Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti. (TV Nova)

Sashmen13

Na to se nedá koukat, týpek je virgin ale zároveň prakticky každá ženská s ním chce něco mít. Jako, pár scén bylo funny, ale není možné aby týpek byl virgin, teda pokud doslova mu něco neuseklo dicka... ()

Pythonator

Nejlepší Apatow. Ten divný režisér tento svůj počáteční zářez asi už nikdy nepřekoná. Nepočítám jeho scénáře. Tohle byla zároveň asi i životní role pro Steva Carella. Je to komedie, která vždycky pobaví a působí velmi vypilovaně. Navíc je tu slušná hromádka sympatických herců. ()

vinducha

Výborně Steve Carell , málokdo ví , že třeba v takové Indii se takových chlapíků , kteří si nikdy nepřičuchli , pohybují statisíce , i v tomhle věku . Ale tady v západní civilizaci , s našimi možnostmi je to od reality na míle daleko , nicméně velice zábavný kousek. ()

Sa.sa

Super komedie slušného děje, plná hlášek a vtipných situací... Má to švih, plno hezkých bab i pěkných koz😎😎😎 Tak asi tak ()

Dinoo

Táto komédia je veľmi príjemná a pekná oddychovka.Veľa krát som sa pousmial ale bohužial nie zasmial..Veľmi dobrý výkon od hlavného doposiaľ neznámeho herca Steva Carella.Dve scény z tohto filmu si budem určite ešte dlho pametať , scéna s depilovaním vosku je neskutočne zábavná a tá malá japonka ten smiech ani hrať nemusela :D a druhá scéna je tá z nemocnice ako sa hral Andy s umelou vagínou a nejak ju nevedel dať dokopy :) Inak mi tých 116 minút ubehlo veľmi rýchlo a príjemne ,ale ako vravím ,na usmiate nie zasmiate.. ()

Shidlo

Já nevím, ale pořád si nejsem jistá, jestli někdo v týhle době může zažít to, co zažil ubohý hlavní hrdina Andy...40 let panic!!Není to děsná představa, učit se všemu až na stará kolena?? Každopádně styl, jakým je film natočený je na mě poněkud hrubý, ať už podle mě některými trapně vulgárními výrazy, tak i dlouhými, předlouhými scénami, které jsou prakticky o ničem. To, co zažívá Andy nemůže asi nikdo z nás posoudit...pochybuji o tom, že by někod zažil něco stejného:) Takže vlastně pro mě je tohle téma zcela neznámé a možná i proto je tato nepovedená komedie pro mě nezáživná. ()

svendo

Steve Carrel je pre mňa takmer neznámy(nerátam reportéra z Božského Brucea),a rolou zúfalého stroskotanca dierou do mojho filmového sveta určite neurobil.A na tom nič nezmení ani pekná zbierka figúrok...:-) Film je zbytočne dlhý a v druhej polovici zbytočne ovešaný nudnými a trápnymi scénami. ()

Ondrish

Čakal som menej preto asi taký entuziasmus pri hodnotení, ale od začiatku som sa dosť dobre bavil. Malo to síce aj svoje hluché miesta a nezaškodilo by to trochu zostrihať. Videl som to len v originále a "fakovaním" pri každej príležitosti to bol trochu presýtené, ale objavila sa aj fúra skvelých hlášok. Keďže teórie a vysvetlenia čierneho kolegu o vzťahoch medzi mužmi a ženami som ešte všetky celkom nepochopil (to mimochodom nepochopil ani samotný Andy v príbehu), tak si tento film musím pozrieť ešte niekoľkokrát a naďalej ho postupne pomaly objavovať... Suma sumárum, veľmi dobrý buddy film s netradičným námetom. ()

Aloika

Hm.. Komédia o starom nadržanom panicovi?? čo môže byť horšie?? Ale! Veľké prekvapenie! Celkom svižná pohodová komédia, ale stále to je svižná, pohodová komédia o starom nadržanom panicovi. ()

PedroRosa

Uletená a zábavná vec, postavená na dialógoch obyčajných ľudí...Steve ma prekvapil a vynikajúco som sa bavil na jeho kolegoch s práce...zaslúžené 4*..... ()

Char.lie

Jedna z těch lepších amerických komedií...na nic si nehraje a v tom je její síla. Filmaři i herci chtěli diváky očividně pobavit a to se jim, alespoň v mém případě, podařilo. Závěrečný song dostane stoprocentně každého ;-) ()

masasour

Další průměrná komedie z neznámými herci, která je jen na jedno shlédnutí. Steve Carell je neznámý herec a je na něm znát že není moc dobrý. Sem tam se oběvily i dost trapné vtipy, ale příběh rychle utíká proto dávám 60%. ()

maple6

**** Dost dlouho mé hodnocení celého filmu kolísalo mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami... Momenty jako nafukování kondomů a následná hláška přítele té slečny "Nauč mě to" byly na čtyři, ale zase čůrání na hlavu při erekci byly spíš tak za dvě. Mé rozhodnutí na čtyři vyšlo z dost dobrých vedlejších rolí. Andyho přátelé byly prostě správňácký a přestože se mu mohli milionkrát smát, chovali se celou dobu prima. Hlavním atributem však byla role Andyho. Andy má problém, to je jasné už před začátkem. V amerických komediích opravdu hodně hlavních představitelů má nějaký velký problém, který na konci vyřeší. V drtivé většině komedií je však na začátku postižený vylíčen jako absolutní de*il, kterej ze sebe dělá ubožáka. Andy však byl jinej. Prostě skutečně si dokážu představit 40 letýho chlapa, kterej bude vypadat a chovat se přesně jako on. Prostě Andy měl problém, věděl o něm a se ctí jej vyřešil. Hezký 4hvězdy=) -maple6 ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Ďalší všemohúci smrteľník

Ďalší všemohúci smrteľník

27.08.2005

Keď sa reportér Bruce v podaní Jima Carreyho na krátky čas vžil do kože Boha, štúdiu Universal Pictures to celosvetovo vynieslo 485 miliónov dolárov. Že je na ceste pokračovanie neprekvapí nikoho, no… (více)