Ostřílený mariňák Shane Wolfe už má za sebou celou řadu náročných úkolů, tentokrát ho ale čeká zcela výjimečný úkol, a to zajištění bezpečí pěti dětí zavražděného bezpečnostního experta ministerstva obrany. Shane je postupně donucen vyměnit svůj arzenál zbraní a potápěčských kombinéz za plenky a jídlo pro děti. Kromě zločinců musí zkrotit mladou rebelku Zoe, zasmušilého čtrnáctiletého Setha, osmiletou fanynku bojových umění Lulu, tříletého Petera, o dva roky mladšího Tylera a v neposlední řadě jejich excentrickou rumunskou pečovatelku. Přestože jsou pro něj běžnou rutinou smrtelně nebezpečné mise, jeho představa o přežití v drsných podmínkách dostane reálnou podobu teprve v okamžiku, kdy je postaven tváří v tvář každodenním rodinným povinnostem. (TV Nova)

marek29

Za mě 4* pro Vinnieho. Kterej je můj věčný hrdina ;) jinak jo, film je párkrát nadsazenej, ale nenudil jsem se.. Jednou neuškodí ()

Brano

Veľmi priemerná rodinná komédia, ktorá je iba premenlivo zábavná. Tomuto filmu dopomohlo hlavne herecké obsadenie Vina Diesela, ktorý drží celý film nad vodou. Príbeh ničím výnimočný, ku koncu až príliš prehnané scény, ktoré vyzneli trápne. A samozrejme typický americký happy end nesmel chýbať! ()

knihovna

Když jsem to viděl poprvé, docela se mi to líbilo, respektive ve vzpomínkách se mi asi zdálo, že to je dobrý. Ovšem lidská mysl je vrtkavá, a občas informuje mylně. Včera jsem to viděl znova a divil se, co se mi na tom vlastně tak líbilo. Že bych mezitím dospěl se nedá říct. Pro děti to bude dobré, pro dospělé to už taková hitparáda není. Ovšem jsou i podstatně pitomější filmy. Ale asi dvakrát jsem se zasmál, a taky za tu chůvu co nejspíš měla mluvit rumunsky ( plkala tam cosi podobnou řečí), přestože byla dle údajů v roce 1978 miss Československa ( scénáristi nebývají dobří v zeměpise a tihle, bohužel, ani v psaní) dám 2*. ()

MirkaP

Sice pitomost, ale docela zábavná. Místy jsem se I zasmála nahlas. Trochu mi to připomínalo Policajta ve školce s Arnoldem. ()

Nathaniell

Nemůžu tomu dát plnou palbu, protože se už i Vin Diesel snížil k rodinným komediím. Stejně jako Schwarzenegger, Stallone, nebo Dwayne Johnson... Jenže ona je to celkem sranda... Ale stejně... Riddicku, sereš mě... 4* ()

ostravak30

Svého času si v různých komediích zahrál i Arnold Schwarzenegger. Svalovci občas rádi zažijí oddych od akčních rolí. Před Ochráncem hrál v Riddickovi, Rychle a zběsile či xXx. A světe div se, tento film opravdu vydělal. Přisuzuji to tomu, že každý chtěl vidět velkého svalovce s miminem, asi hlavně ženy, kterak se stará o partu dětí. Pravda je, že tento film není zase tak povedená komedie a nepřináší nic, co by se nečekalo. Vzhledem k věkově odstupňovaným dětem se dá tak nějak očekávat, že mimino herce třeba poblije nebo bude muset hlavní hrdina vyměňovat plenky, to se ostatně taky děje. U dospívajících se jedná o zrušení večírku, máme tu taky nákupy a domácí práce. Nakonec tedy film nepřináší nic tak překvapivého a nečekaného, což je zrovna u komedií (dále pak u hororů) docela problém. Na druhé straně je Ochránce vcelku pohodový rodinný film, který svým dětem pustit můžete - u něj se mozkové závity opravdu nepředřou. Jak už to u takových filmů bývá, tak zde tvůrci sáhli i pro rodinný přesah, tudíž přestože se starší sourozenci nechtějí starat o ty mladší, tak postupně jim začne chybět máma a vzájemně si pomáhají. Role se měl ujmout původně Jackie Chan a já vidím veliký problém v tom, že k tomu nedošlo. Film by šel kvalitativně o hodně procent nahoru, protože tento typ herce umí používat komediálnost s akčností v souladu a kliďánko se mezi těmito polohami přepínat. Zatímco Vin Diesel hraje strojově akčního hrdinu, který jako by si přeběhl z děje xXx do sem a zkusil své povolání strčit do jiné roviny. A tak mají děti přísný až vojenský režim, ne že by ho nepotřebovali, a V. D. za žádnou cenu ze své tvrďákovosti neuhne, což ale u některých vtipů je spíše na škodu. Závěr je pak klasický poplatně těmto typům komedií a značně předvídatelný. ()

LucLuc odpad!

Uff! to teda byla síla! Kindergarten Cop je proti tomu oscarové veledílo! Absolutně nudné, absolutně nevtipné a absolutně trapné. Ptám se jen proč? Viděl-li někdo trailer, nechť do kina rozhodně nechodí. Samotný trailer je totiž 500 procentním koncentrátem, jehož vtipnost je neúměrně větší než samotného filmu. Vin Diesel spadnul do sraček v tomhle filmu spadnul do sraček, a to doslova i obrazně. ()

Chladek

Zase taková hrůza to nebyla. Když srovnám komedii A. Schwarzenegera a V. Diesela, je Vin jasný vítěz. Filmem prochází dobré písničky, některé dobré záběry, a do rodinné komedie se dostalo i "násilí". Mnohem více jsem čekal od L. Graham, která je psána hned za V. Dieselem, ale objevila se tam jen párkrát. Samozřejmě, když zase fušoval do všeho, tak to taky moc nesedělo. S tím divadlem například. Ale jako na závěr, pěkný konec, slušně zahrané, pěkná, odpočinková a i zábavná komedie. ()

waltosin

Dudlíkátor je teda fakt pitomej název filmu spíš je k smíchu! Bohužel u filmu jsem se teda moc nezasmál a Vin Diesel by se měl na tyhle role chůvičky radši vyprdnout! :D ()

route60 odpad!

Na tudle hovadinu že chodili diváci do kina? to je nenormálni a Vin Diesel se asi bouchl do hlavy že přijal tak trapnou roli. 0% ()

Mikakel

Vin Diesel se určo hodí mnohem více do jeho typicky akčních filmů pod plným plynem ;-) . Ale tak vyjímečná změna není špatná:-).Pěkný film 3* ()

Odpocivadlo

Úplne mimo, nie je to vtipné ani pozerať sa to nedá. Divácka základňa sú asi deti od 9- 12 rokov ktorý si to pozrú v sobotu ráno na nemenovanej slovenskej komerčnej televízii. ()

lobo87

Mám rád podobné filmy (Pestúnka s Hoganom) preto som si aj Cumlikátora užíval. Páčilo sa mi, že Diesel sa vedel zhostiť aj komediálnej úlohy. Príjemný film s happy-endom. To niekedy potrebuje každý. Cumlikátor to spĺňa naplno... 65% ()

Hezonja7

Film pro děti, mě teda Vin Diesel přišel ze začátku celkem směšný ale potom mě ani nenapadlo že by hrál v nějakých opravdu akčních nářezech, prostě správná chůva. ()

luke774 odpad!

V jednom reportu víkendových tržeb (které dopadly pro xXx 2 prachbídně) jsem četl, že Pacifier už má na kontě nějakých 140 milionů a Vin Diesel se někde v pozadí hlasitě směje. Inu... úspěch rodinné komedie mu možná vydělá na třetí díl Riddicka, ale stojí to za tu potupu před jeho fanoušky? Myslím, že ne. Rád bych zdůraznil, že nemám nic proti tanečním choreografům, dokonce ani ve chvíli, kdy se rozhodnou režírovat. Adam Shankman však doposud nepředvedl žádný rozumný důvod, kvůli kterému by mu studio mělo nadále svěřovat práci. Jeho filmy jsou nevýrazné, nudné, plné klišé a vždycky se v nich najde prostor na taneční scénu (stará láska nerezaví ;). Ale bohužel vždycky vydělají nějaké ty peníze, což Shankmana udrží v sedle (teď bude točit pokračování Dvanácti do tuctu, což je vzhledem k námětu Pacifiera zatraceně předvídatelné... studiová logika je občas průhledná jako křišťál). Abychom to zkrátili. Pacifier je úplně stejný jako předchozí Shankmanovy filmy a zachraňuje ho jen aura Vina Diesela a pár průměrných hlášek pronesených jeho bručákem. Jinak je to neuvěřitelně otravný film plný provařených situací, opravdu MIZERNĚ hrajících dětí a smutných okamžiků. Nevím jestli mám být smutný z agresivní československé chůvy (která mluví rusky ;), ukázky toho jak si Vin Diesel hraje na Jackieho Chana (nefunguje to vůbec, ačkoliv choreografii dělal jeden z Jackieho kolegů), nebo jak přebaluje dětské plínky... Rád bych věřil, že tuhle komedii natočil jen proto, aby měl co ukázat svým dětem (musí jim to ale pustit do deseti let věku, jinak se hrozně ztrapní), a měl štěstí, že docela dobře vydělala, takže by mu to mohlo pomoci k lepším rolím. Ale ať vás na to proboha nenutí nikdo koukat. ;) ()

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

23.05.2011

Projekt se sice jmenuje lákavě – The Machine – a Diesel si v něm zahraje kyborga, navrženého jako ultimátní zbraň, ale neradujte se. Scénář napsali ti samí lidé co Noc v muzeu a půjde o rodinnou… (více)

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (více)

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé

04.03.2006

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (více)