Tučňáci z Madagaskaru: Vánoční mise

• USA The Madagascar Penguins in a Christmas Caper (více)
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 2005, 11 min

Nikdy neplav sám! Tak zní tučňáčí vánoční krédo, proto musí vyrazit na bláznivou štědrovečerní misi... V newyorské zoologické zahradě si všechna zvířátka užívají tu pravou vánoční pohodu, jedinou výjimku ale představuje lední medvěd Ted. Ten zůstal ve svém výběhu úplně sám a nemá si s kým o Vánocích zaplavat. Tučňák Vojín se proto rozhodne situaci napravit a vymyslí plán, jak mu obstarat vánoční dárek. U ostatních tučňáků se ale nesetkává s přílišným pochopením, proto se vydává pro dárek na vlastní pěst. Když to zjistí velitel tučňáků Skipper, v duchu jejich kréda mu vyráží s ostatními na pomoc. Bláznivější vánoční misi v téhle zoologické zahradě ještě nezažili. (Česká televize)

Redbee

Možná je to tím, že se jedná o předfilm k Wallacovi, ale mě tento předfilm i přes stopáž 11 minut přišel zdlouhavý a vtipnější část mé návštěvy kina se uskutečnila až ve filmu, který následoval. ()

darkreider

Waw, to som nečakal, že tu nájdem aj toto mikro dielo. Ale už keď tu je. Myslím, že si to užije hlavne mužské pokolenie(Vojenská terminológia, hi-tech). Ja som sa kráľovsky bavil. []Something's missing. Cranberries check, Egg-Nog check. Give me a head count! We've got three heads, sir. []I am gonna need some cover fire. Rico! Kowalski status! Almost there, Skipper. ()

dalziel

Rico,Kowalski,Skipper a Private sú paradna zostava a práve oni sú pre mňa to pravé a vtipné z Madagaskaru.Tu dostali vlastný aj keď limitovaný priestor, dokázali ho však využiť na maximum.Ja som sa teda bavil náramne. ()

Bollek

Je to téměř zdařilejší než celý první Madagaskar. A to se mi také moc líbil. Ale natočit celý ten film s více tučňáky a méně ostatními, to by bylo něco pro mě. ()

Ingwio

Vtipné to je, ale od tohto druhu kraťasov očakávam stopáž plnú humoru s minimom príbehu..Tu to bolo naopak. Škoda. Potenciál to malo. ()

Likan7

Kraťas, který ukazuje to nejlepší z Tučnáků, kteří to o pár let později rozbalili přímo v celém svém seriálu. ()

D.awi.d

Nejlepší scény Madagaskaru = scény s tučňákama a s lemurem.Samostatná krátká povídka o tučňáchích je perfektní.Víc takových. ()

Al Majda

Kdo nemá rád tučňáky?Doufejme, že to rozjedou stejně tak v celovečerním filmu, jako za těhle jedenácti minut. Fandim vám kluci!!! ()

Maras.L

Velmi zábavný příběh čtyř "Madagaskar" tučňáků, a určitě lepší než Madagaskar samotný. Hlavně díky krátké stopáži, kterou vyplňují skvělé gagy a příběh (který je asi stejně složitý jako u předlohy), je film ucelenější a nenudí. ()

pekas

Jsem rád, že je tu tenhle bonus jako samostatnej kousek. Protože můžu dát s radostným srdcem 5 plus. Na to se dá dívat mockrát a pořád super podívaná. ()

kubilov

Ty tučňáci jsou přece jenom osobnosti, kamaráda medvěda nenechaj ve štychu. Možná snad, aby si nikdo nemyslel, že myslej jenom na sebe. Jsou jednoduše dokonale sehraný tým se skvělou schopností bavit. ()