Domino (Keira Knightley) se narodila do světa luxusu a milovala nade vše svobodu a nezávislost. Opustila kariéru modelky a stala se členkou komanda zabývajícího se chytáním uprchlíků. Začala tak kariéru lovkyně lidí. Film je natočen podle skutečné události. (oficiální text distributora)

herr_carter

Tfujtajbl !! Suverénně nejhorší kousek z produkce Scott free, takovou slátaninu člověk jen tak nepohledá. Zběsilé mlácení kamerou sem a tam, skákání napříč dějovými liniemi a silně přehrávající Knightley dělá z toho filmu laciný a podprůměrný sranec, jež mi rozhodně do mistrovy dílny nesedí, fakt zvláštní...................moje hodnocení = 2,5 z 10. ()

vaja

Drsňačka Domino je zatím jediná role, ve které mi Keira vyloženě nesedla. Ostatní výkony taky nic moc. Hlavně zbytky BH 902 10 crew Ian Ziering a Brian Austin Green se nechtěně sebezparodovali... Film je zbytečně dlouhý, otravný střih dohromady se změnami barevných filtrů je schopný po ještě delší projekci způsobit bolest hlavy. ()

NICOX

Ujetý, šílený, vizuálně vyladěný, stylový... výborný. Ale rozhodně se nebude líbit každýmu. 85 % ()

keoma26

oslnivý až oslňující stroboskop náboženských a profánních symbolů: tak např. všudypřítomná ryba - Ichthys je akrostichonem slov: "Isesous Christos Theou Huios Soter (Ježíš Kristus, syn Boží, spasitel)", v čínském jazyce se zase výslovnost slova ryba shoduje s výrazem pro hojnost a v evropském zodiacu ryby jako podvojné znamení označují dvojznačnost; anebo dvojlomná mince, která filmem prochází jako znak nahodilost života i našich rozhodnutí, nečitelnosti světa, kde peníze z Las Vegas současně znamenají konec i začátek života, kde je kámen někdy jenom kámen, ale jindy může představovat milník ... A tak se to má i s celým filmem, který se jeví stejně samoúčelně a povrchně jako ostatní tvorba Tonyho Scotta, ale může přitom znamenat nejdokonalejší naplnění fomy, a to naplnění formy čistě formálním obsahem, jediná pravdivá exemplifikace formy formou, protože " kdo se ptá, co je a co není pravda, ten ať jde do hajzlu...";-) ()

Han22

Mazec nad mazec, protože Tony Scottovi se s Dominem povedl zázrak. Natočil film způsobem a prostředky, které nesnáším a přesto mě to bavilo. Scott ale použil k natočení snad všechny myslitelný i nemyslitelný efekty, který vůbec použít jdou - zrychlovačky, zpomalovačky, kruhové objezdy, videoklipovitý střihy, tuny filtrů a spoustu dalších věcí, které ani neumím pojmenovat a ve výsledku dokázal dát filmu neuvěřitelnou šťávu a šmrnc, protože ani jeden záběr není natočen ve stejném stylu a Scott není nějaký videoklipařský nýmand, ale zkušenej profík, co sakra dobře ví co jak a kde použít. Navíc Domino není žádný tupý akční film, ale docela solidní kriminálka ve stylu starých Ritchieovek se skvělejma hláškama, hodně drsnejma scénama a spoustou skvělých postaviček (Macy Gray a její tlupa, dva herci z Beverly Hills, afgánský řidič, hispánec Choco nebo ultimátní Mickey Rourke, kterej je drsnej jak zamlada) a výborným finále. Co ještě? Keira Knightley tak akorát, docela jsem ji to věřil a parádní soundtrack, namíchaný snad ze všech možnejch žánrů. Takže proč to neříct - možná to bylo blbý, ale jsem plně spokojenej. ()

jondoe

Mam rad filmy Tonnyho Scotta a paci sa mi jeho filmarsky a vizualny styl. Myslim si vsak, ze tento film nebol prenho. Hlavna hrdinka filmu Domino Harveyova musela byt velmi zaujimava osoba a kedze mam rad filmy o skutocnych postavach mrzi ma reziser sa nezameral viac na jej postavu a sustredil sa len na dvojhodinovy videoklip, ktory sice zo zivota zvlastnej Domino co to napovie, ale aj napriek tomu zostava jej postava dost plocha. Co sa vsak vydarilo je kasting. V zivote by som nemyslel, ze budem Keiru Knightley chvalit za postavu akcnej drsnacky, ktoru zahrala skvele a aj napriek jej chudunkej postave bola v kazdom jednom zabere uveritelna. Dobra postavu, ktora ktorej potencial vsak tiez zostal tretstuhodne nevyuzity si strihol Mickey Rourke a zdatne mu sekundoval aj Edgar Ramirez. Solidne ma pobavila aj postava tvorcu realityshow, ktoru si zahral vyborny Ch. Walken. Bohuzial nemozem zapriet male sklamanie. Pribeh skutocnej Domino Harveyovej mal obrovsky potencial, ktory reziser Scott absolutne nezuzitkoval a namiesto toho ho utopil svojim stylovym podanim. ()

KoRner

"S nunčakmi trénujem od detstva. Nože tiež. Ničoho sa nebojím....ani smrti" No a nesmejte sa kurnik keď to ide z Keiry, ktorá gembí svoju peknú pusu do pre ňu neprirodzeného tvaru ( B-[ ). Tiež som sa dosť pobavil že hispánsky gangsta, zvyknutý na macaté nigga bitches je celkom hotový ako malý chlapec z nehovorím že škaredej, ale predsa len ploskej modelky tancujúc pred ním v spodnom prádle. Tony ma zase dosť sklamal, aj keď nie je to jeho chyba. Hej, a Rourke absolútne nevyužitý. Čo sa naozaj využilo dokonale boli tí dvaja z BH 90210. "Kámoška říkala, že jste mrtvej." "Tak řekni kámoške, že je kurva." :-) ()

casioa....

S odstupom času, som stále viac a viac zmetený, a odoberám hviezdičku (a je jasné, že Vám to môže byť "u predele", ale - mal som potrebu to sem napísať, so STFU ;-). Tu to tuším Kejirička Knajtly so svojou účasťou prestrelila. Ako, s popcornom to šlo, ale popcorn nemám (príliž) rád. ()

cab

Zmatene nesoudrzna jizda vizualniho bohema (Tony Scott), ktery se pro tentokrat rozhodl natocit zivotni pribeh pro me nezname lovkyne odmen Domino (spanty casting, absolutne neuveritelne nesedici krehotinka Keira Knightley). Domino je znudena pohodovym zivotem, tak si chce trosicku povyrazit a nevymysli nic lepsiho nez se pridat k particce lovcu odmen. Po chvilich do uricite miry pohody se zacinaji veci nebezpecne komplikovat. Timto druhem akce a pro nektere zabavy neholduji, ale hudebni doprovod a par zdarilych sekvenci delaji film sledovatelny a snesitelny. 55% ()

Theraphosa

Domino má bohužel jednu velice nepříjemnu vlastnost. Není to Mickey Rourke, který se svým zjizveným xichtem a potetovanými zády kope zločince do zadku brokovnicí toho nejtežšího kalibru. Není to ani Edgar Ramirez, u něhož se může zdát jeho herecká nezkušenost menší či větší nevýhodou. Copak tam teda nesedí. Už vím! Neměla hlavní roli představovat sexy hrdinka, která se s ničím nesere?! Upřímně řečeno, pokud někomu Keira Knightley s tělem desetiletého kluka přijde alespoň minimálně sexy, ať se někdy mrkne na banánové rybičky... Úsměvné byly ty patoky strašných blábolů, které v jejím podání zněly prostě strašně. Hooodně dlouhá stopáž, která je místy děsivě nudná, leč u "erotických scén" k popukání by se dala utnout o dobrých 20 minut dřív. 20% ()

wosho

Film jako můj život.Nikoliv obsahem(jaká škoda:-),nýbrž zpracováním-totálně neukotvený epileptický,marnotrapný,místy blbý a nudný,jindy zas zábavný a hravý.Totální chujovina z Černovic,či Bohnic která nepatří nikam jinam a narvat do něj co nejvíc oxazepanu a orfirilu 300 long hahahahahahááááááááááá ()

Hopper

Tak, toto bolo trochu mimo. Scott by sa mal skľudniť, jeho šialená kamera zabíja zrozumiteľnosť a pozerateľnosť filmu. Keira je reklama na smrť a veľmi sexy teda nie je, Rourke je po dlhej dobe vítaná zmena, ale pri tomto charaktere Scottovho vyprávania sa takmer úplne stráca a všetci doohromady sú totálni magori. ()

Ripley

Vyloženě chlapský film,ikdyž věřím že některé drsňačky budou s Domino sympatizovat.I já jsem sympatizoval.Nejsem sice drsňák,ale její výkon,piersing,tatoo,sexappeal a prsa ikdyž malá mě navozovaly eufórii.Co se týče ostatních herců,good.Škody jen že Mickey Rourke zde neměl ještě více prostoru.Někdo tu psal,že se tomuto filmu dva roky vyhýbal...byl jsem na tom stejně.Resp. na jednu stranu mě lákal dějem,hereckým obsazením a rejžou,ale rozporuplné reakce na tento film "mou premiéru" odkládaly.Teď,když originál DVD přišlo na 49 káčé,risknul sem to a udělal dobře.Docela dobře chápu,že pro některé je Domino nestravitelné dílko.Tempo a střih je opravdu zběsilý,ale i přesto že nemám rád rychlé střihy(viz.Quantum Of Solace),zde mi to nevadilo.Tahle režie mi prostě vyhovovala.POZOR VAROVÁNÍ:tento film není vhodný pro epileptiky! ()

Piggsy odpad!

Film, ve kterém snad ani jeden jediný záběr netrvá déle než 5 sekund, protože střihač asi dostal epileptický záchvat. Odhadem 25 střihů za minutu je opravdu úctyhodný výkon, bohužel jediným výsledkem je zmatek a nablikané v očích. Todle už znovu vidět nepotřebuji.. ()

lucijelucije

Domino má buď příznivce, nebo odpůrce. Klasický kontroverzní film. Mě se tedy vůbec nelíbil styl kamery a ani jeho zpracování. K. Knightley nebyla k zahození, ale zdálo se mi, že stojí vratce tak, jako celý film. Nenašla jsem tady jistotu v počínání, tedy pro mě dost slabé. ()

Yardie

Zase jen kvůli Mickeymu... Film průměr, neurazí, 2x se na něj podívat asi chtít nebudete. Je to taková ta akční odpočinkovka, při které nemusíte namáhat mozek. Nuže tak! Howgh! ()

Risolutore

Naprosto nesmyslně natočený film, z jehož epileptické režie začnou slabším povahám drnčet zuby. Ty, kdo vydrží, odmění Scott brutálním humorem, absurdně nadsazenými drsnohláškami, hodně slušnými hereckými výkony a výbuchy šíleného smíchu u stále rapidnějšího střídání filtrů a na hlavu postavenými střihy. Krystalicky čisté kilo. ()

Tony Scott chce opravdové gangstery

Tony Scott chce opravdové gangstery

07.06.2009

Kam? K sobě domů asi ne. Ale do svého remaku drsňárny Waltera Hilla The Warriors rozhodně ano. Na filmu už prý intenzivně pracuje a v rámci příprav se osobně setkal s představiteli všech… (více)

Válečníci Tonyho Scotta

Válečníci Tonyho Scotta

16.10.2005

Režisér Tony Scott ještě ani nevypustil do světa svůj drsný thriller o lovkyni lidí Domino a už vede řeči o své dalším projektu. Bude jím předělávka klasické pouliční gangsterky The Warriors režiséra… (více)

Co chystá andílek Lucy?

Co chystá andílek Lucy?

06.07.2005

Už je to nějaký čas co jsme naposledy slyšeli o božské dominátorce Lucy Liu. I když co si budeme nalhávat, klíčové je ji vidět, že ano. :) A zdá se, že se máme na co těšit společným jmenovatelem… (více)