Nezkrotný Prcek dokázal popudit proti sobě a adoptivnímu tátovi Benovi všechny sousedy z blízkého i vzdáleného okolí, ale také vyštvat z manželství jeho ženu Flo. Obyvatelé Cold River je přinutí opustit městečko. Najdou si jako nový domov Mortville, který se sice zdá jako perfektní místo k životu, ale také má své zvláštnosti. Například naprostý nedostatek svobodných mužů a drtivý přebytek vdavekchtivých žen. Sotva se oba zabydlí, už se před dveřmi jejich domu začínají mladé ženy stavět do fronty, aby se pokusily nového muže získat pro sebe. Je jasné, že až poznají Prcka, fronta rychle prořídne. Zatím má Ben pocit, že by se měl znovu oženit a najít pro syna novou maminku. Vydá se proto na zkoušku na několik schůzek, které Prcek stylem sobě vlastním sabotuje. Navíc se ve škole seznámí se spolužačkou Trixie, která je ze stejného těsta jako on... (TV Nova)

Jello Biafra odpad!

Vážení, tak tento "skvost" bol na mňa silné kafe už keď som ho videl ako dieťa pred mnohými rokmi. Vrcholom celého tohto odporného paskvilu je scéna hromadného zvracania na kolotočoch. Odporný a nechutný brak. ()

darwin

Dvojku mám raději než jedničku. Prcek je fakt drsný a já se díky němu u této komedie vždycky zaručeně pobavím. ()

Zagros

Kupodivu to není horší než jednička, ale bohužel ani lepší. Ke klukovi přibyla sice holka, ale zábavnost se nikterak nezvedla. Platí vše, co jsem napsal k prvnímu dílu a stejný zůstává i počet hvězd. ()

Paity

K trapnému a protivnému klukovi dali ještě dívku a vzniklo pokračování. Bohužel stejně hloupé, jako jednička. ()

MkSallam odpad!

Opravdu mizerné pokračování poměrně povedeného prvního dílu, které je tentokrát založeno na totálně trapných a nechutných fekálních vtípcích. A ta blicí scéna je úplně nejtrapnější úlet. Čím to asi bude - scénáristickou nebo režisérskou demencí? 5% ()

Ondis

Já se smál. Je jasný, že to není kdovíjaká kvalitní smysluplná komedie,ale mně ke štěstí stačí. 65% ()

laserr odpad!

Pár ftipů a Amy Yasbeck by mi stáli za to, abych se bavil, kdyby ten kluk neměl tu nejhorší držku, jakou sem kdy na filmovém plátně viděl. Čípak to bude asi synáček? Nebudu se potom nějak pídit, ale papínek bude nejspíš značně zazobanej, bo ten hošík ani hrát neumí. Hrůůůůza... ()

Berry

Když jsem byla malá, tak byl pro mě tento film základ. Dneska je to pro mě normální komedie (která je o trochu lepší než jednička), ve které sice je pár trapností, ale na nedělní poledne je ideální. ()

zdeny99

Podle mě je to zbytečné pokračování už tak trapné jedničky. Prcek sice už nevyvádí tak neuvěřitelné věci, za to trapnost se našla jinde, v umělém psovi či psích hovnech, které jsou větší než samotný pes. Dodívat se na to dá, ale opravdu jen jednou [3907. hodnocení, 83. komentář, 43%] ()