Tučňáci z Madagaskaru: Vánoční mise

• USA The Madagascar Penguins in a Christmas Caper (více)
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 2005, 11 min

Nikdy neplav sám! Tak zní tučňáčí vánoční krédo, proto musí vyrazit na bláznivou štědrovečerní misi... V newyorské zoologické zahradě si všechna zvířátka užívají tu pravou vánoční pohodu, jedinou výjimku ale představuje lední medvěd Ted. Ten zůstal ve svém výběhu úplně sám a nemá si s kým o Vánocích zaplavat. Tučňák Vojín se proto rozhodne situaci napravit a vymyslí plán, jak mu obstarat vánoční dárek. U ostatních tučňáků se ale nesetkává s přílišným pochopením, proto se vydává pro dárek na vlastní pěst. Když to zjistí velitel tučňáků Skipper, v duchu jejich kréda mu vyráží s ostatními na pomoc. Bláznivější vánoční misi v téhle zoologické zahradě ještě nezažili. (Česká televize)

Radiq

Madagascar jsem ještě neviděl, ale tohle mě celkem pobavilo. Ninja pohyby, vtipné hlášky a vždy dokonalý plán! ()

Slavníkovec

Celkem zdařilá práce animátorů, která ale postrádá narozdíl od svých bratříčků moment překvapení, čeho jsem se mohli dočkat třeba v Ice Age. Této sériíi viditelně chyběla vůdčí postava mezi ostatními animáky, která by diváky přiváděla do bodu smrtelného smíchu. Šedý průměr, celovečerní film byl rozhodně lepší. ()

tom88

Slušná krátkometrážna zábava s obľúbenými postavičkami z celovečerného Madagascaru. Je to zábavné, milé, trocha bláznivé, ale podarené a celkom originálne, navyše s veľmi peknou animáciou. 75% ()

Wallas

Je to rychlé, má to spád a zábavné - vše co jste měli na tučňácích rádi a ještě hromada věcí navíc - třeba speciální komentář, přímo od tučňáků - "Hej, Kowalski, není to tvoje pokladnička?" ()

filmmovier

Aneb štědrovečerní dopoledne na Markíze... Konečně jsem viděl ten prokletý tučňáčí animák, který na Nově nikdy nebyl. Bylo to rychlé, omračující a samozřejmě nesmírně vtipné. Trochu delší stopáž by mi nevadila, ale takto je to možná lepší. SAle stejně je to nejlepší příběh Tučňáků z Madagaskaru, kteří nezklamou nikdy. Babička byla taky skvělá. Za mně 100%. ()

Dado

Tučniaci sú vrcholom humoru už v samotných filmoch Madagascar a v tomto kraťase to len suverénne potvrdili. Pevne verím, že pokiaľ by tvorcovia niekedy rozmýšľali nad tým, že jedna z postáv zo spomínaných filmov by mala dostať vlastný plnohodnotný celovečerný projekt, bude to práve táto čiernobiela skupinka. (95%) ()

Madadajo

Výborný krátký film vhodný pro odreagování. Nic z typického humoru tučňáků z Madagaskaru nechybí takže úsměv na rtech je zaručen už předem :) ()

dANo

Madagaskar sa veľmi nepodaril, ale komando tučniakov bolo evidentne dosť dobré na to, aby s ním mohol vzniknúť ešte aj krátky film s vianočno-akčnou tématikou. Toto je fakt zábavné a nedá sa to s pôvodným filmom veru porovnávať. ()

-ELFKA-

Tučniaci - jediny svetlý element Madagascaru ;-) A tu ich máme len samotných, bez ostatných kreatúr ktoré im to vo filme kazili:-)) ()

fabuloz

Tučňáci se povedli! Je to krátké, zábavné a celou dobu jsem se smál, škoda že to nebylo delší. Kowalski rozhodně zabodoval :) ()

kenkaku

Tučňáci je naprosto nejvydařenější věc co vzešla z celého "frenčízu" (nebo jak se to chytré slovo píše) s názvem Madagaskar. Ten kdo se jim může maximálně rovnat je King Julien (idioty přeložen jako Král Jelimán). ()

BluT

Nářez. Nejlepší pixarskej animák hned po "One Man Band". Řezal jsem se smíchy od začátku do konce. ()