Deník Bridget Jonesové

Le Journal de Bridget Jones

Denník Bridget Jonesovej

Komedie / Romantický

Velká Británie / Irsko / Francie, 2001, 93 min

Má to svoj šarm a rozhodne to nie je na zahodenie. Postavy sú uveriteľné, humor príjemný.(2.12.2016)

Hrozná volovina, ale zase Renée Zellweger jako obtloustlá ženská s klasickýma ženskýma problémama je úžasná :)(5.8.2008)

Ale jo.(14.8.2008)

Vobou dílech miluju Renéé, Hughe a Colina tento film mi při každém zhlédnutí přivádí záchvaty smíchu. Prostě tento film můžu kdykoliv(10.11.2008)

Nejromantičtější věc jakou jsem kdy viděla...:)(23.11.2008)

výborný film k žehlení ....(25.2.2009)

Výborná britská romantická komédia s výbornou Renée Zellweger, sympatickým Colinom Firthom a pozitívne nesympatickým Hughom Grantom. Výborné herecké výkony, výborná hudba, výborný humor. v podstate veľmi jednoduchý príbeh vyrozprávaný nevšedným spôsobom. Lahôdka pre diváka :)(27.4.2010)

Na mě je Bridget až moc trapná. Skoro se mi to líbilo, ale u trapných scén já trpím s hrdinou.Takže některé scény mě totálně umořily.(2.9.2010)

Dle mého názoru je to nejlepší role Renée Zellweger, kterou zvládla na výbornou. Miluju její trable v lásce i v pracovním životě, zasměju se nad jejími úlety a charismatický Colin Firth a Hugh Grant mě okouzlí i po sté. Myslím, že každá žena si aspoň někdy připadá jako Bridget, a jestli ne, tak to ani není žena, ale superbytost. Klasika, kterou dokážu snést i s dabingem.(3.9.2010)

O ženě pro ženy aneb všechny (zdůrazňuji všechny) dámské starosti nacpané do jedné Renée(5.9.2010)

Film , který se stal klasikou. Zábavný, vtipný, příjemný, milý - a Colina Firtha zbožňuji - i když většinou hraje studené anglické čumáky ... ale hraje je skvěle :-))(29.12.2010)

Bavil jsem se. Neočekávané situace, zápletky, vtip, sebeironie, sebereflexe... Jo, dobrý.(28.2.2011)

Poslední dobou mě čím dál víc baví tyhle (alespoň pro mě) inteligentní komedie z Británie a čím dál, tím víc nadávám na americké slátaniny. Reneé neměla jedinou chybičku, bitka na ulici byla taky naprosto úžasná!!(21.3.2011)

Příjemná komedie s roztomilým telátkem René Zellweger. Jak moc romantické komedie nemusím, tady jsem se fakt bavil. Trapasy Bridget byly skvostné a ultimate fight Granta s Firthem nezapomenutelný :-) Jedinou vadou na kráse nakonec bylo to, že roztomilá Bridget by si v reálu pravděpodobně nevybrala ani floutka Granta ani studenýho čumáka Firtha. Nějak jsem ji tu zamilovanost na konci neuvěřil. Ale kdyby mně honila holka, kterou jsem měl rád, v kalhotkách zimním městem a prosila ať se vrátím, odpustil bych ji asi cokoli. :-)(21.3.2011)

Film, který Vám zvedne náladu. Vše běží jako po másle ... a pokud se objeví nepříliš pravděpodobná situace, pak je doprovázena obrovskou dávkou humoru. ... Údernost humoru časem na síle neztrácí + nezapomenutelné hlášky (zrovna mě napadá „krutá to rasa“) = velmi silné čtyři hvězdy ...(21.3.2011)

Tomuhle filmu jsem se vyhýbala jako čert kříži, nejen kvůli jeho obsahu (kdo by chtěl sledovat fňukárny třicetileté oplácané single ženské?) ale také kvůli Hugh Grantovi, jehož psí obličej fakt nemusím. Pak jsem byla zlomena a přinutila jsem se koukat a po pár minutách se z přinucení stalo nadšení. Skvělá Renée, která s kily navíc vypadá o mnoho lépe, než jako vychrtlina (na bonusových materiálech jsem ji málem nepoznala), výborně suše hláškující Mark Darcy v podání Colina Firtha a v neposlední řadě i pěkný hajzl Daniel Cleaver s tváří Hugh Granta, který je po Firthovi největším překvapením tohoto filmu. Už méně radosti mi způsobily role Bridgetiných kamarádů, kteří mi přišli strašně mimo realitu a kamarádka, co miluje slovo "fuck" by zasloužila přeobsadit. Celkový dojem je ovšem výborný, film si můžu pouštět stále dokola a pořád se u něho nasměju, takže dávám plný počet a jdu vyhlížet svého Darcyho :)(19.4.2011)

Renée byla k sežrání i přes všechnu tu naivnost a staromódnost.. Knihu jsem nečetl, ale film jí musel dle mého překonat..(3.5.2011)

I třicítky mají pravo na život! Bible všech čerstvě opuštěných, od vlčáků ohlodaných ženštin(27.5.2011)

Trpěla jsem při směšných a někdy hodně trapných výstupech Bridget. Ale jako oddychová komedie dobrý. Ovšem Colin Firth jako pan Darcy - kdo by mu odolal?(9.6.2011)

Zajímavý film, který výrazně zvýšil úspěšnost romantických komedií. Nejlepší romantická komedie po Lásce nebeské!(16.9.2011)

Povazovat 60 kilovu zensku za baculku je rovnako vtipne ako cely film! Okuzlujuca Bridget a zabava od zaciatku do konca. Skvely soundtrack. Skvely zazitok.(3.10.2011)