j.bena

No tohle bylo tedy příjemné překvapení. Výběr herců a práce se zvukem a obrazem byla zejména ze začátku velmi dobrá. Filmu se nevyhly horší momenty typu "no co bude asi následovat", ale většinou se snaží držet na zajímavě pojaté dějové linii. A konec? Tomu nelze nic vytknout. Škoda jen, že tu a tam prosákne dojem z nízkého rozpočtu do obrazu. ()

TheDon

Volný pokračování DTM se Robajzovi povedlo asi o deset levelů vejš. Zmizely dementní 70´look hrátky s kamerou a víc vsadil na příběh, akci a velice slušnej gore. Moc povedený hixplo Robíku. Chválím ! Jen mi chyběl Dr. Satan. 80% ()

balba

O proti jedničce daleko lepší.Propracovanější a syrovější.Hlavně jeden z nejlepších hororů.Už se těším na další film R.Zombie. ()

SallyZen

Tohle mi přišlo celkem dobré. Na druhou stranu můžu i říci jenom dobré. Je pravdou, že tu není žádný klaďas, ale to tomu zas tak neuškodilo. A příběh byl zase celkem dobrý, ale bohužel nic víc. Sida Haiga zrovna teda nemusím, ale Sheri či Forsythe to už je jiný šálek kávy. Hudba byla skvělá a konec parádně zakončen. 70% ()

Martin741

Rob Zombie na rozdiel od prveho filmu Dum Tisice Mrtvol uz sa nesnazi budovat atmosferu, ale v tomto filme ide hlavne o megabrutalne a drsne vrazdy. Kvalitna rezia a trochu slabsi scenar zaistuju filmu 77 % ()

Wiikii

Pokud znáte film Viděl jsem ďábla, kde je podobný námět jako zde. Tedy msta vůči masovému vrahovi. Kdy u Vyvrženci pekla jde spíš o takové až mírně Rodriguezové pojetí, tedy spíše odlehčenou formu protkanou dost agresivní až psychopatickou vložkou mučení(spíše ke konci) a vraždami. .. Nebylo to špatný, ale čekal jsem to lepší, protože z těchto typů filmu se dá vymáčknout více. .... HODNOCENÍ: 65% (3*) ()

Jimmi

Je vidno ze Rob zombie si na svojom druhom filme dal zalezat. Po priemernom House of the 1000 corpsies natocil fakt riadne drsnu pecku,kde kladne postavy celmi nevystupuju(az na niektore bezmenne obete).Skvely pribeh,dobre herecke vykony,a samozrejme Danny trecho so svojim kumpanom.Dufam ze Rob Zombie na rezijnu drahu nezanevrie a ze sa od neho dockame este nejaky ten zaujimavy snimok. ()

cariada

Skvělé pokračování hororu,které je tak na půl horor a drsný akční film. Rob Zombie je opravdu dobrý režisér. Jediný co mě na tom filmu docela mrzí je ten konec,že se vlastně nedá udělat pokračování. Scéna s nákladákem či sešívačkou opravdu hustý. Jeden z mála příkladů ,kdy je pokračování ještě lepší než první díl ,ale ten je taky super. ()

Nautila

Tak Dům tisíce mrtvol se mi líbil o hodně víc, tohle bylo až moc reálné, zkrátka takové normální a obyčejné. Jako kupa dalších "horrorů". ()

Rocky88

Zombie přestřelil. Všechny jeho zvrácenosti a úchylárny v kombinaci chybějícím příběhem a nesympatickými postavami působí našroubovaně a nudně. Tudíž tu není nic, snad kromě závěrečné mučírny, co by diváka mohlo oslovit. Těžké zklamání. ()

Mefistofelle

Po snímku House of 1000 Corpses, který byl spíše úchylným exploitation/gore masakrem, se Zombie rozhodl, že druhý díl pojme spíše jako tak trochu brutální road trip... a ve svém rozhodnutí nešlápl vedle. Tento film, ačkoliv je o poznání míň brutální, si pořád drží svou krvavavou patinu, v tomto případě navíc okořeněnou o promyšlenější příběh a dynamičtější děj. Nudit se rozhodně nebudete, protože pořád budete narážet na ty samé ujeté postavy, které znáte z předchozího filmu, a dokonale pojaté prostředí Bohem zapomenutého zapadákova, kde poldové rozhodně nejsou líní blbečci žeroucí koblihy, ale pořádně drsní týpci. Jako další plus bych uvedla herecké výkony, které jsou více než přesvědčivé, a hudbu. Za originální též považuji v tomto případě i některé akční scény, které jsou poněkud nezvykle prezentovány ve formě stop-motion záběrů. Jediné, co by se dalo vytknout, je až moc sprostých slov. Ano, je to film Roba Zombieho, a ano, dá se to od něj čekat a jindy mi to ani nevadí, ale... zkrátka jsem se v samých těch "fuck, bitch, shit, cunt..." dialozích občas topila. P.S.: Přítomnost Dannyho Treja potěšila :-). ()

Sandstorm

Poetický art snímek známého romantika Roba Zombieho o těch skutečných rodinných hodnotách a pravé rodinné soudržnosti. A kdo by na konci neuronil slzu? 90% ()

DrBuznička

Podobně jako u Domu 1000 mrtvol nejde o horror v tradičním slova smyslu, protože tu vlastně není s kým se bát. Nelze se identifikovat s oběťmi, protože nejsou podstatné pro děj a většinou to jsou nesympatičtí nýmandi. Zároveň se ani nemůžeme identifikovat s jinak fajn partičkou Devil's Rejects, protože to jsou naprosté zrůdy. Takže ať už mučí kohokoli (nejdříve dojde na mučení náhodné partičky na folkové tour a v závěru pak na odvetné mučení mučitelů) divák necítí žádnou obavu o postavy a tím pádem ani žádný strach. (Někdo si ale samozřejmě může užívat zvrácení potěšení z mutilace živých bytostí.) Oproti svému předchozímu karnevalovému filmu je ale Rob tentokrát odměřenější a jeho resignace na diváckou potřebu se identifikovat vede často k zajímavým diváckým paradoxům, kdy je možné si užívat neustálé těkání mezi tím komu bych měl vlastně fandit. Na druhou stranu ale Rob často ztrácí soudnost a diváka nutí do poloh, které mu nejsou ani tak nepříjemné jako spíše imbecilně trapné. Jako například závěrečná scéna filmu, kde je skupinové "suicide by cop" natočené zpomaleně, podbarvené tesknou hudbou, otřesnými hereckými výkony s vloženými flashbacky z veselých časů! Rob Zombie patrně ve svých počátcích dost tíhnul k tomu natočit trash-horrorové Natural Born Killers (který připomíná už formálně mnohem radikálnější Dům 1000 mrtvol), což se mu vlastně vzhledem k bezobsažnosti jeho díla podařilo. Prostě takový neumětelský pastiš s vytuněnou krvelačností. Škoda, že Zombie ovšem nezvládá natočit ani pořádnou akční scénu a "komické" dialogy zabijáků mají k Tarantinově lehkosti daleko... Nejlépe tak Robovi vlastně jde to mučení. ()

Silverluv

Rob Zombie opět nezklamal a naservíroval po House of 1000 Corpses parádní pokračování, i když teď už se nejedná o horror, ale spíš o drsně špinavou, smradlavou, upocenou a správně ujetou a nechutnou road movie. Komu byla sympatická rodinka z prvního dílu, ten si ji tady užije přímo dokonale, pravda trochu okleštěnou o pár členů, ale zdravé jádro tam zůstalo. Více prostoru tentokrát dostane úchylný klaun Kapitán Spaulding, který, nemůžu si pomoct, jakoby z oka vypadnul Leoši Suchařípovi, akorát, že je plešatý, má hnusný zuby, hulí trávu, nosí posraný bombarďáky a má doma v posteli dvousetkilovou mařku. Rodinku doplňuje hipík Otis a "andílek" Baby. V patách mají nejenom krvelačného šerifa, ale také nájemné zabijaky (Danny Trejo, a jeden fakt ultradrsně vypadající týpek, proboha kde toho našli...?) Zombie, tady tradičně vykrádá spoustu filmů, ale dělá to s přehledem a kupodivu to opět funguje a nevyznívá to trapně. Naopak, je tam spousta vtípků, narážek, ultra-černého humoru ale samozřejmě všudypřítomná krev. Tady ovšem Zombie oproti předešlému House of 1000 Corpses trošku ubral, ale zase, ubral šikovně, krvavé scény jsou výborně sestříhány až to nakonec vyznívá tak, že vlastně ti zlí jsou vlastně hodní a oběti jsou jen hlupáci, kteří si za to můžou sami. Ano, ono to tak bude i ve skutečnosti...;o) Opravdu povedená záležitost! - nemohu jinak, než dát maximální hodnocení...Vlastně ano, už tam není doktor Satan, takže pouze 95% ()

humanbeing

Pokračování vynikajícího a značně kontroverzního filmu Roba Zombieho House of 1000 Corpses (Ho1kC) si muselo na svoji premiéru v kinech počkat téměř rok. Původně jsem od Devil's Rejects očekával obyčejný rehash stejného schématu, jenže s čím dál častěji uvolňovanými informacemi, a poté ukázkami, bylo stále více zřejmé, že Zombie půjde na pokračování v jiné režii, což mohlo nejednoho fanouška Ho1kC s předstihem mírně odradit. Jak sám Rob Zombie o tomto druhém dílu říká: "Chtěl jsem to udělat po vzoru Hvězdných válek, kde je první film, na který navazuje Impérium vrací úder. I když je to úplně něco jiného, je to opravdové pokračování. Je to navázání příběhu, ne pouhý zopakovaný stejný příběh." Nutno přiznat, že má úplnou pravdu. A po vidění Devil's Rejects jsem tomu zatraceně rád. ()

-Bomba-

Pokračování Domu tisíce mrtvol ubralo na horrorové atmosféře a místo toho můžeme sledovat nabušený exploitation. Rob Zombie má svůj specifický styl a je vidět, že se nechal hodně inspirovat (což mu nepokládám za zlé, protože to, co předvedl prostě nemá chybu). Otis zde dostal více prostoru a celkově jsou zde lépe propracované charaktery postav. Zombie si je už víc vědom, jak se dělá film a tudíž působí film více sebevědomě než Dům tisíce mrtvol. V mém pohledu je ale přece o něco lepší první díl (hlavně kvůli horrorové atmosféře). ()

DruidKarel

832. hodnocený film: Nevím no, nejprve jsem se dokonce rozmíšlel, zda tomuhle filmu nemám dát dokonce odpad, ale asi by to bylo hodně nespravedlivé. Jinak vůbec nechápu, jak moc dobré může mít tahle zrůdnost hodnocení. Příběh tam, dejme tomu, nějaký je. Hudba taky, ale pak ten odporný styl humoru, strašné herecké výkony a ty masky, to je fakt děs běs. 1* je proto mým maximálním hodnocením. Ačkoli to hodnotím takhle špatně, neříkám, že je to úplnej brak. Spíš tvrdím, že Roba Zombieho nechápu a zcela určitě se nestanu jeho fanouškem. 1* ()

Amroth666

____ Nejkrásnější zobrazení absolutní monarchie v Zombieho extra ultra hyper ((((A))))merickém filmu!!! Film, u kterého brečíte a zároveň se smějete, to umí snad jenom Zombie! ____ OST 5/5 ____ Viděno : 203x ____ ()

dubinak

Mě prostě filmy Roba Zombieho nic moc neříkaji. Nemám ráda sériové vrahy (Zombieho Halloween), nemám ráda klauny, nemám ráda zápaďácké filmy. Mrzelo mě, že spíš neukázali, jak Vyvrženci pekla mučí oběti tak, až se jim dostaví vzhled, který měli zezačátku filmu na fotkách (jsem totiž docela úchylná na mrtvoly). Nějaké pitomé přestřelky mě prostě nebaví a psychickou buzeraci ve filmech téměř nestrpím. Prostě to nebyl zrovna můj šálek kávy. ()