Pekelně zábavná variace na osvědčenou zápletku „monstrum ohrožuje nesourodou skupinu lidí daleko od civilizace“. Krvavá hostina si pohrává s konvencemi tohoto žánru a s tím, co od něj zkušený divák očekává. Ale jen proto, aby ho pak zavedla jinam. Stejně tu už všechno bylo, takže jde jen o to, jak to k sobě poskládat, a hlavně se u toho dobře pobavit. Potoky krve, těsná trička hrdinek, plky místních ochmelků, zrovna nefungující telefon, záhadný cizinec a monstrum neznámého původu. Všechno je tak, jak má být, a přece jinak. Odkud se vzali? Kam jdou? Podobné nesmysly se v tomto filmu určitě nedozvíte. Ovšem plátno se rychle zbarví doruda, jak se příšery prokusují svým krmivem. Dočká se vůbec někdo rána? (Festival otrlého diváka)

Deimos

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Atmosféra 7/10 Efekty 9/10/// +dobře se na to kouká, nic zásadního tomu nechybí, je tu spousta krve, nechutností, pochybných postav, které umírají v pořadí jakém by jste to nečekali -pár věcí klidně mohlo být jinak, jejich původ vůbec není vysvětlen, to co nám tvůrci na začátku o postavách prozradí, nakonec není tak úplně pravda/// Já rád horory a tohle byla pořádná žranice. Rozhodně o hodně lepší jak následné pokračování ve kterém mi navíc přišlo, že přežili i postavy, které tady zařvali. Zvláštní, ale soustřeďme se na tento film, který je v rámci žánru nadprůměrný. Hororovému fanouškovy nabídne spoustu hustých scén, o něco méně už lekacích, ale o ně tady nejde. Budete se bavit a to je důležité. Ještě jsem zvědavý na trojku, jestli se vrátí ke kvalitě tohoto kousku./// Celkem 78%/// ()

Ruut

Brutální, nechutné, děsivé, zvrácené, slizké, krvavé, morbidní, zábavné. Hlavní ultradrsný hrdina příjde o hlavu po 30 vteřinách na plátně. Hodní umírají, zlý přežívají. Z dětí jsou jednohubky. Jako návnada se používají živý lidi. Poslední záchrana zbaběle ujede autem pryč do bezpečí. Přetahovaná o vlastní oko vysící na nervu. Useknuté končetiny, vymlácené desítky zubů, hnijící a rozkládající se obličej za živa. No prostě splatter jak má být !!! ()

S.Quentin QUALE

Tato šílenůstka mi připomněla moje velmi oblíbené Od soumraku do ůsvitu, akorát místo upírů útočí na bandu lidí v hospodě kříženečci Vetřelce a Predátora. Samožrejmě tomu také chybí zručnějsí režie, otravný a nepřehledný je i střih. Na druhou stranu jsem se párkrát slušně zasmál, krví se taky nešetří, takže dávám slabší 3*. 50% Další díly se zkoušet neodvážím. ()

misterz

Nie najhoršia hororová komédia. Zo začiatku vtipné, zábavné s pár vydarenými hláškami. Neskôr sa to preklopí viac do slušnej vyvražďovačky s pekným gore a litrami striekajúcej krvi. Išlo predovšetkým o zábavu a tú som aj dostal, preto u mňa spokojnosť. 70/100 ()

2-Xtreme

Tento film sa vážne brať nedá a on sa vážne ani seriózne netvári. Ide o ďalšiu splatter zábavu. I keď o niečo slabšiu ako je napríklad taký podobný Slither. Ale tak ako Saw a tu sa celý dej odohrával v jednej miestnosti a bol i tak pútaví. Jasný príklad keď nízkorozpočtový horor môže prekonať nejaký očakávaný film. Takže ja som sa bavil, takéto "divné" horory sa mi páčia čím dalej tým viacej. Ak máte zmysel pre čierny humor a pochopenie pre filmy takéhoto tipu, nabehnite do najbližšej video požičovne (ja viem :D), požičajte si Feast a užite si túto uchyláren. Celá recenzia: TU ()

DJ Obelix

PRODUKCE: Ben Affleck, Matt Damon, Wes Craven, Weinstein Bros. atd. --- Už jen kvůli tomuto výčtu jsem se na tuto hostinu velice těšil, ale defacto jsem netušil, co vlastně mohu od výsledného produktu čekat. A z filmu je dosti často cítit, že to nevěděli ani lidé, kteří se motali okolo natáčení. Nejdříve se to tváří jako zdařilá černohumorná parodie, poté občas jako klasický splatter, někdy jako normální horor a najednou šup zpátky na parodickou vlnu - takže výsledný polotovar z mého pohledu jednoduše nedrží dobře pohromadě. Originální začátek a divoký závěr jsou jednoznačně na plné hodnocení a je zde mnoho a mnoho střípků, které si skutečně výborně utahují ze zajetých hororových klišé (malé dítě, "hero", "moudrá" stařenka atd.), ovšem ani tyto scény nedokáží překonat těch více než 30 minut nebetyčné nudy a zbytečné vaty především uprostřed snímku, která mi vzala z celkového dojmu až nečekaně hodně - a je to veliká škoda, jelikož některé scény jsou skutečně hodny zapsání do historie. Takže shrnuto podtrženo dávám zlatou střední cestu, jelikož potenciál tohoto snímku byl obrovský, ale nebyl naplněn téměř ani z poloviny... ()

dr.horrible

Klišé boriaci gorefest, bohužiaľ bez postačujúceho vyvrcholenia. Ale je to sranda, Mewes a Friedlander v horore. Zvlášť keď toho druhého som ešte v ten týždeň videl v jeho klasickej póze v 30 Rock a tu mu vylezajú z oka červíky. ()

Frajer42 odpad!

Je to takové nepříjemné béčko s pár vtipnými momenty. Absolutně se mi nezamlovala herecká sestava ani celkový děj. Film ač je docela krátký, tak vás stihne rychle znudit. Asi jsem v současnosti řádně rozmlsaný, ale tento odpad si prostě neodpustím. ()

Tomco

celkom slusny beckovy shitik...prvych 20 minut uplne otrasnych, postavy sa spravaju nerealne, kecaju o totalnych srackach, ale potom to nabera celkom slusne grady. no stale len v rovine "B" filmu. skoda. keby sa par veci dotiahlo do konca mohlo ist o slusny bijak..60% ()

klerik

PSÍ VOJACI+PÁD DO TMY Niečo malé a nepomenovateľné mi pri opusoch Alexandru Aju bránilo dať 4*, u Johna Gulagera však nemám ani najmenší problém. Jednoduchý príbeh a partii ľudí v bare a útočiacich príšeriach si "červený štvorček" plne zaslúži. Základná klišé kostra je prekopávaná, klišé je prebité humorom, nemáte šancu uhádnuť, kto sú "tí, čo to určite prežijú", akcia neutícha, postavy sa chovajú reálne... Predstavte si druhú polovicu OD SÚMRAKU DO ÚSVITU, pridajte PREPADNUTIE 13. OKRSKU a musí vam byť jasné, že niečo také nemohlo dopadnúť zle... ()

SeBig

,,sraby a neschopní jdou první, on je obojí" no abych pravdu řekl lákalo mě to tim zbusobem ze to bude nějaké krvavé béčko a dostal jsem co jsem chtěl. Ze začátku je to vtipný pak krvavá vyvraždovačka. Pecka a pár fajn hlášek :-D. ()

Chrustyn

Řádně krvavý a zběsilý horor. Režisér se nezdržuje žádným dlouhým vysvětlováním a na začátku nás jen v rychlosti seznámi s hrdiny a poté nás vrhá do víru událostí. Což by jistě nebylo na škodu ale režisér to moc nezvládá. Herci jsou neuvěřitelně prkenní a chovají se ve většině případů naprosto nereálně až debilně. Akční scény jsou zběsilé, nepřehledné a s rychlými střihy a většinou se soustředí hlavně na to aby bylo vidět co nejvíce krve, která ještě pokud možno postříká všechny v okolí. Film plyne v klasickém vyvražďovacím tempu takže už na začátku si můžete udělat seznam těch, kteří zemřou (popravdě vám už vypravěč na samém počátku naznačí kdo a jak půjde z kola ven) a postupem času si je odškrtávat. I když je pravda, že scéna s dítětem hlavní hrdinky mě celkem překvapila. Opravdu rychlý a krvavý horor ale hodně mu chybí k tomu aby se u něj mohl divák bavit. ()

Hellblazer

Feast je rozhodne zábavné B-čko, čo mu ale uberá na hodnotení tak to je v skutku nechutne chaotická kamera, pri ktorej si to človek jednoducho nemôže poriadne vychutnať. Naštastie sa hláškuje o 106, ďalej je tu doggie style alienov, zábavný "one minute hero" a banda nesympatických hercov. Nič viac, nič menej... ()

jojinecko

Kto má rád haluze typu Braindead (ten je samozrejme kvalitatívne v prvej lige) alebo Slither, prípadne Shaun of Dead, príde si na svoje...Perfektná partička looserov pokope, vizuálne (ne)podarené kreatúry (ako keby maestrovi Gigerovi spod ruky vypadli:) zneprímnejúce život a kopec parádnych hlášok, pričom niektoré sú fakt skvelé. Neznášam filmy s dabingom, v tomto prípade výrazne odporúčam GENIÁLNY český dabing, ktorý filmu len pomôže (začal som pozerať film aj v originále, ale "nebolo to ono":). Magorská a buranská zábava...ja som sa bavil kráľovsky :))) ()

Stanislaus

Doposud jsem viděl jenom hororové komedie se zombíky, ale ono je to vlastně celkem jedno, co tam je zrovna za potvoru. Tak či onak jsem se celkem bavil a párkrát se i pousmál, hlavně u scén s blbou blondýnou a chlápkem s červy. Dokonce mi to chvílemi atmosférou připomínalo Dogmu. Ono se není čemu divit, když mezi producenty byli Affleck a Damon. Je to komedie plná lekaček, v níž je pár zajímavých momentů, ale nějaký děj a pevnou kostru v tom nehledejte. Nenašli byste!!! ()

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007