Deník Bridget Jonesové

Denník Bridget Jonesovej

Komedie / Romantický

Velká Británie / Irsko / Francie, 2001, 93 min

• kingik

Pěkně nepovedený a nudný film. Jindy přitažlivá Renée Zellweger je tady pěkná hnuska, vím, že to byl záměr, ale kdo se má ni dívat. Nijak mě nezaujali ani ostatní herci. Dvojku už jsem neriskoval. Nesnáším nezáživné filmy o ničem.(11.2.2009)

Veľmi vtipná a trefná komédia o smoliarke Brigit Jones, ktorú zakaždým postihne nejaká katastrofa. Tento film je plný vtipných hlašok a malých detailov, ktoré človeka jednoducho nútia sa zasmiať. Každá chyba je preto tomuto filmu odpustená.(28.8.2019)

Totálne nemotorná Bridget Jonesová v podaní Renée Zellweger, ktorá svojou otravnosťou nakoniec diváka milo očarí.(1.10.2019)

Srdcovka, srdcovka!! Film, kterej miluju snad od 14nácti let. Vracím se k němu pokaždý, když jsem zase singl a nebo to prostě nejde tak jak by mělo. Bridget mě vždycky nakazí potřebnou dávkou ironie a sarkasmu a člověk se pak na ten vztahový bordel dívá s větším nahledem. Nejen Mark, ale i já miluju Bridge takovou jaká je a klidně bych si nějakou takovou reálnou Bridget za ženu vzala.(15.11.2019)

Naj naj naj najlepší film všetkých čias (spolu s Láskou nebeskou) ... Milujem Bridget a jej svojráznu povahu a milujem pána Darcyho so svojím konzervatívnym vystupovaním. Milujem anglické komédie aj s ich "suchým" humorom, ktorý je nám Európanom bližší a určite lepší, ako ten americký, kde sa väčšinou len serie, vracia, prdí a grgá... Musím však vyjadriť nespokojnosť s JOJkárskym dabingom, kde hlavnú predstaviteľku dabuje Helena Krajčiová,,, lepší je ten z (myslím) MARKÍZY so Soničkou Norisovou (lepší Čumpervert ako Kozočum - WTF?) a jej krásnym zvonivým hlasom, ktorý ma vtiahne do minulosti a do čias Pocahontas.(28.11.2019)

1 10 18 27 32 33 34 35 následující >>