Zpátky do školy

USA, 2005, 95 min

• Ivoshek

Zbytečný film.(21.8.2008)

• Dever

Soundtrack BT: 1. California Love (Original Version) 2. The Proof 3. Ride Ride 4. Brain 5. Can I Kick It 6. Dancing on the Perimeter 7. Get on It 8. Rollin 9. Shake It(12.5.2011)

Celkom slusna akcna komedia, aj ked zase az takou komediou by som to nenazval, pretoze Nick Cannon sa snazil ist po stopach E. Murphyho, ale nejako to nepomohlo. Taka lahka oddychovka na popoludnie, na ktoru ale rychlo zabudnem.........16.04.2008(11.4.2008)

Highschool-teenager-comedy žádný Blockbuster nebo Academy-award-candidate!!! Je to natočené nic moc, ale nemůžu jinak. Roselyn Sanchez je superkočka, Cannon je dobrý entertainer, je v pohodě, je to vtipné, má to bombovní soundtrack a o tom to je! „Počkej! Já jsem mladej, ty seš tlustej. Ale o to teď nejde."(10.2.2012)

• c.tucker

Trochu podprůměrná moc nevtipná komedie o škole a kradení aut. Motiv trochu jak v Rychle a zběsile jen bez těch závodů. Ale nenudil jsem se, jinak celkem zbyteč nad zbyteč.(1.11.2008)

• - Film měl jít původně do kin už v roce 2004, což bylo ovšem období, kdy se rozděloval Disney a Miramax a hodně filmů z Miramax and Dimension si tak muselo počkat, až bude po všem, než se dočkají svého uvedení do kin. (HappySmile)