Amalberga

Jak dát tomuto, jinak průměrnému filmu s jednoduchou zápletkou pět hvězdiček: 1. Mějte při koukání po ruce flašku vína. 2. Buďte nešťastně zamilovaná nebo zrovna po rozchodu. 3. Přehlédněte slabší stránky filmu, připoutejte se a vychutnejte si holčičí jízdu! ()

JenomDominik

Nevtipná, nudná skoro až trapná komedie která se snaží dokázat že i na každou tlustou a debilně chovající se ženskou čeká chlap kterej ji bude milovat takovou jaká je v případě že ona bude milovat jeho takovýho jakej je. Nebylo by to až tak hrozný, kdyby opravdu 90% scén nebylo totálně trapných a postavy se nechovaly tak nereálně. 1* dávám za tu bitku protože to byla jediná minuta z filmu kdy to možná byla i sranda. (25%) ()

r007

Pro mě jedna z nejlepších komedií vůbec. Velká část nás žen se do hlavní hrdinky dokáže dokonale vcítit. Já jsem si film dokonale užila, skvělý scénář a taky milý Colin, i když ho moc v oblibě nemám, tady mi sedl .Hugh poněkud překvapil ( Že by umél hrát?) ale Renée naprosto excelovala. Myslím, že touto rolí se nesmazatelně vryla do historie. ()

zigy

Sarkasmus je fajn věc, ale …..když je to jediný klad filmu, který je kultem, těžko hodnotit jinak než zklamáním.....romantika a vše s ní spojené je na úrovni béčka. ()

KofiAnnan

Srdcovka, srdcovka!! Film, kterej miluju snad od 14nácti let. Vracím se k němu pokaždý, když jsem zase singl a nebo to prostě nejde tak jak by mělo. Bridget mě vždycky nakazí potřebnou dávkou ironie a sarkasmu a člověk se pak na ten vztahový bordel dívá s větším nadhledem. Nejen Mark, ale i já miluju Bridget takovou jaká je a klidně bych si nějakou takovou reálnou Bridget za ženu vzala. ()

BrusVejn

Veľmi dobrý rozkošný film so svojskou atmosférou. Reneé Zellweger hrá naozaj výborne a jej výrazy tváre sú miestami vtipnejšie ako to čo hovorí. Jediný, kto má vo filme rozrušoval bol Colin Firth, ktorý tú postavu celý čas hral tak ako by mal v riti narvanú mrkvu. Inak fajnový feel-good film, jedine som sa len stále zamýšľal prečo v tom filme všetci stále fajčia? Prišlo mi to miestami ako reklama na cigarety. ()

meda2016

Adorovaná adaptace knihy a hvězdné obsazení. Renee jsem viděl dobře hrát i v "sportovním" snímku s T. Cruisem a K. G.Juniorem. Tahle Bridget mne ale nevzala ani za srdce, ani za něco jiného. Knížka musí být lepší. ()

jjjerry

Tomhule filmu jsem se naštěsí leta vyhýbal. Když to shrnu je to film o tlusté, ublížené holce co se lituje a má více štěstí než rozumu a jelikož je to americké tak to končí happyendemm. ()

PTuranyi

Ľahká britská romantická komédia v štýle Štyri svadby a jeden pohreb krížená Noting hillom. Možno aj Pýcha a predsudok by sa do tohto príbehu vtesnala keďže osudový muž sa tiež volá Darcy akurát Collins je tentokrát Cleaver. Trocha viac sarkazmu a irónia v klasickej romantickej schéme - má ma rád nemá ma rád. Bridget je nemehlo po tridsiatke snažiaca sa nájsť muža svojho života. Renée Zellweger je milá ale ako nemehlo dosť nepresvedčivá. Jej mužský náprotivkovia sú presvedčivejší ale britsky zošnurovaní. ()

Mr.Meth

Romantický komedie mi nevaděj (pokud teda nejsou německý :), neřikám, že je to špatnej film, ale mě to teda nevzalo (až na pár vtipů). Ženský po 30 mě hold nebavěj no. ()

Chaospunx

Slušná komedie, plná anglického humoru! Herci jsou krásně obyčejní a lidští! Žádné Sillicon Valley ze Svatolesa (Hollywood)! ()

Monini

Hrozná volovina, ale zase Renée Zellweger jako obtloustlá ženská s klasickýma ženskýma problémama je úžasná :) ()

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům