Whose Line Is It Anyway? (TV pořad)

Komedie

USA / Velká Británie, 1998, 219x25 min

Ani nemusim vidět britský originál a srovnávat, abych mohl napsat, že americká verze mi přijde dosti slabá. Improvizace je hodně těžké odvětví v komedii, ale jen kvůli tomu nebudu měnit své hodnocení, když velká část scének je tuze nevtipná. Často se mi chtělo bouchnout do bzučáku a předčasně osvobodit čtveřici z té performační křeče.(1.10.2011)

90% Když se člověk podívá na tuhle "Partičku" pak nemůže říct nic jiného, že žádná jiná "Partička" na tuhle nemá. A to co předvádí Wayne Brady zvláště při scénách kde se zpívá (nebo rapuje, tančí apod.), to bych se mohl dívat pořád. Zde je na místě, že každý druhý komentář obsahuje výraz "nejvtipnější".(6.10.2013)

Tohle by se mělo povinně pouštět všem zastáncům Partičky! Kdo z těch našich českých ftipkařů dokáže vymyslet něco tak brilantního jako tito britsko-američtí borci? Odpověď je více než jasná... ani jeden. Zdaleka! Jo, skvělý důkaz toho, že inteligentní humor neskonale převyšuje vulgarity a perverznosti. Howgh!(9.10.2012)

Tahle šou mě už baví roky a roky, rozhodně doporučuji i jako výbornou učebnici pokročilé hovorové angličtiny. Já se nikdy nemůžu rozhodnout, kdo z nich je nejlepší. Rozhodně obdivuji multi-talentovaného Wayna, Colin je k neuvěření, Ryan je neuvěřitelný. C+R je snad nejlepší stand comedy duo ever, Drew mi moc dneska chybí, Aisha tomu taky občas pěkně přitne. Nejlepší je, že si nenechá od nikoho nic líbit a vzápětí ze sebe udělá absolutní couru :D. A noví a mladí co přicházejí účinkovat, (Jeff, Brad, Chip) jsou docela garantem, že dokud budou producenti chtít, tahle estráda pojede dál a dál. A úplně nejvíc co chci vyzdvihnout je, že je to jediná šou na světě, kde občas zírám na obrazovku s dolní čelistí na zemi a vzápětí vybuchuju smíchy. P.S. Miluju Garyho. Úplně stačí aby mu kamera najela na detail a už se svíjím. :D(14.10.2019)

Naprosto fantastická televizní show. Jeden z nejlepších dnů v mém životě, když se obnovila a i když tam Drew chybí, pořád je to vtipné. Nebudu srovnávat s českou partičkou, protože jinak by rozdíl 5 hvězd a odpad byl stále málo. Colin a Ryan jsou naprosto fantastičtí, hlavně jejich scénky dohromady jsou legendární. To ale neznamená, že by Wayne a ostatní hosté byli špatní, to ani náhodou. Jen mám prostě nejradši scénky těch dvou. Nevím co víc říct, občas člověk fakt čůrá smíchy a nejkouzelnější je sledovat reakce jednotlivých aktérů, jak reagují na ostatní, to je opravdu autentické a výborné. Bůh žehnej dni, kdy jsem objevil tenhle skvělý pořad. Jasných 5 hvězd 95%(9.8.2014)