Fotografka Rafi (Uma Thurman) je velmi atraktivní 37-letá žena. Po rozvodu řeší zklamání z mužů se zkušenou terapeutkou Lisou (Meryl Streep). Ta jí poradí, aby si našla takového muže, který jí zase vrátí chuť do života. A tak se Rafi seznámí s okouzlujícím a přitažlivým Davidem (Bryan Greenberg). Fantastický milenec je o 14 let mladší. Na pravidelných setkáních s terapeutkou Lisou září Rafi štěstím a při konverzaci zabíhá až do těch nejintimnějších detailů mileneckého vztahu, včetně pikantností. Lisa je spokojená s pozitivním vývojem své klientky. Její klid ale vezme velmi rychle za své v okamžiku, kdy zjistí, že oním ideálním mužem je její vlastní syn! Je vůbec možné se s takovou situací vypořádat? Snadné to asi nebude, když už i tak zkušená terapeutka potřebuje terapii... (oficiální text distributora)

Kozlowski8

Jedna z ne mnoha romantických komedií, která není hloupá. Sází na milou a vtipnou zápletku, příjemné dialogy a nejkrásnější Umu Thurman, jakou jsem kdy ve filmu viděl. Trochu bych vytknul jen několik prvoplánově a lacině působících momentů a divný závěr. To hezké a pozitivní ale rozhodně převládá. 75%. ()

Mic-hal

opravdu prijemny snimek ktery dokaze chytit za srdce a pritim ma i nekolik opravdu vtipnych scen.. Skoda obcasnych hluchyhch mist.. proste 80% ()

Vital

Nečekal jsem to,ale stalo se,Uma Thurman 37 letá,čerstě zamilovaná do 23 letého kluka u zpovědi u své cvokařky vážně zářila,při popisování svého objevu,zprvu jeden z mnoha romantických komedií,ale závěr se mi líbil,ono by to možná ani jinak nedopadlo... ()

Chlo0opek

Taková příjemná pohodička o terapeutce, jejím synovi a její klientce, kteří se do sebe zamilují. Sympatičtí herci, příjemně plynoucí děj, prostě pohodička.. ()

dextrush

Filmik, ktorý nikoho neurazí. Pobaví svojím inteligentným humorom, situačnými momentami aj skvelo nahranými rozpakmi Meryl Streep. Výborné, najmä ženské, herecké obsadenie s pekne prevedeným romantickým príbehom. Na chvíľu ste závideli Rafi aj Davidovi a želali ste si, aby ste v tomto príbehu boli vy. ()

Vig

Moc pěkný filmeček, který pobaví, neurazí a příjemně osvěží ponurý den. kombina ce Meryl s Umou byla velmi dobrá volba a vůbec, zpracování filmu a hlavně ten konec mi byl po srsti :) ()

RoyBatty444

Celkovo ľahšia múza so sympatickými protagonistami a postavami, ktorá neurazí ale ani nenadchne. Občas veselé a milo romantické. ()

Tanulin

Nemám ráda Umu Thurman a přesvědčila mě jen M.Streep. Nakonec jsem se i bavila. Život je zkrátka rozmanitý... ()

Tomulka

Lehce humorné, romantické určitě, herecky výborně zahrané. Trošku předvídatelné, ale zábavné a vkusné až do konce. ()

ReTeZa

Na poprvé se mi film líbil asi víc než na podruhé... Ale mám k němu své citové vazby a proto něměním hodnocení... ()

lapatata

Jak mi tenhle film mohl unikat deset let? Velmi příjemný film s prvky dramatu a romantické komedie, ale trochu jinak než to bývá. ()

davidh76

Taková pohodovka. Zejména v první polovině je Meryl Streep prostě úžasná!!! Jemné gesto a člověk se řehtá jak kůň. Potěšil mě konec - epilog. ()