Kvílení vlkodlaků 6

Richard Reams

Kostýmy:

Lynn Murdock
  • tron

V podstate ani nie je príliš o čom písať. Oproti odpadovej trojke a štvorke je to posun k lepšiemu, ale v konečnom efekte je to rovnako nudné, ako štvorka s päťkou. Prostredie panoptika dodáva nezáživnej britskej snímke aspoň náznak atmosféry, keď už scenár stojí za kravskú lefušu a herci by mali problém kvalitne hrať aj v porne.(26.1.2017)

• Ruut

Moje zatím poslední zastavení u série Howling. Ta tam je zábavnost prvních dílů. Šestka je jen nudná a zbytečná nastavovaná kaše. Na scénu nastupuje v jednom zapadákově hodný vlkodlak. Uchází se tu o práci, pomáhá zvelebovat městečko, zamiluje se – no prostě idilka jak hrom. A pak přijede do města jakési cirkusové obludárium. A začnou se dít divné věci. Spíše je to teda asi zbožné přání těch co Howling 6 točili. Obludy jsou totiž obyčejní lidi. Jen jeden je trochu zamaskovaný za hmm muže aligátora. A pak je tu taky jeden trpaslík. No a samozřejmě obludáriu šéfuje zlý principál, který skrývá jedno nehezké tajemství. Bohužel ho pak vybalí v plné kráse ke konci filmu i na diváky. Budete svědky souboje dvou nejstrašlivějších monster historie. A je to opravdu hrůza. To my věřte. Naprosto zbytečné a tuctové pokračování, které má překvapivě vysoké hodnocení asi právě kvůli té tuctovosti a absolutní absenci snahy něčím šokovat. Smutný to konec jedné zajímavé série(25.1.2007)

• kaylin

Snímek „Kvílení vlkodlaků 6“ přišel o svou hororovou atmosféru, a co si budeme povídat, ani té bizarnosti zde není tolik, i když k tomu téma docela vybízelo. Je to jen natahovaná podívaná o tom, jak to dopadne s jednom vlkodlakem, který vás ani moc nezajímá. Dle mého názoru se série utopila ještě více v tom, jak šla s kvalitou dolů a v tom, že nemá pořádně o co se opřít, především pak o nějakou návaznost.(1.3.2016)

• LION-MR.T

A tohle má bejt snad lepší než patej díl,kterej se dostal do odpadu? Vlkodlak se ani pořádně nepromění ve vlkodlaka,je to spíše jen nějakej chlap s divnejma vlasama a divnejma očima. A kladnej vlkodlak? No proč né,je tohle šestej díl,tak proč né,no dobrá. Dlouho ukecaný,nějaká bizardnost tu je,ale to je všechno. Jediný co stojí za vidění je ten upír,vypadá spíš jako nějakej skřet,to ho si pořádně užijeme až na konci. Boj mohl bejt víc využitej,měli spoustu možností. No jó,ale pětka je nejhorší. Já jí dal pět hvězdiček a zatím si stojím.(14.7.2006)

• Vishnar

Rozhodně dvojka se stále drží jako nejhorší díl série, myslím, že ji nic netrumfne. Šestka není zlá, tak trochu mi připomínala Carnivale s vlkodlakem. Oproti předchozímu dílu se žádná atmosféra nekoná, jen takové drama o monstrech. Z pojízdného freakshow toho moc neuvidíme, dohromady tak čtyři zrůdy a to je dost málo.(15.1.2012)

• - Film není na rozdíl od předchozích filmů série natočeno podle románové trilogie „Howling“ z let 1979 až 1985 Gary Brandnera, jde jen o pokračováním předchozích filmů. (Terva)

• - Film byl distribuován přímo na DVD, a to s přechodzím pokračováním Kvílení vlkodlaků 5 (1989). (Terva)