte guláš jako já v názoru na film, dat 3* nebo 5*, vyberte si sami, ale rozhodně film není špatný.///Celkem 64% or 94%/// PS: za 5 let zde přidám třetí hodnocení j/k. :-)) ()

kingik

Stojí tady proti sobě dva faktory. Naprosto prázdný děj a pěkné holky. Co z toho si vybrat, když děj jde od ničeho k ničemu. Volba pro chlapa celkem jasná. Vybere si holky tančící na baru i za barem, ale i tak mně bylo trapně, jak byli tvůrci dost nesoudní a dali prostor tanečkům. Není to z pohledu slovutného producenta Jerry Bruckeheimera nic neočekávaného. Když zrovna neprodukuje akční spektákl, dává vzniknout divoce kýčovitě pojatým šílenostem bez špetky nadhledu. Nacpe pohledné herečky do sexy oblečků a víc nic neřeší. Dál to neřeší, protože čím blbější to bude, tak o to větší úspěch to sklidí. Film zase až tak úspěšný nebyl, ale nezapadl. Ke svým naivním "exkurzím do života" většinou najímá zcela bezvýznamné režiséry. David McNally je jedním z nich a splnil to, co po něm producent chtěl. A asi do ničeho nesměl moc kecat. Z herců je široko daleko nejlepší asi jen John Goodman a herečky neměly nic jiného ve scénáři, než vzorně dmout prsa a vystrkovat zadky. Film je otřesně blbý, ačkoliv nejsem zrovna divák sahající po Bergmanově filmografii, přece jen všeho s mírou. Bruckheimer, když neprodukuje ukázkově bezduché spektákly, nažene před kameru partu holek, co to roztáčí v baru Coyote Ugly a ještě si u toho zazpívají. Jo, kdyby hloupost nadnášela...40% ()

InJo

Kdybych byl 15-ti letou naivní holčičkou, co sní o životě slavné zpěvačky nebo herečky a jména jako Stanley Kubrick nebo Federico Fellini pro mě byla španělskou vesnicí, určitě by bylo moje hodnocení vyšší... Takhle mohu ocenit jen pěkný baby a fajn muziku. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily