Malí rošťáci

• USA Unaccompanied Minors (více)

Kvůli sněhové bouři byly zrušeny všechny lety na Hooverově mezinárodním letišti. Opravdu špatná zpráva pro každého. Ale pro děti cestující bez dozoru rodičů znamená lístek do světa dobrodružství. Tyler James Williams (Everybody hates Chris), Dyllan Christopher (Seabiscuit) a Brett Kelly (Santa je úchyl) spolu s ostatními dětmi spojí své síly proti personálu letiště, aby udělali radost jedné malé holčičce. Děti jsou nevyzpytatelné, stejně jako vtipy v této svižné komedii. (oficiální text distributora)

Matros

No prostě taková ta typická tuctová americká komedie. Pár povedených vtípků a scén, pár trapných vtípků a scén. Nic víc, nic míň. ()

Marys

Dosť hlúpa tuctová vec ktorej slovenský preklad absolútne nechápem. A ten hlavný detský hrdina bol vážne zlý. ()

Lovely.Bones

Přesně jeden z těch filmů, které děti budou milovat a rodiče nenávidět. Já jsem něco mezi, tudíž dávám 3* ;-) Jedno nesympatické a otravné děcko na druhém jsou v zajímavém kontrastu s hvězdami, jako Lewis Black, Kristen Wiig nebo Mindy Kaling. Paul Feig jim všem řekl, ať přehrávají, jak jen můžou. Občas to funguje a občas ne. Jestli se budete mít v plánu obětovat pro radost svého dítěte, tak prosím, ale jako mnohem lepší kompromis mi přijde dítěti pustit tohle u nich v pokoji a vy si budete moc pustit něco kvalitního ;-) PS: Sice se zpožděním, ale jedná se o 11. vánoční film letošního adventu :D ()

punk_zero

Chudák šéf letiska, ale skončilo to v pohode. Mám rád takéto komédie, kde sa zoznámia mladí ľudia. A nemusia byť pekný ako Megan fox :P ()

hazaba

Nebylo to zas tak hrozné, pár dětských představitelů bylo i sympatických, což se o dospělých moc říct nedá. Člověk sem tam objevil i nějakou vtipnou scénu, ale popravdě, sama bych si to určitě nepustila. ()

darkreider

Skutočne existujú rodičia, ktorý nechajú svoje mladé potomstvo letieť samé? Čo sa týka filmu, tak je to až príliš jednoduché a určené detskému publiku na bezmyšlienkovité pozeranie. Slabé a otrasené tri, že sú tie Vianoce. :) ()

-soch-

Markíza veľmi jednoducho využila marketingový ťah a na názov tohto filmu využila pomenovanie známej série. Pozor! Nejde o žiadnu novinku. Podobne tak urobila aj pri film Richie Rich, hoci ten názov (Sám doma a bohatý) použil aj český kinodistribútor. Film dosahuje približne takú kvalitu ako spomentútý Richie, hoci dej nie je až tak podobný. V dabingu účinkujú mladý slovenský herci: MAREK SUCHITRA, MIRKA GROŽÁKOVÁ, FRENCIEN BAUER. Réžia slovenských dialógov: JOZEFÍNA ŠUJANOVÁ ()

Kvasekus

Kdyby nebyly ty Vánoce tak bych byl zlej...takhle je to takovej typickej vánoční dětskej film s jedním napraveným zlým pánem a dětskou láskou na konci:-) ()

Jonatána

Mi se to prostě líbilo. Bezva nápad, vtipné, milé, fajn vybraní hlavní představitelé, sympatičtí od začátku do konce. Bavila jsem se a ve srovnání s neuvěřitelnou blbostí "Už jsme tady", kterou jsem viděla den předtím, skoro výborné. Tam bych ty parchanty roztrhla, tady mě bavili a držela jsem jim palce. I ten cukrkandlový předvídatelný konec jsem přežila bez závažné újmy :-). ()

Dolby.130

Celkom príjemná vianočná komédia. Dalo sa na tom zasmiať aj zabaviť len typickí Slováci tomu museli dať názov úplne od veci aj keď to so sám doma nemá nič spoločné. Ďalší marketingový ťah ako nalákať divákov. Ale čo už šak markíza, inač film pobavil. ()

balcazar

Detské výkony celkom fajn (a hlavne výrazné), dospelí pri nich vyzerali hrozne trápne a silene. Celé to však v konečnom dôsledku vypálilo dosť dobre a nenudil som sa. Prečo sa ale tento film volá v slovenčine "Sám doma" a ktorému mamlasovi to napadlo, to mi zostane asi navždy záhadou. ()

Scraffy

Priblblý americký film, ktorý sa hrá na strašne vianočný a silou-mocou sa snaží priblížiť filmu Sám doma. No nejde mu to absolútne. Humor je veľmi zlý, detinský a trápny. Obsadenie je nesympatické. Nie je žiadny dôvod tomu dávať viac, ako jednu hviezdu. ()