unrocker

Celý film jsem čekal jak se z toho do čeho se Sandler dostal vyhrabe a v jaké situaci se probudí z toho snu... Je to takový dost málo komediální film, ale síla tohoto snímku je v té filozofii života který je tady ukázán, co všechno nám může utéct v životě a čeho si máme vážit to se mi líbilo moc... :)) A KATE to je prostě super girl... :)) ()

dreamflyer

na romantickou komedii dobre odvedena prace,ktera me dokazala zasahnout i co se tyce pocitu coz se zdaleka nepodari jen tak nejaky....tudiz musim hodnotit vesmes kladne a to i pres veskery neduhy ktery s sebou tenhle zanr prinasi... ()

fordhont

Veselý film vybočuje z řady šílenějších komedií Adama Sandlera. Krásná ukázka dnešního uspěchaného a upracovaného života workoholiků, kteří nemají řádně srovnané své životní hodnoty. Nastiňuje možné následky špatných rozhodnutí, která už může být pozdě napravit. Film nabízí kombinace dojemných a smutných částí s veselými a jednoduchými scénami. Tím podle mě získává na hodnotě. Na konci nastává uvolnění a příjemný pocit, který ke konci komedie má patřit. ()

wef

Jediné, co mi vadí, je to, že na začátku je to komedie, potom ztřeštěná komedie a potom drama. Chce to víc ..."zkompletovat". Jinak paráda! ()

tenista

Mám rád Sandlera i jeho humor, takže často kritizovaná první polovina filmu mi vůbec nevadila. Samozřejmě druhá půle už je mnohem "filmovější" :o) a snaží se nám něco říct. ()

Toustovač

Překvapivě koukatelná záležitost. Zaujalo mě hlavně pár fantastických, skoro až pětkových scén a momentů, na něž jsem zíral jak na zjevení. Jinak vlastě průměr, ale jak říkám, dívat se na to bez problémů dalo. Což mnohdy ke spokojenosti stačí. ()

čolek

To by snad deset američanů ze sta spáchalo sebevraždu, kdyby film neskončil happy endem? Proč režisér nemohl nechat diváka, aby si sám představil, jak má život vypadat, všechno přece nemusí být naservírováno na stříbrným podnose. ()

Marrianna

Chtěla jsem dát tři a původně jsem je tady i měla, ale ač mám Adama Sandlera a jeho styl ráda, tady mne sklamal. Vtipných úseků je tady jako šafránů a ač se mi to stává málokdy toto dílko jsem do konce prostě nedokoukala. ()

pepo701

jedna z mojich najoblubenejsich komedii.sice sandlera som videl uz aj v lepsich postavach ale ten film ma nieco do seba a aj ked "hra" na city, tu podla mna nejde ani tak o hranie ako skor o poukazanie na realitu dnesneho ubehaneho zivota. takato hlbsia myslienka chyba mnohym filmom... no a pri scene v dazdi sa mi pomaly tlacili slzy do oci - a to sa mi vazne stava iba zriedka. ja som bol nadmieru spokojny a vrelo kazdemu odporucam ()

riza-do

Možná jsem přecitlivělý, ale pokaždé když Klik vidím tak ke konci je mi hlavního hrdiny líto. Vyjde k zamyšlení, že každá chvíle našeho života, ač je sebeprotivnější či nudnější, by měla být prožita. ()

MarkHoppus

Fantastická komedie s hvězdným obsazením. Adam Sandler zahrál opravdu skvěle a film byl opravdu zábavnej - dnešní době kdy jsou úspěšná především dramata je taková povedená komedie balzám na duši. ()

Lumpus

To se opravdu povedlo, výborný námět mě prakticky zaujal po celou dobu filmu, a pak taky dobrý výkon Sandlera ()

HarlanWade

Neuvěřitelně příjemné překvapení, které na svých bedrech nenese překvapivě jen Adam Sandler s Kate Beckinsale. Má to na svědomí zejména ten nápad, ty nesčetné možnosti, kam se může ubírat děj. To, co udělalo prvotřídní podívanou z 12 opic nebo Minority Report :-) Uznávám, scénárista ten začátek przní obludným způsobem, ale přibývajícíma minutama, jako by se z něj stával jinej člověk. A ke konci jsem brečel (přestože kdo by tenhle morálně poučnej závěr nečekal). Každopádně film, který Sandlerova potenciálu využívá ještě suvereněji, než 50x a stále poprvé. ()

Dzegr

První polovina filmu je opravdu to klišé od Sandlera v podobě romantické komedie, ale v půlce jsem najednou z filmu začal pociťovat tu dramatickou část, která trvala skoro až do konce a rozhodně se povedla. Na konci ale bohužel nesměl chybět happyend. První půlka za 2*, druhá polovina filmu za 4*. Více opravdových vtipů v té „romantické“ části na začátku, aby se to dalo přežít a odstřihnout ten happyend a ta jedna hvězda by neutekla…. ()

macetoma

Zajímavý nápad, mix situací ve stylu vážně/nevážně. Nad vážnými jsem se musel hoodně zamyslet - rodina a spol. No a u těch "nevážných" komediálních jsem párkrát slzel smíchy a to se mi už dlouho nestalo. Takže dávám čtyři hvězdy, nebylo to vůbec špatné. ()

Katte

Když jsem viděla upoutávku, neváhala jsem a na film jsem se podívala. Bohužel zklamal mé očekávání ale naštěstí i tak se na něj dalo dost dobře dívat, i když je to film ve kterém se mísí vtipné scény s opravu trapnými. Musím ale říct že občas jsem se od srdce zasmála a u skoro poslední scény mě Adam Sandler dokonce rozbrečel. ()

takytabornik

Takové dálkové ovládání jsem si vždycky přál. Film s takovým námětem se jen těžko nemůže nepovést. Kromě průměrného Sandlera, je tu v životní roli hrající David Hasselhoff, který si klidně nechá naprdět do obličeje a ještě se tomu směje. Nesmíme zapomenout také na pohodáře Walkena, který si lehce střihne taneček, jak ve Weapon of Choice. No a Kate Beckinsale, která celý film odehraje jen v negližé. Málo? Tak na závěr se lehce nadprůměrná komedie změní na pro mne zcela nečekaný závěr s neuvěřitelnou výpravou, která je zde jen tak mimochodem. ()

Akvarista

paráda, přistupoval jsem k tomu dost negativně a byl jsem hodně mile překvapen, yes! Konec byl sice debilně americkej, ale při "dojemnejch" scénách jsem se kupodivu necítil trapně, což si zaslouží obrovský PLUS. Čtvrtá hvězdička za Kate, ikdyž tam většinu času nebyla :( ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky