• Dever

Soundtrack Frédéric Talgorn: 1 All We Need Feat Big Ali ,2 Funk Machine Asterix Funk Feat Lops Andrea ,3 Dollaly ,4 Supernatural Funky Fresh ,5 Gynyrique Dybut ,6 Astyrix Et Obylix ,7 Mais Nous Sommes Romains ,8 En_Route Vers Olympe ,9 Les Juges ,10 Dr Mabus ,11 Bain Mousse - La Palestre ,12 Entraonement D Alafolix ,13 Scine Du Balcon ,14 Ouverture Des Jeux Et Parade ,15 Congris De Druides Et Idyfix Cherche Panoramix ,16 Test Du Colyoptire ,17 Course De Relais ,18 Lancer De Disque BW Alafolix Et Humungus ,19 Brutus Se Dope Et Se Dygonfle ,20 La Galire ,21 Courennement Et Banquet Final ,22 La Course De Chars ,23 Besoin De Rien Envie De Toi(10.5.2011)

• Fr

AVE tati, byl jsem v Řecku …. Brutus je idiot, ale není k smíchu. A Asterix taky! Vlastně i Obelix, jen není takovej idiot. Proč se všichni chovají jako kreténi? Proč stále říkají:,, to je směšné“? Ano, chtějí vypadat vesele a proto si dělají legraci sami ze sebe. Ale to snad už není legrace ani pro děti (vlastně bohužel je!). Statečně přiznávám, že jsem nebyl nikterak odvázanej ani z ,,dvojky“, ale tohle jsem opravdu nečekal. POZOR! Tady neplatí to otřepané, že je důležité se zúčastnit! Tedy - pokud vám není 6-8 let. Tady by mělo platit: César, který spí se nebudí! TAK HO UŽ PROBOHA NECHTE SPÁT!!!(17.11.2008)

• Rosana

Jejej, tak to mě teda hodně zklamalo, ale fakt hodně hodně. Minulé díly byly výborné, vtipné a napínavé. Kde se stala chyba? I když tento díl obsahoval fakt dokonalé gagy (Šumachrův vůz, hrátky s míčem na konci, běhací pás a podobně), tak se bohužel nějak ztratily v uřvaných dialozích a nulovém ději. Trapnost nad trapnost a nekonečná nuda, kdy ve filmu jde prakticky o nic a kdy je celá olympiáda totálně zfixlovaná (samozřejmě vyhraje ten, kdo fixluje ve jménu lásky) a sem tam se objeví nějaký světlý okamžik ubyt přívalem řevu a trapnosti...Ani hvězdy to nějak nezachraňovaly, kdyby Delon (Ávé Já) věděl, co z toho vyleze, tak by do toho pravděpodobně nešel.(6.9.2009)

• Beastmaster4

Pokud se někdo snažil na tomhle pokračování vytřískat peníze s ohledem na celkem úspěšné předchozí díly, tak bych aspoň pochopil důvod natočení. Jinak vůbec nechápu, jak mohla tahle galsko-římská komedie spadnout tak hluboko. Závěrečné závody koňského spřežení, pojaté ve stylu F1 a ještě s nesympatickým Michaelem Schumacherem, to už byla síla na jakoukoliv ptákovinu. Jednu hvězdu dávám snad jen za sympatie k Gérardu Depardieu.(23.7.2011)

DivX na Slovensku/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Výprava 8/10/// +především zábavné, spousta moderních odkazů, Clovis Cornillac nezklame (i když na svého předchůdce nemá ani v nejmenším) a Depardieu si odehraje to svoje, velice potěší účast Alana Delona (jeho postava film táhne nahoru) a pobaví Benoit Poelvoorde (s českým dabingem) -ty závěrečné titulky kde si dělají srandu jsou zbytečné, docela kazí celkový dojem, mohlo to být akčnější/// Normálně bych řekl, že z tohoto už jsem vyrostl, ale musím říct, že jsem se výtečně bavil a snad ještě více než čtyřletý syn od mé sestřenice, který pro změnu zase nechápal postmoderní odkazy a pořád se ptal kdo je hodný a kdo zlý :-) Však on na to jednou přijde, i tak jsme se oba společně zasmáli a byl to ideální film na letní dovolenou. Takže s přihlédnutím k žánru můžu film určitě doporučit./// Celkem 75%///(24.8.2010)

• - Původně měl být obsazen i Jean-Claude Van Damme, který si měl zahrát římského atleta Cornedura, ale na poslední chvíli z filmu vycouval. (Bauer)

• - Za zmínku stojí rolička fotbalisty Zinédina Zidana a hvězdy K-1 Jeroma Le Bannera jako Claudia Corneduruse. (Rodriguez)

• - Když Brutus (Benoît Poelvoorde) na začátku filmu přijede do Olympie, srazí ho orel z koně na zem. Když vstane, má půlku tváře a brnění od písku. Když však předstoupí před řeckou princeznu, není po písku ani stopy. (Pepy)