Na soukromé škole se koná slavnost vítání prvňáčků. Mladý učitel George Hanson je pyšný na program, který s dětmi nastudoval, radost mu kazí jen to, že nepřišel jeho přítel, doktor Robert Joley. Po slavnosti se George účastní večírku u bohatého literárního agenta Sydney Millera, otce jedné z malých žaček. Seznamuje se tam s nevlastní sestrou Sydneyho manželky Constance Ninou Borowskiovou. Mladá žena se ho zeptá, jestli nemá zájem o byt, doslechla se, že se prý bude stěhovat. Tak se George dozví, že jeho přítel Robert chce se vztahem s ním skoncovat… Poté, co se tak skutečně stane, se George nastěhuje k Nině a hned od začátku si oba mladí lidé výtečně rozumějí. George se pokouší zapomenout na zklamání s Robertem a pro Ninu je mladík vítanou změnou v nepříliš vydařeném vztahu s advokátem Vincem McBridem. Po čase ale Nina zjistí, že je těhotná, a pomalu se utvrdí i v tom, že dál už s Vincem žít nechce. George jí nabídne, že se o dítě budou starat společně, zůstanou přáteli a budou spolu i nadále bydlet. Vince to zprvu navýsost roztrpčí, nakonec ale musí tvrdou realitu přijmout… Jednoho dne Georgeovi opět zavolá doktor Robert Joley: chce, aby s ním jel na konferenci kritiků do jeho bývalé školy. George zprvu váhá, ale nakonec souhlasí. Nina jeho odjezd sleduje s obavami… Na konferenci se George a Joley setkávají s profesorem Rodneym Fraserem a jeho mladým přítelem, hercem Paulem. A právě mezi Paulem a Georgem od první chvíle přeskočí jiskra. Postarší a rozumný Rodney vše sleduje rezignovaně, George se ale obává, jak na novou situaci zareaguje Nina… (TV Prima)

jhrasko

Katastrofálny scenáristický magorizmus !!! Dopozeral som to len kvôli hercom, ktorí si jeden po druhom môžu film škrtnúť ako zaujímavú položku z filmografie. ()

5150

50%.. Romantické komedie a Jennifer Aniston, tak to můžu. Tato se mi však líbila nejméně z těch, co jsem zatím viděl. Asi nejspíš proto, že to tak úplně romantická komedie není, Jennifer je povětšinou ustaraná a smutná, a Paul Rudd se k ní moc nehodí ( to oblečení - hrůza ). Navíc písničkový doprovod je slabý a zápletka připomíná TŘI DO TANGA..)) ()

Pink.Panther

Jedna z těch mnoha romantických komedií, které nenaplňují ani daný žánr, jen tak uplynou a proto se hodí jako audiovideo kulisa ke studiu něčeho nezajímavého. Zlí jazykové tvrdí, že jsou i takoví jedinci, kteří kvůli čumění na tyto americké kraviny neudělají napoprvé ani zkoušku z farmakologie. Ale to Jenn a Zahn jistí. 30%. Produkce: Twentieth Century Fox ()

villon17

Celkem nezajímavé, dobré jedině tak když opravdu nechcete přemýšlet a jenom sedět a tupě zírat. Vhodné pro paničky v domácnosti. Ale zas kdybych přišla na to, že můj přítel je gay, rozdýchala bych to snáz, než kdyby měl jinou... ()

bloom

Tato hořká komedie potěší milovníky sitcomů. Alda, Anistonová, John Pankow a Nigel Hawthorne spolu, to se musí vidět. Paul Rudd si s Jennifer Aniston zahrál ještě v Přátelích, ale tam mu byla partnerkou Lisa Kudrow. ()

ivishka

Perfektní romantická komedie. Miluju, když z filmu cítím všechny emoce a taky krásné poetické rodinné prostředí. Paul Rudd v roli charizmatického George Hansona, který je gay a zároveň hledá tu svou cestičku kterou se bude dál ubírat a není si tak uplně jistý kudy vykročí spolu s jedinečnou a geniální Jennifer Aniston podobenstvím názorů a životního příběhu jakoby z oka vypadla její osudové roli Rachel z přátel i když není na místě jí do této škatulky pořád řadit jelikož ušla velice dlouhou a plodnou cestu životem do jedné z výšin herectví. Alan Alda byl ve filmu naprosto bez chyby :-). ()

Martin741

Mila komedia od nevyrazneho rezisera rutinera, ktora po 24 rokoch od natocenia pravom zapadla v sivom sedivom priemere. Nie je dovod vlastnit plastovy kotuc s nazvom tohoto filmu ani sa nejako niekedy vratit k projekcii  : 30 % ()

bogomira

Škoda, že se v tomhle filmu nikdo nechová jako normální člověk, snad až na pravýho otce. Nikoho nic neštve, nikomu nic nevadí, hlavně, že jsme Američani a jsme tolerantní a nikoho nediskriminujem. Jennifer je milá a taky je zajímavý vidět Zahna, když se ještě nepitvořil a nedělal ze sebe trotla. ()

pufina

Herecké výkony byly skvělé, příběh byl solidní, ale ničím originální. Atmosféra chvílemi nebyla taková, jak bych od toho očekávala, jinak to byla příjemná podívaná. ()

Pilgrimka

V jednoduchosti je krása. Je to tak zvláštní, příjemný a pohodový film, který se dneska málokdy vidí. A nečekala jsem, že zrovna tenhle film mě odnese úplně do jiného světa. Pro Jennifer Aniston mám slabost, zase na mě působila strašně příjemně a přirozeně. Paul Rudd mě taky mile překvapil, nepatří mezi mé nejoblíbenější herce, ale tohle se mu opravdu povedlo. Ti dva vedle sebe vypadali až nebezpečně dobře, a k tomu ještě tak vyjímečný soundtrack. Příběh není žádné klišé a do poslední chvíle jsem nevěděla jak to dopadne, a to se mi líbí. SPOILER - A jejich postelová scéna, krása. ()

LordSnape

To byly zase dohady. Má mě ráda, nemá mě ráda, jsem gay nebo nejsem gay. Ještě že tam byl ten Alda. Ten to podržel v průměrných vodách. ()

Mrkvič

Zajímavý příběh ale jinak jsou to dlouhé dvě hodiny. Naštěstí jsem u toho měl pizzu a Braníčka a potom šel stavět iglu. ()

Jazzzz

Gay, který si to furt jaksi nedokáže přebrat, koketuje s Jeninifer Aniston... Na konec se rozhodne - rozhodne se možná správněm ale je to blb... Celkově by mě zajmalo jak si myslileli tyhle dva (On a ona), že to bude fungovat? Již od začátku to bylo zřejmé, že Gay je Gay a nemůže žít svůj život a u Jennifer vychovávat dítě. Filmové kvality bych řekl celkem podprůměrné. Děj a tak taky taky tak podprůměrný! ()