Pekelně zábavná variace na osvědčenou zápletku „monstrum ohrožuje nesourodou skupinu lidí daleko od civilizace“. Krvavá hostina si pohrává s konvencemi tohoto žánru a s tím, co od něj zkušený divák očekává. Ale jen proto, aby ho pak zavedla jinam. Stejně tu už všechno bylo, takže jde jen o to, jak to k sobě poskládat, a hlavně se u toho dobře pobavit. Potoky krve, těsná trička hrdinek, plky místních ochmelků, zrovna nefungující telefon, záhadný cizinec a monstrum neznámého původu. Všechno je tak, jak má být, a přece jinak. Odkud se vzali? Kam jdou? Podobné nesmysly se v tomto filmu určitě nedozvíte. Ovšem plátno se rychle zbarví doruda, jak se příšery prokusují svým krmivem. Dočká se vůbec někdo rána? (Festival otrlého diváka)

Oktavianus

Ultimátní jízda. Skvělá zábava, skvělá akce, skvělá úvodní představovačka, parádní postavy (včas vyčištěné od potenciálně nesympatických po úvodní představovačce), pár nechuťáren a červíků - zkrátka dohromady to hodí skvělej film (u kterýho sice dovedu pochopit, proč se někomu nelíbí, ale rozhodně nejde o můj případ). Srovnání s Od soumraku do úsvitu se nevyhnu, jednak podobou příšer, jednak zábavnými, rychlými a údernými dialogy. Samozřejmě, že opus Rodrigueze a Tarantina při porovnání dopadne lépe, ale Feast mu je důstojným soupeřem. Zábavné hraní si se spoustou klišé, úchylně ujeté vtipné nápady, neustále hláškující všechny postavy, podivný příšery, co ho chtějí vrážet do všeho, co se hýbe i nehýbe...co chtít víc? Já se bavil, a to víc než dost. ()

anderson

Prvý film, ktorý má intro (teda to odkiaľ a prečo sa príšery zjavili) v traileri (ja iný taký nepoznám). Celé toto svieže dielko stroskotalo na priemernom scenári a nevynaliezavom režisérovi. Ak má niekto k dispozícii KRISTU ALLEN a výkvet béčkových filmov, navyše s trestuhodne nevyužitým HENRY ROLLINSom a nerozpúta pravý "braideadovský" masaker, mal by radšej zametať ulice a nie nakrúcať filmy. (13.8.2007) ()

jonyyy

Další film s odseknutým penysem, tento film je bezhlavá řež, napůl horor napůl komedie, ale zpracováním i příšerama to bylo zase něco nového, ovšem jak píše spousta uživatelů přede mnou, střich byl chaotický, chvílema jsem kvůli němu ztrácel přehled, kdo už je mrtvý. Celkový dojem 60% ()

eraserhead666

Dostatečně zábavné (souložící monstra, bezdětná matka, znásilnění vycpané jelení hlavy, Henry Rollins v růžových teplácích), dostatečně krvavé, dostatečně svižné a akční, dostatečně nelogické (monster je více, ale „happy end“ se dostavuje po zabití jednoho), dostatečně bezduché a atmosféru postrádající, aby to byl slušný, koukatelný a nijak neurážející béčkový průměr. Je to prostě jedna velká prdel, u které se tvůrci a zástup známých producentů (Damon, Affleck, Craven atd.) evidentně bavili o něco více, než samotní diváci. 2,5* ()

ARI50

Horor by byl výborný fakt skvělá řezba barikáda v hospodě a všichni padají jako hrušky ale to trapné chování monstra a někdy lidi je fakt chujovina největší kvality tímhle úplně posraly celý film. ()

matestlust

Povedená hororvá komedie, která neurazí a pobaví. Dostatek krve a černého humoru. Co mi vadilo byl opravdu nepovedený střih v některých scénách, který doslova zamotal hlavu. 3,5* ()

MáŠa

Celkem příjemné překvapení, po dlouhé době jsem viděl nějaký horor, který mě celkem i zajímal. Režie je mírně netradiční, že to v českém dabingu ze začátku působí i celkem vtipně v trapném slova smyslu. To jsou okamžiky, kdy se tu tvůrci snaží rádoby hustě představit heslovitě postavy děje. Jenomže najednou přiběhne do hostince chlápek, vy zpozorníte, co se bude dít, a on celkem mazec. V tomto okamžiku snímek přestává působit prapodivně a vy pochopíte, že se tu budete dívat na záležitost, kde nějaký obludy zabíjí lidi. Autoři se tu snažili o humorné prvky, až mě to místy rušilo. K trikům poznámka, že ty nepatří mezi ty nejvyvedenější, ale dalo se to. ()

duklak2

Film téměř bez nápadu. Postrádá logičnost. O atmosféře je zbytečné hovořit. Herecké výkony trapné. Nedoporučuji se dívat. Krvavou hostinu si můžete uspořádat ve svém domově:-) ()

JASON_X

Poklesle béčkový skvost! A to mi hnil dlouhou dobu na exteráku, protože jsem myslel, že to bude jakási bizarní poloamatérská pitominka. A ona je to zatím výstavní prvoligová "rodriguezovina"! No nic, tak sice pozdě, ale přece. Skvělé postavy, skvělé dialogy, skvělý scénář, skvělá monstra, skvělý Henry Rollins v růžových teplácích, až potud čistokrevná pětihvězda. Ale bohužel byl můj zážitek z filmu notně pohnojen (jako už obvykle) divokým střihem a hlavně skákající vyzoomovanou kamerou, která v kombinaci s mizerným osvětlením přizabila zhruba polovinu záběrů. Takže nakonec "jen" nějakých 80%, ach jo. Věčná škoda, protože tenhle kousek by jinak patřil na piedestal vedle třeba From Dusk Till Down, nebo podobných kultovních fláků. Z množství skvělých gagů, hlášek a postav (z nichž mnohé bohužel vůbec nedostanou šanci rozvinout svůj velký potenciál), mě asi nejvíc pobavila scéna hrdinského proslovu Hrdiny, který byl poněkud netradičně zakončen. ()

Mordenroth

S prižmúrením obidvoch očí je to na 80%. Nebyť komediálnych prvkov (IMHO bez nich by to bolo omnoho lepšie a hlavne atmosferickejšie), miestami chaotickej kamery a strihu (pri niektorých scénach som strácal orientáciu), mohol byť výsledok viac podarenejší (a možno priam dokonalý). Na druhej strane, krvavé scény sú viac než kvalitné a vizuálne pôsobivé. Otázkou nechutnosti sa nebudem zaoberať, tento pojem nemám rád... Monštrá, ktoré sa objavia v plnej kráse až ku koncu filmu sú zaujímavé, ale nijak zvlášť originálne (čo ma však vôbec neprekvapilo). O ich pôvode sa vlastne nič nedozvieme, ale myslím, že to ani nie je dôležité. Vo Feast je najdôležitejší masaker, ktorý je hlavným dejovým aktérom tejto béčkovej záležitosti. A ten si treba jednoducho vychutnať až do poslednej kvapky krvi... ()

5150

Počateční představovačka budoucí potravy byla sice hezká, ale to už se o slovo hlásila absence nějaké zápletky či smysluplnějšího děje. Přiznám se, u tohohle jsem málem zaspal. Z podřimování mě občas vytrhla salva smíchu, zřejmě po sem tam povedené hlášce. Ale zběsilý střih a "krvavá vata", mě opět spolehlivě uspávaly. Nicméně podle závěrečného ohlasu soudím, že si KRVAVÁ HOSTINA své místo na festu obhájila. Rád bych se k ní ještě někdy vrátil... // "Otrlý divák" 2007 ()

brutale

Mňa táto veselá hororovo/komediálna béčkovica veľmi pobavila! Na nič sa nehrá a ani nepredstiera, že sa jedná o kvalitu. Ak máte chuť na jednoduchý scenár, neznámich hercov( ktorí ujdú, s jedným zažmúreným očkom ) a komické prkvy v "hlupučkom" hororíku tak smelo do toho! ()

Terva

Producenty filmu jsou Ben Affleck, Matt Damon a hororový klasik Wes Craven. Režie : John Gulager. Scénář : Marcus Dunstan a Patrick Melton. Kamera : Thomas L. Callaway. Hudba : Stephen Edwards. CHYBA VE FILMU - okolo 29 minuty je v záběru vidět mikrofon. CITÁT - Oh, člověče. Ta monstra to dělaj zezadu........ ()

Nick Tow

"Coolovosť" tohto dielka naozaj (ako píše aj Faye) vyprchala s úvodnými titulkami. Dlho som rozmýšľal, k čomu by som tento nevydarený pokus prirovnal. A jediné, čo mi napadlo je asi toto: Feast vyzerá ako zlepenec nepoužitých scén, ktorý po sebe zanechal v strižni Tony Scott (potom, čo sa rozhodol, že z nakrúteného materiálu, ktorý točil s dvojnásobnou dávkou snehu v nose, radšej žiaden film nezlepí). ()

corpsy

Fanúšikovia hororu a hlavne priaznivci filmových gore festov budú spokojný. Tí ostatní budu mať v tomto prípade asi smolu. Coolová žánrovka. ()

PauloZ

A já jsem se bavil :)). Čistá krvavá zábava se vším všudy. Od prostého scénář, přes hektolitry krve až po chování postav. Už ta produkce Affleck/Damon avizuje bezzábranou jízdu. Normálně by mě to vadilo, jenže tady jde jasně vidět ta úmyslnost. Gulager "guláš" si natočil šílenou kravinu, ale páradně ji obsadil, nahodil různorodé charaktery tak, aby si každý divák vybral a ve výsledku to vyzní vskutku zábavně. Už samotný úvod s výčtem postav mě bavil a uváděl do té správné "paroidní" roviny, kdy se s tím tvůrci mazlit nebudou. Rozhodně uvolněnější a zábavnější, než spackaná piraňa 3DD, kde ten paroidní náhled vůbec nefunguje. Na druhou stranu to ale rozhodně není žádný vytříbený počin, je to prostě úlet. ()

Astaroth12

Ten začiatok keď sa predstavovali hlavný hrdinovia tak som už začínal tušiť,že film bude dosť zábavný a vobec som sa nezmýlil.Niektoré tie dialógy má naozaj veľmi pobavili.Veľmi veľa krvi,dosť akcie ale máličko napetia,morbidity a dosť sprostých postáv ale to tak asi malo byt,že ich nemáme ľutovať,ked budú zomierať.Ale neviem sa rozhodnúť či je to viac komédia alebo viac horor.V niektorých scénach bola kamera otrasná. ()

ConanVJ

Průměrná řezničina, se zajímavýma vraždícíma potvorama a pěkným ženským obsazením. Krvavé je to hodně. Co se týče příběhu, tak už mnohokrát viděná, ničím nepřekvapující slátanina, která pobaví občasnými hláškami. Za mě 64% :) ()

Tryskomyš

Takto hrozný a hnusný film jsem dlouho neviděla. A doufám, že zase dlouho neuvidím. Ještě před polovinou jsem to chtěla vzdát. Divím se tomu hodnocení. ()

Andersis

Pár lekaček se tu najde a to docela slušných. Gore efekty tu sou taky supr, hlášky, akčnost, komediálnost. Rychlí střih mi ale společně s ujetou kamerou v některých částech filmu přišla otravná. ()

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007