Olivera a extravagantní Emily spojí náhodný milostný románek, který prožijí na palubě letadla při cestě z Los Angeles do New Yorku. Oliver by záhadnou a bystrou dívku rád blíže poznal, Emily však bere sex s cizím klukem jako nezávazné dobrodružství, a tak se po příletu do New Yorku jejich cesty rozcházejí. Během následujících let je však osud svádí znovu a znovu dohromady. Při náhodných setkáních a neplánovaných schůzkách začnou jeden druhého blíže poznávat. Oba zoufale hledají lásku a vztah, který by nebyl odsouzen ke katastrofickému konci. Jejich sedmileté přátelství je dovede ke zjištění, že je mezi nimi možná něco jako láska. (TV Nova)

JohnCZ

Trochu mi to připomnělo letošní Love, Rosie, jen s tím rozdílem, že tady je méně cukru a více humoru. Námět je ale dost podobný: on a ona se v rozmezí několika let potkávají a až po čase jim dochází, že je to něco jako láska. Originální to opravdu není a konec je naprosto klasický, ovšem potěšila mě absence hádky, která bývá v tomto žánru obvykle přítomna chvíli před šťastným koncem. Hlavní dvojice k sobě ladí, jen škoda menšího zapojení postav vedlejších. Minimálně Kal Penn byl zasloužil mnohem větší prostor. ()

Ajinka126

Na první pohled jde o běžný příběh lásky. Avšak s precizním podáním. Ohromil mě nejen scénář i herci samotní. Celou dobu jsem jim to věřila a do poslední chvíle jsem nevěděla a doufala. Bravo. ()

DDT

Něco jako film..... 1) Romantika na úrovni mexických telenovel. 2) Téměř absolutní absence humoru. 3) Nudný příběh s naprosto předvídatelným koncem. Prostě ideální kousek pro ty, co si chodí do kina zdřímnout. ()

spaceboyCZ

Do komedie to ma celkem daleko, bouzel :(. Jedinymi svetlymi misty celeho filmu je muzika a Ashtonuv pevecky vyjev skoro na konci filmu...jinak se film placa jak velryba na melcine a nic dobreho pro nej z toho nekouka...skoda, potencial na to mel (a nutno rici, ze tento potencial nezabili herci!! nybrz scenariste) ()

Paxxx.cz

Romantické filmy určitě nepatří mezi žánr, který vyhledávám, ale upřímně řečeno tenhle film se mi líbil. Jednak Ashtona i Amandu mám jako herce docela rád a zde jsem jim to jejich zamilování docela věřil a to si myslím je u těchto filmů podstatné. Jinak jsem se i docela zasmál tak proč ne 65%. ()

MartinezZ

"Uááá, jééé - ježišmarjá, já se lek'." - tak přesně tohle by ze mě vypadlo, kdybych uzřel toho tvora, Amandu Peet, už před letištěm. Navíc kdyby mi tohle vlezlo do kabinky na záchod, věděl bych, že jde o teroristický čin a že démoni pekelní vstoupili na zem. Ashton tedy taky vypadal jak idiot, ale na tu vulgární kreatůru s "pávem" v kuse v nevymáchané hubě tedy neměl. => 1) Nikoliv "Něco jako láska", ale spíše "Něco jako střevní a žaludeční potíže", 2) Pokus o navození atmosféry romantické komedie selhal. A selhal brutálně. 3) Výborná bizarní přehlídka nepovedených mutací a plastických operací obličejů, což měl být zřejmě záměr, jinak nevěřím výběru kreat.. herců. ~~~ Musel jsem kousek filmu přeskočit, nemohl jsem, prostě nemohl. ~~~ Další záběr: na pláži sedí mladé holky a zase v hubě cigáro - hodil by se navazující záběr, kterak k nim přijede princ na bílém koni, sestoupí, ze své torny vytáhne několik kartonů cigaret a všechny jim je narve do chřtánu, čímžto by se z pokusu o romantickou komedii mohla stát obstojná detektivka, vyšetřující nezvyklou lehce morbidní vraždu. Přeskakuji v ději. ~~~ Přeskakuji v ději. ~~~ Přeskakuji v ději. ~~~ Přeskakuji v ději. ~~~ Přeskakuji v ději. ~~~ Přeskakuji v ději. ~~~ Přeskakuji v ději. ~~~ Přeskakuji v ději. ~~~ Přeskakuji v ději. ~~~ Přeskakuji v ději. ~~~ Přeskakuji v ději. ~~~ Konec. Úžasný film. někdy si ho pro velký úspěch musím pustit znovu. Určitě. ~~~ Ano, hodnocení filmu připisuji skutečně velmi nevhodné náladě pro sledování takovéhoto filmu. Taktéž se hodí upozornit na skutečnost, že film nebyl testován na lidech a při natáčení nebyla zraněna ani jedna mozková buňka. ()

mysiak

Ideálny film na popoludnie...neskutočná pohodová atmosféra, príjemný humor a dobrí hlavní herci..takto má vyzerať správny romanticko/komediálny film ()

Lamiczka

Upřímně jsem se bavila, romantická komedie v podání Ashtona Kutchera a jeho dámského protějšku byla přesně to, co jsem si objednala a následně příjemně strávila. Nenáročné, vtipné s příjemným hereckým obsazením. ()

JJ.Gibson

Typická, americká, romantická komedie, přesně ve stylu hollywoodu. Příběh byl hodně zidealizový, ale to bych ještě překous, spíše mě mrzel účelově vykonstruovaný happyend. Ale jinak to asi nejde!? Nadruhou stranu musím pochválit vtipné gagy hlavních protagonistů, které velmi oživovaly děj filmu... ()

Alementina

Kdysi kdysi davno nejoblibenejsi filmme kamaradky, kdyz jsem to dnes po letech videla, ta musim rict, ze i Ashton mel sve kouzlo... A kdo z nas nema jednu tosvoji davnou lasku, se kterou se mu krizi cesty... ()

ABLABLABLA

Och, tak tohle jsem nečekala. Myslela jsem si, že to bude jedna z dalších romantických komedií s blbým ovšem pohledným Kutcherem, ale ono se z toho vyklubal docela hodně zajímavý film. Amanda a Ashton mi k sobě krásně jako pár sedli, oba předvedli slušné herecké výkony. Co mě na tomto filmu ale mile potěšilo bylo to vcelku netradiční časové posouvání. Film začíná nejprve před 7 lety a pak se postupně dostáváme k současnosti. Líbilo se mi, jak oba byli pokaždé jiní, víc rozumnější, prozkoušeni životem, ale přesto mezi nimi stále zůstávala ta jiskra. No myslím si, že na romantiku vysílanou v 8 večer je to hodně dobré:) ()

Mikita

Raději mlčím, než si zkazím výborný první dojem. Velmi milá romantická podívaná s okouzlujícím obsazením. Milé překvapení. ()

slunicko2

Tento příběh vyprávěla už teta Kateřina u dědečka na chatě v Saturninovi. 1) Unylé s jedinou vtipnou scénkou v čínské restauraci. 2) A ty asexuální hadry, které měl 27letý Ashton Kutcher na sobě! ()

Damiel

55 % - No, čaj vařený podesáté ze stejného sáčku :-) Nebýt Ashtona a Amandy, mezi kterými to fajn jiskřilo, zřejmě bych to asi zvládal dost obtížně. První půlka dobrá, druhá už mě nudila. Poměrně neoriginální příběh, ale ve správnou náladu (a počtu osob:-) se může celkem hodit. ()

Skip

Skoro po celou dobu, co jsem na tenhle film koukal, mi letělo hlavou slovo: impotentní. A přesně takový je tenhle film, který se nemůže rozhodnout, co je to vlastně zač. K tomu navíc velmi vlažné herecké výkony, ale když se tak podívám na tu sestavu, nedalo se vlastně ani nic moc čekat. Sečteno podtrženou nuda s malými záblesky něčeho trošku zajímavého. ()

*Elfík*

Potřebuji se ospravedlnit. Nechápejte mě špatně. Ty dvě hvězdičky jsou jen za Kathryn Hahn. Obvykle za herce dávám i víc, ale tady by to vypadalo špatně. Jelikož u dvou hlavních herců se o nějakém hraní nedá mluvit. Amanda Peet dělala stále stejné obličeje, prostě se urputně šklebila do kamery, Ashton se to snažil uhrát na svou hezkou tvářičku a tělíčko. Dobře, je sice pravda, že jsem byla šťastná ze San Francisca, protože je to mé vytoužené město, chytám každé informace, které jsou o tomto městě známy. Film je určitě zajímavý, že skáče mezi roky a mezi městy, ale tady by to nezachránil ani příjezd mimozemšťanů. K dobru dávám samozřejmě skvělou Kathryn Hahn, hluchého bratra a počkat, když nad tím přemýšlím, tak už nic nevymyslím... To byla světlá stránka, teď k té druhé (nebo ji mám nazvat temnou?). Herci (hrozní), fotoaparát (Canon není fotoaparát!), dialogy (nudné), scénář (o čem že to bylo??), fotky (to nebyly fotky, to byly barvy ve čtverci, které postrádaly smysl), námět (vážně začínám nesnášet romantické komedie), hudba (falešná), vtipy (ani za mák nebyly vtipné, ale pokud vám připadá vtipné, že někdo narazí do skla, tak prosím). To nebyla láska. To nebyla romantika. To nebylo něco. To bylo nic... ()

Vědma

Film o ničem (samozřejmě že ne o ničem, ale o vztahu dvou lidí, překvapivě dobře napsaném, ale jinak opravdu o ničem).Ale pro mě je pohled na Ashtona tak osvěžující, jako pro mnoho mužů pohled na Amandu Peet. ()