Olivera a extravagantní Emily spojí náhodný milostný románek, který prožijí na palubě letadla při cestě z Los Angeles do New Yorku. Oliver by záhadnou a bystrou dívku rád blíže poznal, Emily však bere sex s cizím klukem jako nezávazné dobrodružství, a tak se po příletu do New Yorku jejich cesty rozcházejí. Během následujících let je však osud svádí znovu a znovu dohromady. Při náhodných setkáních a neplánovaných schůzkách začnou jeden druhého blíže poznávat. Oba zoufale hledají lásku a vztah, který by nebyl odsouzen ke katastrofickému konci. Jejich sedmileté přátelství je dovede ke zjištění, že je mezi nimi možná něco jako láska. (TV Nova)

Vodnářka

První "normální" film po spoustě historických musela být romantická komedie. A musím přiznat, že docela mile překvapila. Děj se sice táhl, ale vzhledem k mému nepříjemnému zlozvyku kompletně se vžívat do hlavních hrdinů happy end vždycky dost zahřeje u srdce:)) ()

Eawy

Príjemnejšie ako príjemné. Pekné plávanie deja, bez skokov. Dokonca aj Ashton Kutcher ušiel, na to, že to bol on.....Nebolo potrebné rozmýšľať, každý pochopil. Určite pozriem viackrát 60% ()

Slarque

Scénář je jen nepříliš nápaditou variací na Když Harry potkal Sally a pokud film alespoň částečně funguje, je to zásluha režiséra a všech (=obou) herců. Vedlejší postavy jsou tady totiž tak asi dvě, zbytek spadá do kategorie figurek na jedno použití. Některé scény jsou povedené, ale těch titulků „o X roků později“ bylo příliš a film se měl vejít tak do 90 minut. ()

klerik

Po prekvapení v Motýľom efekte sa Ashton vracia do starých koľají. Bohužiaľ. Ale nedopadlo to najhoršie. Je to romantické a svojim spôsobom miestami aj vtipné. Amanda to ťahá za oboch, len nepochopila, že čierne vlasy jej idú viac... ()

Arsenal83

Romanťárna na opačný spôsob. Najprv sa neznámi spolu vyspia, potom sa skamarátia a sem tam vyspia a ž potom zaláskujú. Vraj aj také existuje, ale kedysi ma film bavil a Amandu som si obľúbil. Napriek všetkým tým klišé i prehnaným veciam mi film prišiel ako milý. ()

Roman.Ticka

Zatím mě Kačer o svých kvalitách moc nepřesvědčil, pořád je tím pověstným ocáskem. Amanda má pěkné oči, ale jinak toho moc nepředvedla. Příběh plytký jako talíř a celkově nuda. Jediné, co mě zasáhlo jak šíp, byla nádherná rajská hudba od Groove Armada - Hands of time... ()

rikitiki

Romantická komedie má předem daný děj, tudíž musí, pokud chce zaujmout, sázet na jeho ozvláštnění, aby se odlišila od druhých. Musí disponovat zajímavě napsanými charaktery (aspoň ve vedlejších rolích), důvtipným scénářem (originální nebo minimálně neotřelé situace seznamování a sbližování) a vtipnými dialogy. V ideálním případě má romantická komedie všechny tři tyto ingredience, ale snést se dají i takové, které zvolí aspoň něco z toho. Něco jako láska nedokáže nabídnout ani jedno.______ Hlavní pár nemá žádnou společnou chemii - ona je protivná, on je protivně matný a nerozhodný, jejich vztah a setkávání je naprosto rutinní a dialogy jsou k smíchu povrchní.______ Potkávání se po letech je motiv mnohých filmů, ale v Když Harry potkal Sally to bylo svěží a občas to dokonce neklouzalo po povrchu, ve Čtyřech svatbách a jednom pohřbu to bylo občas hravě vtipné a v Příští rok ve stejnou dobu to občas vyznělo překvapivě hluboce. Ve snímku Něco jako... vlastně nemá letité odloučení žádný motiv, hrdinové se povahově vůbec nevyvíjejí, jen si prostě tak nějak uvědomí, že patří k sobě. Nejspíš proto, že jsou oba takové nezajímavé figurky._____ Častý příkaz hlavní hrdinky: Mlč, ať to nezkazíš, platí pro celý tenhle film. Nepouštěj ho, ať si nepokazíš náladu. /5. 2. 12./ ()

Sofia

Romantického jsem na tom nenašla vůbec nic. Oba představitelé se chovají naprosto tupě, všechny situace mi přišli strašně neuvěřitelný...nejsympatičtější mi byla postava sestry A.Kutchera, která mu během filmu asi pětkrát řekla, že je naprostej debil...nezbývá než souhlasit :-) ()

claudel

Neurazí, nedojme, čistý průměr se všemi provařenými klišé, všude se opakujícími scénami a se špetkou humoru. Ashton Kutcher a Amanda Peet jsou ale hezký a sympatický pár, takže se jim průměrnost odpouští. ()

jhrasko

Je to cajdák, je. Chvíľami priblblý, chvíľami extrémne presladený, ale priznávam, že ma často odzbrojil a najmä aspoň na chvíľu presvedčil, že Ashton nemusí byť len fucking chicken ( viz Personal effects ). Amanda Peet je tak trocha sestra Zuzany Fialovej, nemyslíte ?! ()

ScarPoul

Páčia sa mi filmy, ktoré využívajú čas na to aby vyrozprávali nejaký príbeh. V tomto smere je to celých 7 rokov, postupného dospievania, prežívania radostí a sklamaní, aby sa dvaja hlavný predstavitelia dopracovali k dlhoočakávanému vysledku. Film má síce svoje čaro, ale väčšina vecí v ňom je bohužiaľ nedotiahnutá. Aj keď hercom to sekne a film je naozaj pohodový, neobsahuje nič pamätného, čo by človeka, ktorý po filme siahol s tým, že chce vidieť nejaký poriadny romantický film, chytilo za srdce. Inak jeden z tých filmov, ktoré vôbec neurazia a ktoré predurčujú Ashtona Kutchera k úlohám, ktorému sedia úplne najviac. ()

Lacike

Pekna romantika, ktoru drzi nad hladinou priemeru ustredny herecky par. Mohlo by sa to volat 4 rozchody a jedna svadba. Samotny koncept, kedy sa ustredny par postupom casu stretava, zblizuje a potom zase na cas rozide, mi prilis nevyhovuje. Ale tentokrat chemia medzi hlavnymi postavami fungovala na jednotku. A to jak ich herecky predstavitelia, tak ani postavy, ktore hraju mi bezne nesedia, ale tvorcom sa podarilo dat to tak pekne dokopy, za to funguje prirodzene. Skoda len, ze tu chybaju nejake vedlajsie komedialne postavy, ktore by pozdvihli film este o uroven vyssie. 6/10. ()