Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ****

  90% Bekmambetovov polochaotický štýl sa mi skrátka páči... Pred Dennou hliadkou som si ešte raz pozrel Nočnú a musím povedať, že dvojka je takmer o triedu lepší flm. NW bola len akýmsi prológom do tajomného sveta a mala divákov pripraviť na bombastické pokračovanie. DW lepšie rozpracováva relikvie svojho univerza, pôsobí hutnejšie, obsahuje osobitý humor. Akcie sú krásne vyhrotené do absurdity a napriek tomu, že nemajú nablískanosť napr. MATRIX RELOADED, na mňa pôsobili oveľa účinejšie a skutočnejšie. Niektoré vedľajšie postavy sú len figúrky, ktoré divák akceptuje, len ak si dobre pamätá prvú časť, no DW má pomerne veľa nových zaujímavých postáv... Hudobný doprovod je o poznanie divokejší a pri záverečnej prelínačkovej chaos bitke som bol len krôčik od epileptického záchvatu. Na prvý pohľad známe ingrediencie namiešané do pôsobivého celku...(27.3.2007)

 • Falko
  ****

  Opät je to podobny mix chaotickeho deja ako aj pri NOCNEJ HLIADKE (2004), ale za to je tu na ruske pomery este viac velmi kvalitnych vizualnych a akcnych efektov (zaver filmu), ako v prvej casti, len chvilkami je to az moc chaoticke a niekedy som bol v deji strateny, ale to este dokazem odpustit. Bekmambetov ma talent na taketo filmy, pricom nie kazdemu moze jeho styl natacania vyhovet. Mne sa pacil aj Wanted (2008), ale celkom som zvedavy aj na tretiu cast Twilight Watch (2009)... 16.02.2009 ____ Konstantin Khabenskiy - (Anton) +++ Mariya Poroshina - (Svetlana) +++ Dmitriy Martynov - (Yegor) +++ Vladimir Menshov - (Geser) +++ Galina Tyunina - (Olga) +++ Hudba: Yuriy Peteenko +++(16.2.2009)

 • Tuxedo
  ***

  První díl pro mě byl obrovským překvapením a možná právě proto jsem k němu byl v hodnocení tak shovívavý. Druhý díl se sice od prvního příliš neliší, ale je pryč ten moment překvapení. Zbyly jen ruské reálie, cool efekty a další Bekmambetovy vymoženosti. Mimochodem, až Bekmambetov natočí třetí, závěrečný díl, mohl by z fleku natočit katastrofický film. P.S. Režisér si ve filmu také zahrál, ale trochu jinak než je zvykem. Poměrně vydařené pomrknutí na diváky.(3.3.2006)

 • Jossie
  **

  Nevím, kam se poděla atmosféra a zajímavý příběh z jedničky. Tohle bylo překombinované, nesrozumitelné, zahlcené postavami, prostě špatné pokračování opravdu dobrého filmu, kde nějaký smysl toho všeho ukážou v posledních deseti minutách. 5.8.2009 doplnění komentáře po přečtení knihy : S předlohou to má společný jen název a pár postav, což je velká škoda. Navíc mi kromě samotného Andreje a Jegora všechny postavy přijdou naprosto otřesné vzhledově - Olga a Světlana by měly být nádherné ženské a o Olze ani nemluvím.(2.1.2008)

 • B!shop
  ****

  Tak Timur nam zrejme zesilel, protoze i pres to, ze jsem se v postavach a pribehu orientoval, jelikoz jsem chvily predtim videl prvni dil, tak je to desnej zmatek. Dej furt preskakuje sem tam, do toho sceny bez nakyho viditelnyho smyslu jen tak na efekt a cely to vypada jak naprosto priserna slatanina, navic je tu obcas zbytecnej humor nebo romantika. Ale kdyz se tohle prekousne, tak si clovek opet uzije slusny vychytavky a triky, v pohode herce, hlavni hrdina uz neni konecne takova troska, hudba je perfektne drsna a pribeh rozviji dal celou mytologii. A uvod a zaver jsou naprosto kulervouci. A nemuzu si pomoct, i kdyz to bylo tak slatany a zmateny, tak me to celou dobu bavilo a film slusne odsejpal.(20.1.2008)

 • - Uvedení filmu předcházela masivní reklamní kampaň. Představitel hlavní role Konstantin Chabenskij pak dokonce 1. ledna zahajoval promítání v Moskvě a coby vosková figurína tentýž den pózoval na premiéře v Petrohradu. (suicide)

 • - Spoiler: Po úspěšném startu letadla se zatáhne podvozek, avšak v dalším záběru je podvozek opět vytažený. (grovik.net)

 • - V závěru filmu je možné na posledním billboardu zahlédnout režiséra Timura Bekmambetova. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace