poster

Asterix a Olympijské hry

 • Francie

  Astérix aux jeux olympiques

 • Německo

  Asterix bei den Olympischen Spielen

 • Španělsko

  Asterix en los juegos olímpicos

 • Itálie

  Asterix alle olimpiadi

 • Slovensko

  Asterix a Olympijské hry

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Francie / Německo / Španělsko / Itálie, 2008, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bluntman
  odpad!

  ASTERIX A OLYMPIJSKÉ HRY. Počkat, může někdo nahradit Claviera, zvlášť když se jedná o něco jako Cornillac? NĚKDO, KDO DŘÍVE BÝVAL ASTERIX A OLYMPIJSKÉ HRY. Počkat, ne, o Asterixe a ani Obelixe tam nejde, protože jsou na plátně tak deset minut z dvouhodinového filmu. Takže jenom OLYMPIJSKÉ HRY. Ne, ne a ne, házení diskem či skok do dálky jsou něco mezi Zlatou mříží a Novotami, akorát dražší, takže akorát HRY. Počkat, ono to vlastně není ani vtipné, ani hravé, co do hu-humoru vyloženě repetitivní (mám se smát, protože je někdo chlupatý? mám se smát, protože se Brutus snaží po-x-té zabít svého otce? mám se... aha, asi jo, sorry), s nesnesitelně prodlužovaným přilepeným koncem a JEDNOU vtipnou replikou Alana Deloina. Ani ASTERIX, ani OLMYPIJSKÉ a nakonec ani HRY, ve výsledku nejdražší nic. Ale dát tomu hodnocení "žádné" by nebylo fér, to snad chápete...(21.3.2008)

 • Chrustyn
  *

  Krutě nepovedené druhé pokračování hrané verze známého animáku. Herci se pitvoří více než kdykoliv předtím, fórky jsou trapné, křečovitě a tvrdě infantilní a camea osobností jako Michael Schummacher nebo Zinédine Zidane jsou úplně zbytečná. Vůbec nevím pro koho je výsledné dílo určené, protože rodičům bude špatně z přeplácané infantilnosti a děti se budou nudit u dvouhodinové délky.(5.6.2010)

 • lamps
  ***

  Nevím, čím to, ale já jsem se u toho dokázal dobře bavit. Je to sice celé praštěné a narozdíl od prvních dvou dílů věnováno výhradně mladším divákům, ale celý film ubíhá v poměrně rychlém tempu, tvůrci nešetří nápady a sympatičtí herci také dělají co můžou. U každé komedie také rád uvítám parodování některého sportu, a to je tady obsaženo odshora dolů a v tom nejbláznivějším pojetí. Humor tu už není tak kvalitní jako u předešlých dílů a najde se tu i pár trapnůstek. Na druhou stranu zrádný Brutus( skvěle nadabovaný Josefem Cardou) snažící se zavraždit Césara, Michael Schumacher jako závodník v koňských spřeženích nebo nejrychlejší muž Římské říše stáli za to a společně s dalšími povedenými vtípky udržují kvalitu tohoto snímku na přijatelné úrovni.(30.4.2011)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Caesara za nejlepšího císaře získal Caesar.......... Režie : Frédéric Forestier, Thomas Langmann. Scénář : René Goscinny, Albert Uderzo, Olivier Dazat, Thomas Langmann, Alexandre Charlot a Franck Magnier. Kamera : Thierry Arbogast. Hudba : Frédéric Talgorn. Ve filmu mimo jiné zazní Benoit Poelvoorde - Besoin de Rien, envie de toi http://www.youtube.com/watch?v=R6PSri4A-qs CITÁT - Žádám, aby Galové byli podrobeni testu na brouky, protože před závodem pili kouzelný lektvar.........(3.5.2011)

 • johnn333
  **

  Z bodrých Galů se bohužel stávají jen titěrné a trestuhodně nevyužité figurky v obrovském, vizuálně působivém kolosu. Velkolepost z Olympijských her doslova čiší, proto nechápu, proč producenti topili miliony kvůli zbytečnostem a raději nezaplatili slušného scénáristu, který by naplno využil potenciálu Asterixe, Obelixe a starověkých her. Moc se spoléhá na popkulturní narážky a camea, které ke konci začínají nudit a otravovat svou vykonstruovaností. Ale Delon je boží. 40%(28.3.2008)

 • - V prvním momentě, kdy se objevuje Alain Delon coby Caesar a kamera snímá celou jeho postavu, hraje hudba Ennia Morriconeho z kultovního francouzského filmu Sicilský klan (1969), v němž ztvárnil Delon hlavní postavu. (VeverkaLesni)

 • - Asterix a Olympijské hry vyšel jako comics v roce 1968 ve Francii, dostal se i do Československa. (Rodriguez)

 • - Za zmínku stojí rolička fotbalisty Zinédina Zidana a hvězdy K-1 Jeroma Le Bannera jako Claudia Corneduruse. (Rodriguez)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace