Nezdolný idealista Richard Clark je profesorem dějepisu na prestižní střední škole. Rozhodne se však odejít a učit na problémové škole v té nejnebezpečnější chudinské čtvrti města. Ta už na první pohled vypadá jako místo, kde naivní Clark nemůže přežít ani do prvního zvonění. Budova budí dojem, že stojí uprostřed válečné zóny, po zuby ozbrojená stráž zabavuje u vchodu vybaveného detektorem kovu zbraně a než se Clark stačí rozhlédnout, přijde o auto i aktovku. Spíše omylem než úmyslně získává sympatie dětí, a dokonce je dokáže něco naučit. Zachrání ze spárů drogové mafie a nepřátelského gangu jednoho ze svých žáků a zároveň odhalí, kdo je vůdce drogových dealerů. (TV Nova)

c.tucker

Zábavná, ale né tak, že bych se za břicho popadal podívaná. Gagy dobré, parodický úmysl výmluvný. Herecký ansábl nic moc a spíše nic než moc. ()

KajusaK

Úžasná komedie! :)) .. Opravdu mě to dost pobavilo. Nečekala jsem od filmu nic, a tak jsem znovu ujištěna že nemám soudit předem :)) .. Spooousta skvělých vtípků, herci sympatičtí .. Připadlo mi to podobné jak sestra v akci :)) 4* ()

Estrecha

Tahle komedie je bomba! Žádná parodie na filmy, spíše parodie na státní americkou střední školu. Vynikající vynikající! Každá maličkost a detajl u vás spustí laviny smíchu. ()

DivX

Průměrná komedie, která dobře pobaví až na některé trapné scénky. Jon Lovitz není zase bůh ví jak dobrý herec a Tia Carrere už vůbec ne. Dlouho jesem uvažoval kolik hvězd dat ale zůstanu raději u dvou abych neurazil o něco lepší komedie, které dostaly tak tak tři. 40% ()

Jizni Tlapa

“Všichni jsme léta mysleli, že má Tourettův syndrom, ale pak jsme zjistili, že je Hinduista”... je to klasická ujetina, narvaná hláškama, super mentos hlavní postavou a spousty negros motherfuckerama. S dějovou linkou alá Nebezpečné myšlenky a hafo rapu muziky.. co víc si po, před nebo při kalbě pustit... ()

noriaki

Bláznivou školu jsem měl zafixovanou jako rovnocennou peckám typu Žhavých výstřelů a Bláznivé střely. Bohužel nostalgie sice pracovala, ale díry ve scénáři zakrýt nedokázala. Vtipných situací je dost, chytrých pomrkávání taky a úvodní den ve škole nebo bitka v knihovně patří k tomu nejlepšímu z parodií. Ve zbytku filmu už ale kvalita dost kolísá. ()

JohnSmith

Je to zajímavý,jak člověku po letech přestává být něco vtipný a to co mu vtipný nepřišlo,tak se u toho ted tříská.Nemůžu říct,že by Škola byla vyloženě špatnej film,ale bohužel jsem se tak nenasmál jako kdysi. ()

Arius

Humor miestami parodovany a na moj vkus ucinny. Dve hviezdy som stiahol za zopar chybiciek a za herecke respektive neherecke schopnosti Tia Carrere. ()

sedm.1

Bláznivou školu určitě shledávám jednou z nejlepších a především nejzábavnějších parodií vůbec.Stylem se pohybuje tak akorát mezi bláznivými Zuckerovými Bláznivými střelami a humorově drsnějšími Scary movie,ale nikdy nesklouzne ke trapnosti dnešních vypatlaných parodií.Samozřejmě dějově je to šílená blbost,ale to se u parodií musí předpokládá,zde se to však celé neskutečně hrne kupředu,dokonalý fór je střídán ještě dokonalejším,opravdu si nevzpomínám na film,kde bych se prakticky bez možnosti odpočinutí neustále řechtal na plné kolo.Ovšem asi největší zásluhu na celé této suprové parodii má Jon Lovitz,podle mě jeden z nejnedoceněnějších komiků.Je strašná škoda,že daleko více autorů nevyužívalo a dodnes nevyužívá jeho komediální talent,který má prostě v krvi.Bláznivá škola je zkrátka parádní nářez,který mě dokáže vždy naprosto odrovnat svou neskutečnou zábavností a je i filmem s obrovskou dávkou kultovních scén a hlášek. ()

herr_carter

Úplně jsem už zapomněl na tenhle film z dílny pana Zuckera, který je ještě dobrým a důstojným nástupcem bláznivých střel..a především pak první půlhodinky, kde jsou vtipné gagy a parodické hlášky a situace na každém kroku...............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Tjaden

Bláznivá škola je jedna z posledních dobrých parodií. Sází spíš na gagy než trapné pády předmětů lidem na hlavy apod., jak to bohužel neustále ukazují dnešní parodie... ()

divak84

ale jo ! solidní parodie na nebezepčné myšlenky. jsou tam místa, kde se zasmějete, jen nesmíte mít předsudky k okrajové komunitě vyznávající hipop a širokým ryflím proklatě nízko. ()

Bohemák

Žádná pronikavá zábava. I parodii lze natočit s minimálním vtipem. Největší trhák: "Ach, ty jsi ještě panna!" "Ale miláčku, ještě jsem si nesundala kalhotky.". Pak už je to jenom slabší a slabší. ()