Kvílení vlkodlaků 6

Richard Reams

Kostýmy:

Lynn Murdock
  • Vishnar

Rozhodně dvojka se stále drží jako nejhorší díl série, myslím, že ji nic netrumfne. Šestka není zlá, tak trochu mi připomínala Carnivale s vlkodlakem. Oproti předchozímu dílu se žádná atmosféra nekoná, jen takové drama o monstrech. Z pojízdného freakshow toho moc neuvidíme, dohromady tak čtyři zrůdy a to je dost málo.(15.1.2012)

• SOLOM.

Celý film trpěl statickou atmosférou, která docela často dost nudila, protože na první ,,strašidelnou‘‘ scénku jsme si museli počkat hodně dlouho. Začátek filmu se nese v poklidném tempu, kdy se seznamujeme s jednotlivými obyvateli a Ianem. Na scéně se potom objevuje trocha té romantiky, ale jinak je to pořád jen nuda. S příjezdem Harkera a jeho bandy jsem očekával konečně pořádné rozproudění, ale kromě aligátořího muže zase nic. Zhruba po hodině jsme měli možnost poprvé vidět vlkodlačí proměnu, ale spíš než parádní podívanou jsem prožíval další utrpení. Jeho vzhled byl hodně slabý a do známého lykantropa to mělo hodně daleko. Maska, pokud se to dá tak nazvat, smrděla umělinou na sto honů. O nic lepší nebylo ani zpracování samotného upíra, ale tady jsme se dočkali alespoň latexové náhražky ala Xmen. Samotný rozhodující souboj mi konečně vykouzlil alespoň malý náznak úsměvu. Nejde o nic světoborného, ale konečně jsem se dočkal něčeho co mi trochu připomnělo horor. Do té doby jsem si připadal jako bych sledoval nevydařenou vlkodlačí komedii. Odpovídal tomu i hudební doprovod, který se převážně skládal z country hudby. Ještě bych se trochu pozastavil u takzvaných ,,příšer‘‘. Za celý film byly vidět kromě aligátora jen další dvě. Liliput s třetí rukou, který měl představovat rádoby pokerového hráče a potom nějaký hermafrodit. Dám 30% jen proto, že se přece jenom natočily ještě horší díly než tento.(5.5.2010)

• LION-MR.T

A tohle má bejt snad lepší než patej díl,kterej se dostal do odpadu? Vlkodlak se ani pořádně nepromění ve vlkodlaka,je to spíše jen nějakej chlap s divnejma vlasama a divnejma očima. A kladnej vlkodlak? No proč né,je tohle šestej díl,tak proč né,no dobrá. Dlouho ukecaný,nějaká bizardnost tu je,ale to je všechno. Jediný co stojí za vidění je ten upír,vypadá spíš jako nějakej skřet,to ho si pořádně užijeme až na konci. Boj mohl bejt víc využitej,měli spoustu možností. No jó,ale pětka je nejhorší. Já jí dal pět hvězdiček a zatím si stojím.(14.7.2006)

• kaylin

Snímek „Kvílení vlkodlaků 6“ přišel o svou hororovou atmosféru, a co si budeme povídat, ani té bizarnosti zde není tolik, i když k tomu téma docela vybízelo. Je to jen natahovaná podívaná o tom, jak to dopadne s jednom vlkodlakem, který vás ani moc nezajímá. Dle mého názoru se série utopila ještě více v tom, jak šla s kvalitou dolů a v tom, že nemá pořádně o co se opřít, především pak o nějakou návaznost.(1.3.2016)

• tron

V podstate ani nie je príliš o čom písať. Oproti odpadovej trojke a štvorke je to posun k lepšiemu, ale v konečnom efekte je to rovnako nudné, ako štvorka s päťkou. Prostredie panoptika dodáva nezáživnej britskej snímke aspoň náznak atmosféry, keď už scenár stojí za hovno a herci by mali problém kvalitne hrať aj v porne.(26.1.2017)

• - Film není na rozdíl od předchozích filmů série natočeno podle románové trilogie „Howling“ z let 1979 až 1985 Gary Brandnera, jde jen o pokračováním předchozích filmů. (Terva)

• - Film byl distribuován přímo na DVD, a to s přechodzím pokračováním Kvílení vlkodlaků 5 (1989). (Terva)