Komentáře uživatelů k TV seriálu (14)

1. SEZÓNA: Ať žije buranský americký (vlastně kanadský) humor! Julian se konečně dostal ven z lochu a "natáčí dokument o svém životě". Pro diváka to znamená spoustu rádoby nudných, ve skutečnosti ale dohromady šíleně přepálených a na hraně zábavné trapnosti hraničících "situačních" fórků. Milovat nebo nenávidět, nic mezi tím neexistuje.(27.1.2016)

Nastal čas navlíknout plísňáky, pročísnout megařepu na palici a navštívit autokamp v Sunnyvale. Ricky a Julian se totiž vrací z basy a to ve velkém stylu. Stačí cinknout Maruně od vedle, posbírat z chodníku pár vajglů, ohřát si na kapotě zrezavělýho chrysleru hotdogy a smíchat kolu s rumem. A pokud dojdou prachy stačí hydroponicky vypěstovat trávu, popřípadě udělat nejbližší večerku. Trailer Park Boys jsou bezkonkurenčně nejlepší mockumentary, kam se hrabe "Kancl". "On a scale of 1 to fuck off I'd say fuck off"(9.11.2015)

Devata serie comeback ve velkem stylu, s09e07 pak povazuji ze jeden z vrcholu serialove extremni zabavy... :D Nejlepsi serial vsech dob! Ikdyz posledni sezona uz lehce pokulhavala. Ale to uz tak byva, i presto parada. Jim Lehey je jedna z nejlepe zahranych postav nasosky ever. Pokud chcete prozrit a poznat vyznam terminu "alkopunk", testneteTPB. Minimalne Bubblese musi zboznovat pro jeho unikatni charakterove rysy uplne kazdy. Ostatni postavy prestavuji take solidni scenaristicke perly. Co dodat? I can see a shitstorm coming! :) http://www.youtube.com/watch?v=tjMkqFmRGL4(24.8.2012)

Jeden z takových těch průměrných seriálů u kterých se dost zasmějete, víckrát je asi vidět nemusíte, ale zabavíte se na docela dlouhou dobu. Navrch tomu přidávají hlavně Mike Smith s těmi jeho brýlemi :D) + Ellen Page.(19.9.2014)

S1: Náhodným prekliknutím pri prehliadaní Netflixu som narazil na Trailer Park Boys, a i keď je ešte po 6-tich epizódach priskoro na to, aby som robil nejaké závery, tak musím povedať, že ma tento podivuhodný a netradičný seriál masívne strhol. Zatiaľ nechcem nič hovoriť, ale je dosť možné, že som našiel kultový seriálový klenot. S2: Priam neuveriteľné sa stalo realitou, a latka, ktorú nasadili posledné diely prvej série bola pokorená a hneď niekoľkokrát prekonaná. Iste - je to prvotriedna hlúposť, ale ja som si ju zamiloval a humor, ktorým disponuje celý tento sedlácky koncept zbožňujem. Takto nejak si predstavujem geniálne podanú blbosť!(8.3.2019)

Prvni serie mely neskutecnej tah na branku,hlasku stridala hlaska.Ke konci vsak serialu dochazel dech a proto v souctu lepsi 4. Totalne vypatlanej Ricky, nabusenej Jullian vecne se sklenkou coly a rumu, neustale na sracky ozralej teplej trailer pa k supervisor Lehey se svym pupkatym nohsledem Randym a jako spojovaci prvek absolutne dokonaly Bubbles. Ustredni postavy se proste co do kvality daji srovnat i s takovou komedialni extra tridou, jakou je Eric Cartmen(27.12.2009)

Mockumentary o kanadských shitpuppetech, co žijí občas v karavanu, většinou ale v shitmobilu, v přístěnku nebo na chodníku, neustále se snaží vydělat prachy pěstováním marihuany a alespoň jednou za rok si neodpustí návštěvu con college. Je to hrozná anarchie a chvíli trvá, než si zvyknete na pravidla týhle seriálový shitabyss, ale pak už se jenom tlemíte a doufáte, že to nikdy neskončí. Ještě že to má jedenáct sezón a pár filmů. Tak bacha na shitwinds a směle do toho.(20.6.2017)

• nessbeal

Seriál se točí okolo Rickyho a Juliana, kteří neustále hledají nové způsoby jak zbohatnout, jak se zhulit a jak se vyhnout vězení. Mezitím, oba dva prožívají život na parkovišti přívěsů.(1.9.2012)

Kult! 5*(6.6.2018)

Randy.... I am the liquor.(26.12.2018)

Je to jako kdybych našel zlato :)(12.6.2014)

Kdyby Fanánek nezaložil Tři Sestry a viděl by tento seriál, založil by Tři Sestry!(12.12.2014)

BEZKONKURENČNĚ NEJLEPŠÍ DOPE SHIT CO KDY BYLO NATOČENO !(25.3.2015)

Uvažoval jsem mezi 4 až 5, ale postava Bubblese to vytáhla. Pravda je, že tohle dílo je velmi specifické. Po první epizodě jsem byl v šoku, po druhé jsem se chytal a ve třetí už umírám. Ovšem chápu, že ne každému to může sednout. Já se ovšem slušně zasmál, když jsem sledoval příběhy těchto chlapíků.(19.8.2018)