Nancy Drew s nepostradatelnou lupou a práškem na snímání otisků prstů opouští River Heights a míří do Hollywoodu... ne proto, aby se seznamila s hlavním hrdinou seriálu Smallville, což si myslí její přítel. Nancy jede vyřešit jednu z největších záhad vůbec: tajemnou vraždu herečky Dehlie Draycott. Jak si ale naše detektivní hrdinka poradí s protivnými a záludnými kráskami na hollywoodské střední? Přidejte se k Emmě Roberts, která jako Nancy prožívá dobrodružství, nebezpečí i lásku. Kamkoliv se Nancy vydá, napětí ji následuje. (oficiální text distributora)

Claude Speed

Našel jsem film svého života! Tedy, našel bych ho, kdybych na něj narazil o několik let dřív. Tenkrát by to bylo bez diskuzí jasných 5*. Bohužel, s věkem roste moudrost, takže se na celkový výsledek už dívám dospělejším okem, které už nedostatky a ve velké míře vyloženě trapné scény nepřehlíží. Ačkoli bych chtěl, přes tři hvězdy se přehoupnout nemůžu. Ani kvůli Robertsovic neteři. ()

Kritik.

Film žánrovo a trochu i dejovo veľmi podobný seriálu Veronika Marsová. Uvoľnené a pomerne zábavné spracovanie detektívneho príbehu pre mladých. ()

katuuuska odpad!

Tohle jsem těžce rozdýchávala. Jen co Nancy otevřela pusu, hned bych jí trefila něčím hodně, hodně tvrdým aby už zmlkla. Něco tak hroznýho jsem dlouho neviděla a myslim, že ještě dlouho neuvidim. ()

honzic

Není to špatně natočené, ale celý film dosti nudný, krimi a thriller to není ani náhodou, spíše film pro náctileté. Hodnocení: 40 % ()

Horác

Každý se může naučit první pomoc:) Svižnej nenáročnej biják hlavně pro mladší publikum. A řeknu vám, je to relax, dívat se na detektivku a vědět, že tam nikdo nevystřelí někomu mozek z hlavy. Jo a sakra, proč tu ještě nikdo nenapsal, že Emma je fakt krásná? ()

trinan_kop

Nemôžem si pomôcť, ale mne sa to páčilo, príbeh, herci, proste príjemný film bez rôzneho násilia, úchylných vtipov. Ale tak dobré ako Babylon 5 to proste nebolo. ()

feho312

Zo slusnosti davam jednu * ktora ale znamena nieco medzi 0,5/10 a 1/10. Ked som sa docital, ze Emma je neter Julie Roberts tak mi bolo smutno, lebo okrem velkej pusy (myslim fyziognomicky..naozaj) a chlapcenskeho tela (rovnako myslene) nepobrala nic z talentu svojej tety.. Viem si predstavit akymi cestickami sa k filmu dostala ale viem vymenovat minimalne 10 zaujimavejsich, vyraznejsich a potencionalnejsich talentov tejto generacie. ()

Puslanka

Pokud přivřu obě oči nad trapnými scénkami, kdy dokonalá Nancy zachraňuje životy, tak je film celkem dívatelný v deštivém dopoledni, ale jen brán jako nadsázka a označení "thriller" mi nesedí ani vzdáleně. "Rodinný" ho vystihuje nejlépe. Necelé 3* ()

ES13

Dá se na to koukat a to i díky super herečce E.Roberts. Ale jako děj nijak moc extra. A konec byl trošku mimo mísu, ale i tak. Dá se na to koukat ;) ()