Whose Line Is It Anyway? je improvizační komediální hra, v níž čtveřice komiků předvádí zábavné scénky a skeče na předem zvolené téma, avšak za podmínek, které dávají představení zcela novou a zábavnou podobu. (Ruuzha)

donnovann

Imrovizace je velice těžká věc ale tito pánové to zvládají na jedničku. Asi neexistuje žádný jiný televizní pořad který mě vždycky tak odzbrojí jako právě whose, prostě genialita v televizní podobě. ()

Mr.nachos

Jedním slovem brilantní. U žádného jiného pořadu se nenasměju tolik jako u tohohle. Umění improvizace je na takové úrovni, že nemá konkurenci. Naše česká Partička je vedle toho jen ubohá nepovedená kopie. Ano, přesně takhle má vypadat zábava. ()

boombang

Tak tohle je naprostá jistota toho, že se královsky pobavím (a minimálně jednou za díl si smíchy poprskám monitor). Ryan s Colinem jsou samozřejmě nejlepší, také Wayne je jistota (hlavně v pohybu a zpěvu) a Drew je prostě Drew. Z ostatních jsou výborní Brad, Greg a Denny. Nemyslím si, že je to všechno čistá improvizace, spíše jde o výběr z několika odehraných pokusů, ale i tak je to taková zábava, že pokud by v této oblasti existovala nějaká úcta k řemeslu, měli by Geňa se Suchošem chodit kanály. Jo a díky, videacesky. ()

Vocoun

Naprosto fantastická televizní show. Jeden z nejlepších dnů v mém životě, když se obnovila a i když tam Drew chybí, pořád je to vtipné. Nebudu srovnávat s českou partičkou, protože jinak by rozdíl 5 hvězd a odpad byl stále málo. Colin a Ryan jsou naprosto fantastičtí, hlavně jejich scénky dohromady jsou legendární. To ale neznamená, že by Wayne a ostatní hosté byli špatní, to ani náhodou. Jen mám prostě nejradši scénky těch dvou. Nevím co víc říct, občas člověk fakt čůrá smíchy a nejkouzelnější je sledovat reakce jednotlivých aktérů, jak reagují na ostatní, to je opravdu autentické a výborné. Bůh žehnej dni, kdy jsem objevil tenhle skvělý pořad. Jasných 5 hvězd 95% ()

Veena.cz

Na poli televizních show neexistuje geniálnější věc, než je tohle! A dal bych cokoliv za to, aby se pořad vrátil. Všechny Scenes from a hat znám už nazpaměť a stejně si je každý den pouštím znovu a znovu dokola. "Things you can say to your dog, but not your girlfriend ..." "Cum!" ()

chrchel

Myslím, že místní hodnocení 97% mluví naprosto za vše. Takhle má vypadat televizní zábava! Mimochodem nová série (léto 2013) zatím vyplodila tři díly, které možná nedosahují kvalit starších, ale trojice Ryan, Colin a Wayne je pořád dokonalá! A ano, zhlédnul jsem všechny starší díly, některé nejednou, a přesto při nich nepřestávám dostávat záchvaty smíchu :-) ()

Beda

Nezapomenutelná klasika. Výjimečně silná sestava stojící na ose Drew Carey - Ryan Stiles - Colin Mochrie - Wayne Brady dala vzniknout spoustě nezapomenutelných scének. Právě tito pánové jsou asi hlavní příčinou nedostižnosti tohoto pořadu veškerými konkurenčními pokusy (např. Partičkou). Jejich improvizační schopnosti jsou opravdu mimořádné a je radost je pozorovat při práci. Kromě oficiálních dílů stojí za to vidět také sestřihy nepublikova(tel)ných scének z youtube, které se nikdy nedostaly do vysílání. V nich je excelentní především Ryan, který se v některých nepublikovatelných fórech doslova vyžívá. ()

Scorpionka

Naprosto bezkonkurenční zábava, na kterou jsem si v posledních dnech vytvořila regulérní závislost. A jak se dá soudit z komentářů, zdaleka nejsem sama. Jeden z těch seriálů, na které se kouknete znovu a znovu a znovu. Vysoce kvalitní a hlavně společenská věc. Nejen že se na to můžete podívat s přáteli, ale můžete se i inspirovat hrami, které nejsou zase tolik obtížné a přinášejí báječné možnosti oživení nudnější párty. Prostě Whose line is it anyway the show where everything's made up and the points don't matter. ()

Wynne

Jednoho dne jsem se na Whose Line.. začala dívat na youtube a myslím, že to skončilo někdy k ránu. Navíc...asi to bude znít tragicky, ale myslím si, že jsem si k nim vytvořila pevný, plnohodnotný vztah a strašně bych jim přála obnovení na televizi. ()

Zirael

Můj nejoblíbenější pořad tohoto typu. K Whose Line Is It Anyway jsem se dostala přes videačesky a vždycky se těším, až lidi odtud přeloží novou scénku. Ne že bych neuměla anglicky, ale pokud bych se dostala k nějaké obsáhlejší databázi epizod, tak by mě od obrazovky asi nikdo neodtrhl. Samozřejmě jsou slabší a silnější díly, ale tak je to se vším. Tento pořad mě zkrátka hrozně baví, moje nejoblíbenější hry jsou scénky z klobouku a rychlá změna. Naopak moc nemusím zvukové efekty. Nejstylovějším kouskem je vypravěčský počin Colina a Ryana ve stylu film noir s tématem pizzerie a z těch čtyř mám nejraději Ryana :-D ()

libor226

Bez konkurenční improvizace, u které se nejde nic jiného než smát! Nejlepší, nejvtipnější! Účinkující jsou také bezkonkurenční a nedokážu si tam představit nikoho jiného. Věty v kapse, vypravěči, scénky z klobouku, dabing cizojazyčného filmu, náhradní ruce, živé kulisy a mnoho dalších úžasných témat k improvizaci. Kdyby šlo dát víc než 5* neváhal bych. ()

LencaN

Perfektní, největší legrace co znám...vyjma seriálu Přátelé, dala bych obojí na stejný stupínek mojí srando-stupnice:)... inteligentní humor či jen srandovní obličeje. Improvizace je těžká disciplína, ale tito pánové to zvládají na výbornou s hvězdičkou. Kolikrát mi od smíchu tečou až slzy, doporučuji :) ()

Nyanka

Kam se hrabe česká Partička v kreativitě těchto herců, kadenci jejich vtipů a nápadů. Naprosto geniální! ()

Werewolf2

Neuvěřitelně vtipná improvizace, která nemá obdoby. Colin a Ryan jsou nejlepší komici, kteří se kdy objevili na TV. ()