Králové ro(c)ku

• USA Tenacious D: The Pick of Destiny (více)

Staňte se svědky zrození Králů ro(c)ku, nejúžasnější – a nejpraštěnější – rockové skupiny "ve filmu, jehož osudem je stát se nejslavnějším hudebním počinem od This is Spinal Tap ” (Pete Hammond, Maxim). Uvidíte spoustu filmových i rockových hvězd a určitě budete na konci prosit o přídavek. Onoho osudného dne se ve Venice Beach setkali JB (Jack Black) a KG (Kyle Gass) a uvědomili si, že spojením svých geniálních talentů se zapíší do historie. Když se okamžitý úspěch záhadně nedostaví, rozhodnou se ukrást legendární "Trsátko osudu”, které udělá rockovou legendu i z toho nejhoršího brnkala. Jejich výprava, střety se zákonem, ženami i sněžným mužem "vás rozesmějí tak, až vás bude všechno bolet" (Guy Farris, KXTV-TV, ABC). (oficiální text distributora)

john.mason.9

Nikdy nebudu schopnej komentovat tento film objektivně, protože Tenacious D, JB & KG už dávno kolujou v mojí krvi rockem-zředěný !! Hudba je prostě bez nadsázky libová a vyvrcholení se satanem v podání Dawe Grohla, prostě člověku stečou uši z hlavy.. Ve filmu se vyskytuje i první fanoušek kapely Tenac-Ious D v podobě pizza delivery guye, který s kapelou absolvoval mnoho koncertů. Jinak super komedie plná originálních hlášek, co vydá na 80%.. Ale z mojí je to jasná 110prcentní show co rock your socks OFF!! ()

stuj

Těšil jsem se, ale docela blbost. V polovině filmu přišel kámoš, takže jsem si řekl, že dokoukám další den. Ale druhý den při vybírání "na co se dnes podívám?" jsem úplně zapomněl, že mám něco rozkoukaného a pustil jsem tedy něco jiného. Tak moc na mě film zapůsobil. A když jsem si pak při prohlížení uložených filmů vzpomněl "o jo, tohle jsem vlastně nedokoukal!" tak jsem si řekl, že to vlastně už ani nemá cenu. ()

stringers

Svatý grál pro každého, kdo má rád Blacka, sem tam si zahulí a má rád rockovou muziku :) Rozhodně doporučuju v originálním znění. ()

Jenedaya

Nebudu to dlouho zdržovat...HUDBA ..ano to je největší lákadlo na tento film a myslím si ,že jí ocení aji lidé kteří nikdy neslyšeli TenaciousD. Příběh má ale velký nevyužitý potenciál.Nechci tím říct, že se mi film nelíbil to vůbec ne ale prostě si člověk říká mmmmm NEVÍM NEVÍM. Samozřejmě ale musím vypíchnout Jacka Blacka a Kyla Gasse za jejich herecké přímo až heroické výkony. What's it gonna be Kyle? You have to decide... Tits... or Destiny. ()

lukas.pukas.

Já jako naprostý odpůrce musizakálních filmu můžu napsat že tohle je jediný film tohoto tipu na který se dá dívat a dokonce se skvělé pobavíte Jack je super herec ale především hodně nadaný muzikant , má úžasný hlas a to bych se nedozvěděl nebýt tohoto filmu . ()

Jarsey

Nepatřím do muzikantského světa, takže možná jsem úplně nepochytila pointu filmu. Ale koukatelnost snímku bych ohodnotila právě 2*. Začátek hodně slibný, ale jen do chvíle, kdy dva nadějeplní muzikanti začnou spolupracovat. Pak se z toho stává jakási sci-fi za hledáním magického trsátka a nedokázala jsem úplně pochytit, co tím chtěl básník sdělit. Možná hudebníci a lidé z branže smysl filmu uvidí, mně se to nepodařilo. ()

Megahead

Metalovú a Rockovú hudbu počúvam mega aktívne od strednej školy (aj keď už na základke boli spoznávačky), takže som bol celkom zvedavý na rockovo orientovanú komédiu od JB a KG. Hudba je samozrejme prevažne dobrá, čo sa týka humoru, niektoré vtípky sa podarili, niektoré menej a niečo bola aj bieda. Z môjho pohľadu boli dobré pasáže s Meat Loaf -om ako otcom, stretnutie JB a KG, scéna v obchode a potom s hubami. Trošku mi vadil jednoduchší a fekalný humor. ()

Sejkorka

Tváří se to jako rock, ale je to mírně řečeno krávovina. Půlka stačila. Škola rocku je o třídu lepší. ... Nakonec jsem to dokoukal, ale víc než tu 1* nedám. Je tu sice Meat Loaf , Dio či Dave Grohl (jako satanáš) , ale ty si radši poslechnu bez rádoby drsných klipů. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf