Králové ro(c)ku

• USA Tenacious D: The Pick of Destiny (více)

Staňte se svědky zrození Králů ro(c)ku, nejúžasnější – a nejpraštěnější – rockové skupiny "ve filmu, jehož osudem je stát se nejslavnějším hudebním počinem od This is Spinal Tap ” (Pete Hammond, Maxim). Uvidíte spoustu filmových i rockových hvězd a určitě budete na konci prosit o přídavek. Onoho osudného dne se ve Venice Beach setkali JB (Jack Black) a KG (Kyle Gass) a uvědomili si, že spojením svých geniálních talentů se zapíší do historie. Když se okamžitý úspěch záhadně nedostaví, rozhodnou se ukrást legendární "Trsátko osudu”, které udělá rockovou legendu i z toho nejhoršího brnkala. Jejich výprava, střety se zákonem, ženami i sněžným mužem "vás rozesmějí tak, až vás bude všechno bolet" (Guy Farris, KXTV-TV, ABC). (oficiální text distributora)

lardko

Skvěle komediální film s Jack Blackem a Kylem Gasem. Mám hodně rád Tenacious d a v tomhle mi přišli dost vtipný a konečně vidím ve filmu Dia. Skvělý film se skvělým dějem , a vtipnými scény. ()

joe777

Film je slabší, herecký výkon Jacka Blacka je však výborný. Pokud filmu šanci nedáte, soundtrack byste minout neměli. Vřele doporučuju. ()

Driscoll

78 % --- [DVD] --- Nejlepší na celém filmu (bohužel i po hudební stránce) je bezesporu začátek s malým JB, jeho otcem (Meat Loafem) a Ronnie James Diem ála rocková opera. Po bombastickém začátku však získáte pocit, že nic lepšího vám už film nemůže nabídnout. Jedná se o mírně nadprůměrnou komedii, kterou ovšem zachraňuje Jack Black, Kyle Gass a dobrá hudba (a texty). Pokud máte rádi rock a Jacka Blacka, je tento film jasná volba. ()

Šmoula

Čekal jsem větší rockovej zážitek, to znělo spíš jako country a to mě dost znepokojovalo. Country skrze nesnáším, měli hrát aspoň na pořádný elektrický kytary, aby byl nějakej pořádnej vodvaz. Děj taky nebyl nějak fascinující, až na poslední scénku kdy si to rozdali s ďáblem. Docela slušný slogany tam vykouzlili, jinak se nic zajímavýho hodinu a čtvrt nedělo. ()

KKain

máte rádi rock/metal/apod.? já osobně ano a především proto považuji tenhle snímek za nejlepší doposud natočený "muzikál". sice celkem bez příběhu, ale ta hudba to plně vyvažuje ;) 4 a 1/2* ()

KOZEL84

Hudba Tenacious D je výborná a film je taková zábavná blbina.Black je talentovanější než sem tušil.Výborný muzikant,zpěvák,výborný herec a občas dobrý komik.Příběh s trsátkem se mi fakt líbil,ale nejvíc mě dostalo ponaučení že satan je v každém z nás:-).Taky sem si vždycky myslel že Dave Grohl je bůh a on je to přitom satan:-)). ()

Money_too

Tohle je neskutečná slátanina.. Normálně bych dal dvě hvězdy, ale tenhle film má jedno podstatné, a to je dokonalej soundtrack! Hudba a texty dokonalé..Ke zkrácení chvíle včele doporučuji! ()

Han-cock

Rock & Roll baby... to je to čo možem k tomuto filmu povedať. Jack je neuveritelný, jeho spôsob akým sa prezentuje sa mi neskutočne páči. Bol by som veľmi rád keby bola aj dvojka. "Rock & Roll will never die - hell yeeaahhhh " ()

Joll

Film za moc nestojí ale ta hudba ho posouvá někam dál a jako fanda Rocku nemohu dát jinak než za 4 hvězdičky!! víc Rockových muzikálů!!!! ()

Vodny

Komedie s Jackem Blackem jsou šílené, energické a plné adrenalinu. To je dáno především jeho nasazením, se kterým odehraje každou roli. Po nářezové Škole rocku zde máme další snímek, kde rocková hudba hraje hlavní roli. A když říkám hlavní, nemyslím tím pouhé backgroundové ozvučení. Hudbou se v této komedii vypráví celý příběhu a komediální prvky jsou tak trošku zastíněny. Ale to vůbec nevadí, protože písničky, které Jack Black se svým parťákem Kylem Gassem hrají nemají chybu. Doporučuji sehnat soundtrack, který je naplňen všemi scénovými písněmi z filmu. U této hudební rockové komedie se nebudete válet smíchy, ale spíše obdivovat tyhle dva „obyčejný“ týpky, který když to rozjedou, nejdou zastavit a jejich hudba vám ještě dlouho bude znít v uších. To mi věřte. ()

Filmárik

Zo začiatku som to tipoval tak na odpad ale tak po 30tich minútach sa film začne konečne rozbiehať a naberať na gagoch a tempe.Síce sa jedná so stránky scenára o megablbosť ale zábavnú.Komu sa páčila Škola rocku a Hej kámo kde mám fáro,tomu sa pravdepodobne bude páčiť aj Tenacious D. ()

Crowen

Jo, tak jo. Komedie tohoto ražení opravdu můžu. Nápad, rocková atmosféra a hlavně vynikající muzika od Jacka Blacka. Výborně jsem se pobavil a ještě navíc v rytmu, řekl bych zvučných až líbivých :), válů a vše nakonec korunuje Dave Grohl v roli Satana. Nářez! ()

DemonizeR

JB/KG - to prostě mluví samo za sebe. Šílenej film, kterej doporučuji každýmu milovníkovi dobrý muziky.... Navíc - vzezření Bena Stillera :-))).... ()

vipburgr

čekal jsem mnohem víc, celý film mi přijde jako vodnatá polévka, ve které plave pár šťavnatých knedlíčků, při kterých jsem se mohutně smál. Co ale zbylá hodina? ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf