poster

Whose Line Is It Anyway? (TV pořad)

Komedie

USA / Velká Británie, 1998, 219x25 min

 • Splasher
  ***

  Ani nemusim vidět britský originál a srovnávat, abych mohl napsat, že americká verze mi přijde dosti slabá. Improvizace je hodně těžké odvětví v komedii, ale jen kvůli tomu nebudu měnit své hodnocení, když velká část scének je tuze nevtipná. Často se mi chtělo bouchnout do bzučáku a předčasně osvobodit čtveřici z té performační křeče.(1.10.2011)

 • iampatrik
  *****

  90% Když se člověk podívá na tuhle "Partičku" pak nemůže říct nic jiného, že žádná jiná "Partička" na tuhle nemá. A to co předvádí Wayne Brady zvláště při scénách kde se zpívá (nebo rapuje, tančí apod.), to bych se mohl dívat pořád. Zde je na místě, že každý druhý komentář obsahuje výraz "nejvtipnější".(6.10.2013)

 • Yellyman
  *****

  Tohle by se mělo povinně pouštět všem zastáncům Partičky! Kdo z těch našich českých ftipkařů dokáže vymyslet něco tak brilantního jako tito britsko-američtí borci? Odpověď je více než jasná... ani jeden. Zdaleka! Jo, skvělý důkaz toho, že inteligentní humor neskonale převyšuje vulgarity a perverznosti. Howgh!(9.10.2012)

 • ing.man
  *****

  Tahle šou mě už baví roky a roky, rozhodně doporučuji i jako výbornou učebnici pokročilé hovorové angličtiny. Já se nikdy nemůžu rozhodnout, kdo z nich je nejlepší. Rozhodně obdivuji multi-talentovaného Wayna, Colin je k neuvěření, Ryan je neuvěřitelný. C+R je snad nejlepší stand comedy duo ever, Drew mi moc dneska chybí, Aisha tomu taky občas pěkně přitne. Nejlepší je, že si nenechá od nikoho nic líbit a vzápětí ze sebe udělá absolutní couru :D. A noví a mladí co přicházejí účinkovat, (Jeff, Brad, Chip) jsou docela garantem, že dokud budou producenti chtít, tahle estráda pojede dál a dál. A úplně nejvíc co chci vyzdvihnout je, že je to jediná šou na světě, kde občas zírám na obrazovku s dolní čelistí na zemi a vzápětí vybuchuju smíchy. P.S. Miluju Garyho. Úplně stačí aby mu kamera najela na detail a už se svíjím. :D(14.10.2019)

 • Vocoun
  *****

  Naprosto fantastická televizní show. Jeden z nejlepších dnů v mém životě, když se obnovila a i když tam Drew chybí, pořád je to vtipné. Nebudu srovnávat s českou partičkou, protože jinak by rozdíl 5 hvězd a odpad byl stále málo. Colin a Ryan jsou naprosto fantastičtí, hlavně jejich scénky dohromady jsou legendární. To ale neznamená, že by Wayne a ostatní hosté byli špatní, to ani náhodou. Jen mám prostě nejradši scénky těch dvou. Nevím co víc říct, občas člověk fakt čůrá smíchy a nejkouzelnější je sledovat reakce jednotlivých aktérů, jak reagují na ostatní, to je opravdu autentické a výborné. Bůh žehnej dni, kdy jsem objevil tenhle skvělý pořad. Jasných 5 hvězd 95%(9.8.2014)