Trailer Park Boys (TV seriál)

Komedie / Krimi

Kanada, 2001–2018, 43 h 32 min (Minutáž: 22–32 min)

Tvůrci:

Mike Clattenburg

John Paul Tremblay, Robb Wells, Mike Smith, Ellen Page, Amy Kerr, Sarah Dunsworth, Shauna MacDonald, Shelley Thompson, Jeremy Akerman, Cory Bowles, Richard Donat, Iain Macleod, Andrew Gillies, Angela Vermeir, Len MacKeigan, Tara Doyle, Sebastian Bach, John Dunsworth, Blain Morris, Mike O'Neill, P.J. Crosby, Sheena Larkin, Vox Smith, Nikki Timmons, Jacob Rolfe, Tyrone Parsons, Bernard Robichaud, Michael Jackson (herec, a.z.), Lucy Decoutere, Jeanna Harrison, Jonathan Torrens, Patrick Roach, Barrie Dunn, Jeremiah Sparks, George Green, Linda Busby, John Ghiz, Angelique Jensen, Craig Wood, Sam White, Karen LeBlanc, Ardon Bess, Sandi Ross, Kim Dunn, Doug Barron, Sam Tarasco, Brian Austin Green, Garry James, Alex Lifeson, Paul MacLeod, Joseph Rutten, Jon K. Loverin, Stan Carew, Novalea Buchan, Nancy Regan, Richard Collins, Jim Swansburg, Richard Collins, Chase Duffy, Rita MacNeil, Fukuko Saito, Pauline Kaill, Corey Janes, Maury Chaykin, Cory Bowles (a.z.), Pam Lutz, Nicholas Lachance, George Canyon, David Gunning, Brian Huggins, Jason Daley, Jordan Talbot, Jemar Beals, Laura Kohoot, Marguerite McNeil, Rasheed Montgomery, Leigh MacInnis, Daniel Lillford, Mike Cerrone, Pasha Ebrahimi, Jimmy Kimmel, Tom Arnold, Snoop Dogg, Brian Downey, Shamier Anderson, Michael Volpe, Emmanuel John, Simon Mutabazi, Joshua Schlaganweit, Dax Ravina

Komentáře uživatelů k TV seriálu (17)

Trailer Park Boys je jedna velká success story ... borci, co neměli žádné profi herecké zkušenosti prostě blbli na kameru na první dobrou, bez scénáře, a stal se z nich obrovský fenomén, který žije dodnes, ale který málem pohřbili nenažraní producenti. Sedmá sezóna byla celkem dost katastrofální .... pak byl seriál několik let u ledu, aby ho odkoupili a resuscitovali tři hlavní protagonisti, kteří si mezitim stihli založit svou vlastní streamovací platformu swearnet, kde jedou maximálně politicky nekorektní bomby ... prostě mají v píči, a hlavně milují svoje postavy z TPB. A jde to vidět, od 8. sezóny všechno šlo nahoru (předpokládám, že prachy od Netflixu taky bodli). A já doufám, že se ještě někdy dočkáme další live-action sezóny ! RIP John Dunsworth aka Mr. Lahey.(22.9.2019)

1. SEZÓNA: Ať žije buranský americký (vlastně kanadský) humor! Julian se konečně dostal ven z lochu a "natáčí dokument o svém životě". Pro diváka to znamená spoustu rádoby nudných, ve skutečnosti ale dohromady šíleně přepálených a na hraně zábavné trapnosti hraničících "situačních" fórků. Milovat nebo nenávidět, nic mezi tím neexistuje.(27.1.2016)

Nastal čas navlíknout plísňáky, pročísnout megařepu na palici a navštívit autokamp v Sunnyvale. Ricky a Julian se totiž vrací z basy a to ve velkém stylu. Stačí cinknout Maruně od vedle, posbírat z chodníku pár vajglů, ohřát si na kapotě zrezavělýho chrysleru hotdogy a smíchat kolu s rumem. A pokud dojdou prachy stačí hydroponicky vypěstovat trávu, popřípadě udělat nejbližší večerku. Trailer Park Boys jsou bezkonkurenčně nejlepší mockumentary, kam se hrabe "Kancl". "On a scale of 1 to fuck off I'd say fuck off"(9.11.2015)

Devata serie comeback ve velkem stylu, s09e07 pak povazuji ze jeden z vrcholu serialove extremni zabavy... :D Nejlepsi serial vsech dob! Ikdyz posledni sezona uz lehce pokulhavala. Ale to uz tak byva, i presto parada. Jim Lehey je jedna z nejlepe zahranych postav nasosky ever. Pokud chcete prozrit a poznat vyznam terminu "alkopunk", testneteTPB. Minimalne Bubblese musi zboznovat pro jeho unikatni charakterove rysy uplne kazdy. Ostatni postavy prestavuji take solidni scenaristicke perly. Co dodat? I can see a shitstorm coming! :) http://www.youtube.com/watch?v=tjMkqFmRGL4(24.8.2012)

Jeden z takových těch průměrných seriálů u kterých se dost zasmějete, víckrát je asi vidět nemusíte, ale zabavíte se na docela dlouhou dobu. Navrch tomu přidávají hlavně Mike Smith s těmi jeho brýlemi :D) + Ellen Page.(19.9.2014)

S1: Náhodným prekliknutím pri prehliadaní Netflixu som narazil na Trailer Park Boys, a i keď je ešte po 6-tich epizódach priskoro na to, aby som robil nejaké závery, tak musím povedať, že ma tento podivuhodný a netradičný seriál masívne strhol. Zatiaľ nechcem nič hovoriť, ale je dosť možné, že som našiel kultový seriálový klenot. S2: Priam neuveriteľné sa stalo realitou, a latka, ktorú nasadili posledné diely prvej série bola pokorená a hneď niekoľkokrát prekonaná. Iste - je to prvotriedna hlúposť, ale ja som si ju zamiloval a humor, ktorým disponuje celý tento sedlácky koncept zbožňujem. Takto nejak si predstavujem geniálne podanú blbosť!(8.3.2019)

Prvni serie mely neskutecnej tah na branku,hlasku stridala hlaska.Ke konci vsak serialu dochazel dech a proto v souctu lepsi 4. Totalne vypatlanej Ricky, nabusenej Jullian vecne se sklenkou coly a rumu, neustale na sracky ozralej teplej trailer pa k supervisor Lehey se svym pupkatym nohsledem Randym a jako spojovaci prvek absolutne dokonaly Bubbles. Ustredni postavy se proste co do kvality daji srovnat i s takovou komedialni extra tridou, jakou je Eric Cartmen(27.12.2009)

• nessbeal

Seriál se točí okolo Rickyho a Juliana, kteří neustále hledají nové způsoby jak zbohatnout, jak se zhulit a jak se vyhnout vězení. Mezitím, oba dva prožívají život na parkovišti přívěsů.(1.9.2012)

Mockumentary o kanadských shitpuppetech, co žijí občas v karavanu, většinou ale v shitmobilu, v přístěnku nebo na chodníku, neustále se snaží vydělat prachy pěstováním marihuany a alespoň jednou za rok si neodpustí návštěvu con college. Je to hrozná anarchie a chvíli trvá, než si zvyknete na pravidla týhle seriálový shitabyss, ale pak už se jenom tlemíte a doufáte, že to nikdy neskončí. Ještě že to má jedenáct sezón a pár filmů. Tak bacha na shitwinds a směle do toho.(20.6.2017)

Kult! 5*(6.6.2018)

Randy.... I am the liquor.(26.12.2018)

Je to jako kdybych našel zlato :)(12.6.2014)

Kdyby Fanánek nezaložil Tři Sestry a viděl by tento seriál, založil by Tři Sestry!(12.12.2014)

kdo by řekl seriál o třech kanadských buranech bude nakonec mít dvanáct sezón a každá z nich stejně zábavná jak ta první.(15.9.2020)

BEZKONKURENČNĚ NEJLEPŠÍ DOPE SHIT CO KDY BYLO NATOČENO !(25.3.2015)

Uvažoval jsem mezi 4 až 5, ale postava Bubblese to vytáhla. Pravda je, že tohle dílo je velmi specifické. Po první epizodě jsem byl v šoku, po druhé jsem se chytal a ve třetí už umírám. Ovšem chápu, že ne každému to může sednout. Já se ovšem slušně zasmál, když jsem sledoval příběhy těchto chlapíků.(19.8.2018)

"Let's go, smokes"(28.6.2020)