Malí rošťáci

• USA Unaccompanied Minors (více)

Kvůli sněhové bouři byly zrušeny všechny lety na Hooverově mezinárodním letišti. Opravdu špatná zpráva pro každého. Ale pro děti cestující bez dozoru rodičů znamená lístek do světa dobrodružství. Tyler James Williams (Everybody hates Chris), Dyllan Christopher (Seabiscuit) a Brett Kelly (Santa je úchyl) spolu s ostatními dětmi spojí své síly proti personálu letiště, aby udělali radost jedné malé holčičce. Děti jsou nevyzpytatelné, stejně jako vtipy v této svižné komedii. (oficiální text distributora)

josefklimes

***Rozpočet-$25 milliónů***Tržby víkendové-$5,815,474***Tržby USA-$16,655,224***Tržby celosvětově-$21,949,214*** ... Kdy už Američané přestanou točit Vánoční sračky. Znám mnoho lepších způsobů investovat ty peníze než takhle. O chybách tu psát nebudu, to bych tu byl až do Vánoc a zmeškal další krásné vánoční filmy z USA, to bych si přece nemohl nechat ujít.*25%* ... -debilní dialogy, -debilní postavy a +nevím proč, ale nepřepnul jsem to (ÚSPĚCH!!) ()

tween3r

Chvíli jsem si myslel, že koukám na mladýho Eisenberga.. ale pak mi došlo, že by to časově nějak nevycházelo :D Malí Rošťáci jsou ideální komedií na nenáročný víkendový odpoledne, kterou zabijete hoďku a půl času třeba při úklidu nebo pečení vánočního cukroví. Příběh se z většiny odehrává na letišti, které nabízí poměrně nápadité prostory pro útěk před místní ochrankou, ale navštívíme i nedaleký hotel či domácnost našich hrdinů. Ti jsou docela zábavní, ale možná bych si mezi nimi představoval nějaký hlubší dialog.. přece jen, zůstat trčet na letišti o Vánocích je docela vážný, na druhou stranu poměrně atraktivní téma k seznámení. Bohužel se tu s tím nijak nepracuje a všichni se vezou jenom na vlně rošťáctví. Ačkoliv to herecky není žádná hitparáda, tak se pořád bavíme o vánoční komedii, takže nad nějakou logikou se dá přimhouřit oko. Závěr docela emotivní. ()

CrashHP

Vianočný film, ničím výnimočný, no mne sa rozhodne páčil. Keď človek pri tom "vypne" a sústredí sa len na samotný film, je to slušná zábava. Príjemní mladí herci ma milo prekvapili :) ()

Smoldo56 odpad!

Už len čakám ako sa bude volať další sám doma, žeby Stratený v hypermarkete ?! Ne, vážne. Čo čakat od filmu, ktorý svoj úspech ťaží z iného filmu a dnes drogovo-závislého Culcina, obalený v inom kabátre s inými detičkami a na inom prostredí, tentoraz letisku. Nič a keď sa splnia všetky negatívne predpoklady, vyjde z toho blbosť roka ! ()

faish

Zlé. Zlé. Zlé. Úplne primitívne, zdá sa mi až sprosté zatvárať deti do nejakej miestnosti a pritom je to podané úplne realisticky, akoby to ani nevadilo. Miestami som sa aj zasmial, ale tých horších momentov bolo oveľa viac. Naozaj hrozné, hviezdu dávam za snahu brata doniesť sestre včas darček. ()

JARDAHONDA

Tuctová americká komedie, která neurazila, zároveń ničím extra nepřekvapila. Film není dotáhnutý do konce, objeví se pár humorných scén, které vystřídají taškařice v podání amerických děcek, které ovšem lezou místy na nervy.. Film řadím k nenáročným vánočním večerům :) ()

Bránolog

Tak teda zas až taková katastrofa to nebyla. Mám alergii na uřvaný americký haranty a filmy o nich, ale tohle bylo celkem v pohodě. Moc se mi líbila ta holka s nun-chakama a chrápající Marylin... Fajn oddechovka na hnusný sobotní odpoledne. ()