Hry bez hranic

(pořad)
  • Francie Jeux sans frontieres (více)
Soutěžní / Rodinný / Sportovní
Francie / Československo / Nizozemsko / Velká Británie / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španělsko / Belgie / Švýcarsko / Západní Německo / Itálie / Řecko / Jugoslávie / San Marino / Tunisko / Lichtenštejnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiální text distributora)

solskjaer

Tak nějak v klídku jsem si pročítal TOP seriálů a narazil jsem na Hry bez hranic a opravdu jsem nemohl jinak než se nalogovat a něco napsat, protože tohle byl opravdu famózní seriál a jak tady hodně uživatelů psalo žral jsem každý díl včetně 2 repríz. Na tomhle jsem vyrostl, paráda! ()

kisha

Sledovala sem to s nadšením a vlastenectvím po celou svou předpubertální životní éru, dodneška sem schopná zazpívat tu znělku a za naši státní barvu beru oranžovou místo červenomodrobílý. ()

NALBERTik

Hry bez hranic byly dovedeny v dokonalost, a posledni kolo za dvojnasobek bodu bylo dycky o nervy :D A byli sme v tom nejlepsi :) ()

Maynard.

Atosjó re, a jedééém .Nejlepší soutěžní pořad, který kdy bežel v televizi. Kam se na to hrabe otec Fura s paklíčem :o) , i když zrvona tihle dva týpci válí... ()

slovan1

Avizovaného pokračováni jsme se nedočkali :( Škoda. Každý dil jsem doslova hltal, Hry bez hranic tvořily jistou část kultury mého dětství. ()

Thurin

Nikdy nezapomenu, jak Třebíč vyhrála velké finále:) Jedna z nejúžasnějších ukázek evropanství i národní hrdosti dohromady:) ()

ranp

Jak já tenhle pořad jako dítě hltal! Jen začala znělka, usedl jsem k televizi a jako přikovaný jsem seděl až do konce. U mě jasných ***** ()

lskala

První tóny úvodní skladby stačí i dnes ke vzpomínkám na tenhle výbornej mezinárodně soutěžní pořad. 80% - 4**** ()

made1

Naprosto úžasná a jedinečná soutěž. Pamatuju si díl, kdy běhali všichni připevněný na odpruženém laně po kluzkém povrchu a jeden z našich neměl absolutně problém. Rozhodčí mu museli zkontrolovat boty, jestli na nich nemá nějakou speciální úpravu. To byla prostě bomba a obrovské odreagování pro několik států najednou. ()

skinny

Milovala jsem to, když jsem byla dítě a milovala bych to i teď, ale muselo by to být tak originální jako kdysi. ()

herr_carter

"Atosjo, chee - píííísk" :-DDDD.........jako dítě jsem tyto hry zbožňoval a co teprve, když se Československu dařilo,že...................moje hodnocení= 8 z 10. ()

BluT

Když jsem to jako kluk sledoval, tak to byl jeden z mejch úplně naprosto nejoblíbenějších pořadů.. Á, taková škoda, že už to asi nikdy neuvidim. Edit: 26.12.2011 - teď nedávno jsem si stáhnul jeden díl, protože jsem si na to po delší době vzpomněl a už mě to zas tak nebavilo. Vlastně jsem to ani nedokoukal. Ale i tak je to pecka. Old-schoolová, ano, ale pecka. ()

Ivusha

Ten první rok, co je přestali dávat jsem ještě jako vcelku malé děvče nechápala, jak něco tak skvělého mohlo skončit! Koukala jsem na to každý rok, vždycky u babičky. Tudíž to pro mě má ještě o to znásobenou roušku nostalgie. Pamatuji si, že jedno léto je dokonce opakovali... nemohla jsem se nedívat;-) ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu