Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Whose Line Is It Anyway? je improvizační komediální hra, v níž čtveřice komiků předvádí zábavné scénky a skeče na předem zvolené téma, avšak za podmínek, které dávají představení zcela novou a zábavnou podobu. (Ruuzha)

Recenze (120)

Avalon820 

všechny recenze uživatele

Naprosto geniální televizní pořad, který hodně staví na schopnosti hlavních aktérů iprovizovat. Pro obyčejného diváka tu pak vznikají naprosto nepředstavitelné a neuvěřitelně vtipné kreace, které by leckdy ani nejlepší scénárista nenapsal. Naprosto nechápu, proč byl tento pořad ukončen. Ale na všem špatném je něco dobré - možná by Whose Line Is It Anyway? časem zevšedněl a ztratil by své kouzlo. Takhle se alespoň může těšit označení "legednární." ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Když mimořádně nadaní lidé improvizují, tak je ohromná zábava, kterou dokážeme ocenit zejména mi talentovaní, kteří dokážeme bez problémů zahrát balvan, falešně zpívajícího trémistu či jakékoli zvíře, které zrovna není na scéně. Líbí se mi v podstatě vše, co jsem viděl, ale za nejstylovější kousek považuji Ryanův a Colinův noir - http://www.videacesky.cz/skece/whose-line-is-it-anyway-vypraveci-1. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Tak jsem se koukl na prvních 5 dílů, abych věděl o co jsem celý ty roky přicházel a musím se přiznat, že jsem úplně nadšený nebyl a nemám potřebu na pořad koukat dále. Samozřejmě, že se čas od času objeví momentka, která vám pozvedne koutky úst, ale žádné salvy smíchu jsem bohužel nezaznamenal. Herecká čtveřice je určitě zajímavá a mnohem talentovanější než ta česká. Dříve jsem ovšem viděl českou Partičku, takže tahle americko - britská varianta mě neměla moc čím překvapit. Navíc mi docela vadí stáří pořadu, takže hodně fórků už nespadá do kategorie nejaktuálnějších. To je asi tak všechno, co jsem měl na srdíčku. Hvězdička. ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Tak jako naprostá většina uživatelů jsem se k pár scénkám z tohoto geniálního pořadu dostal díky webu VideaČesky.cz (všechny přeložené díly můžete najít tady). Pak jsem díky diskuzi našel fanouškovskou stránku, kde si někdo dal tu práci a nastreamoval a seřadil jednotlivé díly. Samozřejmě je to jen anglicky, ale většinu času je zde angličtina opravdu snadná (pro zájemce WhoseLineOnline.org). Já mám za sebou zatím jen první sérii, ale už se těším, až tento pořad dokoukám celý. Nejoblíbenější disciplíny jsou pro mě (zatím) Props, Questions Only, Film Dub, Moving People, Weird Newscasters… a takhle bych mohl pokračovat dál a dál… zkrátka, pokud umíte anglicky, jděte na stránku, kterou jsem zmiňoval výše, a uvidíte, jestli vás tito čtyři pánové (sem tam tři pánové a jedna paní :-)) dokážou pobavit. U mě to dokázali… UPDATE: Po zhlédnutí všech dílů (je celkem osm sérií a 219 dílů) můžu s čistým svědomím říct, že tenhle pořad je pravděpodobně to nejvtipnější, co jsem kdy viděl. Drew, moderátor, který má občas problémy se čtením kartiček či neví, že Afrika je kontinent, Colin, plešatý Kanaďan (kvůli oběma těmto vlastnostem si z něj často utahují ostatní) na kterém je asi nejvíce vidět, jak ty vtipy vymýšlí (tím nechci říct nic špatného, mám ho hodně rád, za to, že si umí udělat srandu ze sebe i z někoho druhého), Ryan, můj nejoblíbenější účinkující s podivným vkusem na boty (anebo taky "big stick with a big nose", jak jej jednou označil Colin pokud chcete :-)) a nejlepší kamarád Colina (nejen v show), Wayne, zpívající Bůh, který má lechtivý zadek, Greg, vtipálek s tváří intelektuála, Jeff, neskutečný borec, který sype hlášky z rukávu, Chip, tornádo, které když se rozpoutá, tak ho nic nezastaví (a oba výborně doplňují Waynea při hrách, kde se zpívá), Brad, frajer, který má rád černý humor a párkrát na to v show "doplatil" (např. jednou se hrála hra "Party Quirks" a Colin napodoboval tuleně a on ho představil ostatním "Hello, Stephen Hawking!" načež si vysloužil všeobecné bučení a dokonce to bylo i vypípáno v show) to jsou pánové s kterými jsem trávil čas rád. Dámská část ansámblu byla slabší, Kathy Greenwood měla pár svých vtipných momentů, ostatní Kathy moc ne, Denny mi přišla z žen asi nejlepší a nejvtipnější. Hvězdná camea typu Robin Williams či Whoopi Goldberg byla skvělá, potěšili taky Hugh Hefner či břišní tanečnice. A na závěr, mé nejoblíbenější hry - Dead Bodies (za celou existenci show se hrála jen pětkrát, což je škoda), Scenes From a Hat, Whose Line, Moving People, Newsflash. A vlastně všechny ostatní… :-) Zkrátka a dobře, pokud tuto show neznáte a ovládáte dostatečně angličtinu, mrkněte na pár dílů a pokud vás to nerozesměje, jste asi Kanaďan. Našel jsem svůj nový kult… ()

kulyk 

všechny recenze uživatele

Zajisté jsou zde jedinci, kteří čtou a kontrolují mé výblitky pečlivě (zdravím mami), proto nemohu jít pod pět, když jsem Sucháčovi s Gajzlem v dočasném pominutí smyslů nasral quattro. Ba co více, u české mutace jsem ocenil fuckt, že nám spolu s mou stařenou dává důvod, proč vedle sebe bez fyzických útoků strávit půl hodiny na sedačce. Inu - Whůs lajn obsahuje tolik odkazů na angloamerickou kulturu, že tomu mé neštěstí nerozumí ani zbla a znechuceně odchází spinkat! D Ě K U J I ! Jednou to i dokoukám, místo abych zdvihal hned po zaklapnutí dveří od ložnice pornostránkám rejtynk. ()

Zajímavosti (4)

Reklama

Reklama