Rodinná dovolená a jiná neštěstí

RV

RV: Runaway Vacation

• Německo

Die Chaoscamper

Rodinná dovolenka a iné nešťastia

Komedie / Dobrodružný / Rodinný / Road movie

USA / Německo, 2006, 98 min

Robine, Robine, tebe je vážně škoda ... Rodinné trip komedie mám hodně ráda, hlavně pro to, že se na to opravdu můžeme dívat všichni i s dětma. Tenhle film patří mezi oblíbené kousky. JoJo je úžasná ve své roli, stejně jako Robin. Nemám problém s žádnou scénou a nejlepší je ta, kde se rodinka snaží vyčistit odpad v dodávce :))(21.7.2017)

• tommy187

Robin Williams je perfektný herec, ktorého mám veľmi rád. V tejto úlohe ma tiež výrazne nesklamal... Spracovanie filmu bolo "v pohodičke", a film je sám o sebe ako uliaty na sobotňajší večer. Alebo niekedy keď máte skvelú náladu. Inak veľmi tento film neodporúčam, pretože by vás mohol veľmi sklamať. Ale ja som pomerne spokojný, 45%. **(6.4.2013)

• korbitch22

další z řady těch trapných,laciných amerických rodiných komedií,které celou stopáž děsne prudí dementním humorem,občas se snaží získat oko puberťaček nějakým tím zamilovaným teenagerem,občas špetka fekálního humoru a na konci ubohá moralitka a dojemné,srdcerivné objetí.pitvořící se williams dávno nemá štávu.zbytečná blbost,vhodná pro diváka od 5 do 10 let,nebo káždého dospělého s lehkou mozkovou disfunkcí.otravné a trapné.(24.12.2010)

• kritiklon

Sem tam nějaký povedený vtípek ale že by jich bylo tolik jak jsem u komedií s Williamsem zvyklej, to se říct nedá. On sám zde podává spíše průměrný výkon ale i tak tento snímek táhne alespoň trošku výše, než by bez něj zcela určitě byl! Nejvíc mi vadily ty herci z jeho povedené rodinky. Manželka stíhačka a děti nesympatický, majetnický a nevychovaný spratci. Mimochodem rolička Jeffa Danielse byla alespoň menším zpestřením této průměrné, americké rutiny. 2,5* za 49*(19.5.2015)

• dobytek

Obyčejná rodinná komedie (jakmile vidim, že je u filmu uveden tento žánr, přeběhne mi mráz po zádech), kde máme zaměstnanýho fotra, jeho slepicoidní manželku a dvě pubertální dětičky. Fotr upřednostní práci před tim, aby letěl s rodinou na Havaj, ale nakonec "překvapivě" zjistí, že rodina je důležitější než práce a všichni si padnou kolem krku. Holt nějaký to přiblblý ponaučení v takovym filmu nesmí chybět. Jinak to teda měla bejt asi komedie, což se povedlo tak napůl. Film sází spíš na lacinější formu humoru, což by mi ani nevadilo (zřejmě jsem tady jedinej, koho pobavila scéna s vypouštěnim hajzlu), jenže ty okamžiky, kdy jsem se něčemu zasmál, bych spočítal na prstech jedný ruky. Navíc většina těch "vtipnejch" scének se opakuje pořád dokola. Celkem nic zajímavýho, ale v rámci rodinnejch komedií to ještě neni nejhorší.(12.7.2008)

• - Snímek byl v roce 2006 oceněn Zlatou malinou pro nejhorší rodinný film. (Pepinec)

• - Karavan rodiny Munro je Forest River, Georgetown 359 TS. Zakoupeno jich bylo pět v celku a jeden rozebraný na součástky, aby se dal během natáčení podle potřeb skládat. (Cheeker)

• - O rolu Cassie sa pôvodne uchádzala Daveigh Chase. (Niles)