Králové ro(c)ku

• USA Tenacious D: The Pick of Destiny (více)

Staňte se svědky zrození Králů ro(c)ku, nejúžasnější – a nejpraštěnější – rockové skupiny "ve filmu, jehož osudem je stát se nejslavnějším hudebním počinem od This is Spinal Tap ” (Pete Hammond, Maxim). Uvidíte spoustu filmových i rockových hvězd a určitě budete na konci prosit o přídavek. Onoho osudného dne se ve Venice Beach setkali JB (Jack Black) a KG (Kyle Gass) a uvědomili si, že spojením svých geniálních talentů se zapíší do historie. Když se okamžitý úspěch záhadně nedostaví, rozhodnou se ukrást legendární "Trsátko osudu”, které udělá rockovou legendu i z toho nejhoršího brnkala. Jejich výprava, střety se zákonem, ženami i sněžným mužem "vás rozesmějí tak, až vás bude všechno bolet" (Guy Farris, KXTV-TV, ABC). (oficiální text distributora)

Bragi66

Rozjezd dobrý, pak pár hudebních i veselých kousků, ale filmově i příběhově slabší. Až ke konci je pak osvěžením Ďábel, ale pro úplné přijetí tohohle kousku včetně všech odkazů je ale asi potřeba opravdové fanoušky. ()

nitrak

Totální kult! Nejlepší songy a mysterious nádech, který vyústí v něco, co jsem vážně nečekal. Jack Black at his best. Škola rocku je oproti tomu slabota. Soundtrack poslouchám do dnes a film si pouštím jen výjimečně, abych ho moc neokoukal a stále z něj měl radost. Teď k tomu oživení u koncertu Tenacious D v Praze (4.6.2023). Za mě stále nejlepší Jackovo film, i po povedených Jumanji. ()

Chicharron

Nevím, proč jsem shlédnutí tohoto filmu odkládal tak dlouho. Byla to chyba. Jack Black je excelentní performer a skutečně umí zpívat. Film bohužel konči nějak moc rychle a ve střední části lehce ztrácí tempo, ovšem houbičková scéna nemá chybu. Škoda, že nedošlo na koncert s ďábelským trsátkem, to autorům neodpustím :) ()

iWHy

Tak ja som asi úplne mimo z tých koho chceli osloviť. Soundtrack, alebo teda album Pick Of Destiny som už počúval hodne dlhu dobu predtým ako som to zhliadol no zabával som sa na ňom neporovnateľne viac ako na vizuálnej verzii. Veď aj ich prvý album je našlapaný kopou pikantných dialógov...a tuna je to 93 minút nudy pri ktorej čakám na sebemenší náznak ich originality kým nepríde súboj so satanom ktorý ztrasie aj to posledné očakávanie. Zostanem teda pri uj**ávaní na geniálnom zvukovom podmaze ktorý je podľa mňa vo filme totálne nevyužitý. ()

destl odpad!

Jacka Blacka mam opravdu rad a na Nacho Libre nedam dopustit, ale tohle je prustrel trapnostiii...skoda...fnuk ()

vicha.k

Film je totálně ujetý. Správná komedie o ničem. Ale ta hudba ta mě až nadzvedávala ze židle. Už dlouhou dobu jsem neslyšel tak správný rock od podlahy. Za zmínku stojí i scéna, jak sjíždí strawberry river (docela omámený na houbičkách sjíždí nevědomky divokou řeku)… docela jsem se i zasmál ()

Aloika

Snažila som sa to dopozerať celé, ale nešlo to. Rozmýšľala som aj nad hodnotením odpad! ale jednu hviezdičku si Jack Black zaslúži. Nič iné sa mi na tom filme nepáčilo. A Jack nie je zas taký geniálny ani sexy aby som vydržala celú hodinu a pol :) ()

Caleblood

Naprosto ulítlá šílenost plná rockových pecek a sympatického Jacka a Kylea...Začátek a konec za ***** absolutní pecka a naprosto dokonalý rockový muzikál. Sem tam možná škoda nudných úseků jenž však stejně zastoupil nějaký ten nekomprosmisní rockový ná*er. :) Jinak velice vtipná scénka parodující Clockwork:-D ()

Vandislav

Hezky film, ktery neprakvapi a pouze zridka rozesmeje. Jinak stoji za zhlednuti diky skvelemu Jacku Blackovi a velice povedene hudbe. ()

Bloodoom

Písničky v tomto kousku jsou pěkné a mají tak říkajíc hlavu a patu. Scénář je obstojný, ale je to takové celé utahané. Jako by to nebyl JB. Vtipných scén je tam pomálu. KG tam je tak akorát do počtu. ()

milution

Mám rád rock. Opravdu mám, ale tohle mě nebavilo. Jedna hvězda za písně, a druhá za závěrečný souboj, který by sám o sobě byl na pět hvězdiček. ()

Jaay

Člověk si může říct, že to byla šílená blbost. Kdo ale miluje komediální talent Jacka Blacka, bude nadmíru spokojen. Když se k tomu pripočte kupa nových skladeb od Tenacious D, Ben Stiller nebo Tim Robbins, budete vzpomínat ještě hodně dlouho. ()

Nickkk

Neskutečný masakr!!! Co se zvuku a muziky týče je na vynikající úrovni stejně jako humor, který těží z textů napsaných nějakým naprostým bláznem...Zkrátka je to Pomáda dirty version:))))) Nejlepší postava: Satan ()

jakub.kuba

Ze začátku jsem si řikal že je to vcelku vtipný film, že obtloustlý chlápek na pláži na tu kytaru hraje dobře a že ten druhý, méně obtloustlý docela dobře zpívá. Kdyby se to poté nestrhlo v naprostý nesmysl a hovadinu, ve které se snaží o vtip a následně o vyvolání přátelské atmosféry a podobně... No, pěkně mi to zbytek filmu znechutilo. 50% za dobrou polovinu filmu.. ()

3LMO

Nemusíte být rocker na to aby ste se nad timhle filmem rosekali. Už na začátku se ležel pod stolem, když malej JB posílal otce do řiti XD:-D Naprosto geniálně pitomej počin Jack Black je úžasnej zpěvák SUPREEEEEEEEEHHEEEEM ()

Zahanator

Celé je to takové debilní. Jenže vtip je v tom, že ona debilita je vždy vtipná a nikdy nazjde až za hranici trapné debility. Celý film má správný náboj, dobře to šlape, nevzpomínám si ani na žádné nudné pasáže. Ben Stiller je ve své roličce skvělý, ale z čeho jsem se těžko vzpamatovával, to byl výkon Tima Robbinse :D K tomu si přečtěte, že hudba není jen nějakým průměrným podkresem, ale songy jsou opravdu skvělé a mají pořádnou šťávou. Navíc jsem zažraný metalista, tudíž to musí být plné hodnocení :) ()

A.T.D

Film jako dělaný pro milovníky bláznivých komedií a rocku. Avšak pro milovníky kvalitních filmů není Tenacious D to pravé. Kdose rád zasměje klidně i hloupym vtipům, ať uz kouká na Krály Ro(c)ku... ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf