Ben Stiller společně s Robinem Williamsem vévodí hvězdnému hereckému obsazení tohoto neskutečně zábavného filmového hitu. Když Larry Daley (Stiller) získal práci nočního hlídače v muzeu, velkou zábavu nečekal. Brzy ale zjistil, že výstavní exponáty po setmění ožívají. A tak se Larry v novém zaměstnání ani nestačil rozkoukat a už se ocitl tváří v tvář kostře Tyrannosaura Rexe, jež je plná energie, kolem něj korzují římští vojáci a kovbojové a navíc ho zlobí neposlušná opice, která ho přivádí k naprostému šílenství. Ale možná se mu nakonec podaří najít způsob, jak tenhle chaos dostat pod kontrolu a v očích svého syna se tak proměnit v hrdinu. Nad neuvěřitelnými speciálními efekty si údivem vykroutíte hlavu a smíchy se budete řezat od začátku až do konce. Noc v muzeu – to je vaše vstupenka do říše nekonečné zábavy! (Magic Box)

campix

Nenáročná oddychovka na sobotní večer s hromadou hvězdných cameí. Nenadchne ani neurazí. Překvapivě i Ben se mi líbil a vcelku jsem se bavil. ()

Wormboy

Ach jaj. Premoralizovane vycinanie Bena Stillera v muzeu, do ktoreho by som nikdy v zivote pocas dna nezavital. Nad "zbierkou" je lepsie sa nezamyslat a radsej sa tesit zo skveleho Mickeyho Rooneyho, ktoreho ucast ma potesila asi jedina. Chudak Ricky Gervais....toho to muselo boliet, ked to sledoval. ()

pufina

V kině jsem se na tom hodně nasmála, ale to bylo spíš mou vtipnou společností a o to vtipnější mi pak přišly scény ve filmu. Rexe a miloučkou opičku jsem si zamilovala. Jo a Owen Wilson jako prcek je rozhodně lepší herec. ()

pakobylka

Noc je rodu ženského ... tudíž je nevyzpytatelná - a nikdy vám nesvěří všechna svá tajemství. Ovšem noc v muzeu se nebere až tak vážně, je hravá, rozmarná i pošetilá - a připraví vám báječnou dobrodružnou jízdu, během níž doslova a do písmene ožije historie. ()

emo

Milá pohodová blbinka určená primárne pre detské publikum, ktorá však neunudí ani neurazí tých skôr narodených. Veľkú zásluhu na tom má sympatický Ben Stiller, ktorému skvelo sekunduje Robin Williams a celý zástup oživlých exponátov. ()

fars

Co rict, me se narozdil od vetsiny lidi co zde film ohodnotili Noc v muzeu libilo opravdu hodne. Jak uz tady nekdo obdobne napsal - film v cislech: jednu třetinu filmu se hraje (aspon se teda snazi) na city, jednu třetinu se blbne v muzeu (spíše úspěšně, chvílemi dokonce velice vtipně) a poslední třetina se snazi o akci, u me taky spise uspesne. No proste bezva rodinna oddechovka, zajimavy namet a slusna rezie. Zase plavu vyrazne proti proudu, protoze bych dal tak 8/10 :-) ()

Maty85

Milé překvapení v podání originálního nápadu s oživlým muzeem. Scény hezky zahraný. Vidět takový filmek jako malý kluk určitě bych se skvěle bavil. ()

c.tucker

Rutinní zábavná komedie, která zaujme, ale nepovaví tolik kolik by měla. Pár vtipných momentů tu je, ale z celkového hlediska je to spíše dobrá podivaná než nadupaná řachadna plná vtipů. Starý dědci na konci byli divný. ()

mortak

Snad to měla být komedie, jenže mě to spíš přípomínalo nedělní odpolední besídku církevní školy, ve které paní učitelka v přestávkách mezi cudnou a mravně nezávadnou zábavou vštěpuje žákům ty pravé a jediné americké hodnoty - že stačí rozhovor se sexy doktorandkou a chvíle serfování na netu na to, aby se každý naučil historii USA (no, vzhledem k tomu, že ta vlastně začíná v osmnáctém století, se tomu dá i věřit), že i ten největší loser je "the one". Nefunguje tu ani symbolické setkání staré gardy komiků (Van Dyke, Rooney) s novou generací, protože tu nejsou žádné skutečné vtipy (od střetu kovbojů a římské legie jsem čekal víc, než apel na týmovou spolupráci) a celý film je jen smutným mementem faktu, že přemíra triků přináší lenivost a neinvenčnost scénáristů i komiků (chudák Ricky, tohle si nazasloužil). A závěrečných pět minut filmu vyvolá už jen dávení. Kdyby Kolumbus tušil, co na něho Hollywood chystá, raději by spáchal sebevraždu! ()

WolfR

Pro děti výborná taškařice! V muzeu ožívají exponáty! K tomu připočtěme trhlého Bena Stillera, a hned je jasné proč to vydělalo půl miliardy. Nicméně zase taková pecka to není, ale všichni známe, jak to chodí v dnešní komerční kinematografii, průměrná blbůstka, 3 hvězdy. ()

dr.fish

Nápad, že ožijí exponátáty je výtečný. Spoustu hluchých míst občas rozvíří dobrý vtip a tak nakonec je to slušná komedie na ospalé odpoledne.60% ()

Radiq

No tak moc vtipnýho tam toho nebylo. Dokonce bych řekl, že Owen Wilson byl tak trochu "jakože co už", prostě dosazenej jenom aby tam byl. Stiller se taky moc nepředvedl a nikdo jinej taky ne. Včetně scénáristy. Řekněme, že tak dvakrát jsem se zasmál. ()

sir-dave

-Dobrej bejku -já žádny bejku, ty bejt bejku, přinest mi žvejku? :D Parada film, od kerého jsem moc nečekal, ikdyž námět vypadal zajimavě. Trochu jsem se obával délky, jestli to nebude nuda, když se to má odehrávat jen v muzeu a kde maji 100 minut běhat zvířatka ale opak je pravdou a čím víc film ubíhal, tím víc jsem se bavil. Plno zábavných scének s neandrtálci a zapalovačem, velikonoční sochou a žvejkou, opičkou a plno dalšími :D Ben Stiller nezklamal, stejně jako Wilson, Williams a spol. ()

LukeUp

Ikdyž je to pro někoho absurdita, já se bavil výborně. Oživlé muzeum bylo zábavnější, než jsem si od toho sliboval. ()

otík

Vcelku slušný nápad poslat Bena Stillera do muzea, kde v noci ožívají všechny exponáty. Navíc má kolem sebe zajímavou sestavičku známých herců, takže i když k popukání to není, jako standartní průměrná komedie jistě dobré. Hudba: Alan Silvestri ()

Jurský pirát Joe Crood v nočním muzeu

Jurský pirát Joe Crood v nočním muzeu

12.09.2013

Ano, tato novinka je o pokračováních několika letošních, ale i starších, v podstatě už klasických filmových hitů. Bez zbytečných řečí: čtvrtý film o pravěkých ještěrkách ponese název Jurassic World a… (více)

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

23.05.2011

Projekt se sice jmenuje lákavě – The Machine – a Diesel si v něm zahraje kyborga, navrženého jako ultimátní zbraň, ale neradujte se. Scénář napsali ti samí lidé co Noc v muzeu a půjde o rodinnou… (více)

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2

20.12.2007

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (více)