Hry bez hranic

(pořad)
  • Francie Jeux sans frontieres (více)
Soutěžní / Rodinný / Sportovní
Francie / Československo / Nizozemsko / Velká Británie / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španělsko / Belgie / Švýcarsko / Západní Německo / Itálie / Řecko / Jugoslávie / San Marino / Tunisko / Lichtenštejnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiální text distributora)

Sekmen

Tak z téhle soutěžní záležitosti několika zemí v originálním zábavném formátu jsem byl totálně "vyplesklej" Krásné vzpomínky. ()

Schuldiner

Pamatuju si moc dobře doteď ..když nás tam zastupovalo nějaké Těrlicko :-) To bylo to nejhorší co tam naše země vyslala! Doteď si z toho města či vesnice s tátou děláme prdel.. Hehe.. Ale jinak ta soutěž byla vcelku zábavná, jako malej sem to sledoval furt. ()

mirkaaa

Moje oblíbená soutěž. Viděla jsem každý díl a na každý jsem se těšila jako malá. Škoda, že dnešní zábavné soutěže už nemají takovou úroveň. ()

iampatrik

80% Na Hry bez hranic jsem koukal jako malý, teď (o cca 13 let později) když jsem viděl opakování některých dílů a už mě to tak nebere jako dřív. Přesto zábavná soutěž, které by slušelo nové pokračování. ()

quelhar

Ve sve dobe skoro fenomen... Pamatuju, jak solidniho uspechu dosahlo napriklad druzstvo meho rodneho mesta, za ktere hral mimo jine budouci olympijsky vitez Ales Valenta :o) ()

Becca_

U úvodní znělky jsem jako tříleté dítě z neznámého důvodu vždy propukla v obrovský pláč. Pro mě kdysi hravé seznámení s faktem, že nejsme jediný stát na Zemi:). ()

M.I.K.E.

Soutěž, která nemá v histori obdoby. Nikdy nenudící, každý díl skvělý. Žádná soutěž, pořad ani sport mě tak nedokázal nadchnout. ()

Blazin

Viděl jsem snad všechny díly této soutěže a některé i vícekrát jako například když se zúčastnilo naše krásné městečko SEDLČANY!!! ()

chessbeer

Jako malej jsem každý den, kdy to vysílali (už nevim kdy), slintal u televize už hodinu předtím. Výborná soutěž se zajímavými disciplínami, kde se navíc účastnili i čeští borci a tak bylo komu fandit. Spoustu disciplín jsem poté zkoušel ve svém malém pokojíčku a ne vždy to dopadlo dobře. Několik dílů jsem viděl asi dva roky zpátky a občas mě to dost nudilo. Ale ne, nenechám si zkazit dětský ideál a sen! Takže 4* (přeci jen bych to dokázal udělat lépe). ()

werus

Existovala kdy lepší soutež než Hry bez hranic?? Troufám si říct, že kdo nesledoval, o hodně přišel. Dost dobře si to pamatuju, hodně si pamatuju díl, kdy se pořádaly u nás, pamatuju si, že to dávali o víkendu po obědě a dala bych dohromady i barvy týmů a státy. Na tuhle věc se prostě nedá zapomenout. A přesně jak tady už někdo psal - dnešní soutěžní pořady se můžou jít klouzat! Hry bez hranic jsou zkrátka pětihvězdičková zábava. Kdyby se to ČT rozhodla opakovat, nenechám si to ujít.. ()

WinstonS

Attention... jako malý jsem u toho seděl každý večer, úžasná zábava. Tehdy jsem ještě měl oranžovou barvu rád, dnes mi ji socani a Oranjes trochu znechutili :-) ()

lili6

Kdybych tenkrát věděla, ve svém značně mladém věku, že to již nebudou dávat, tak jsem si to snad nahrála:) Naplňovalo mě to štěstí, když jsme vyhrávali:D Chtěla bych v dnešní "moderní" době vidět, kdo by vymyslel takovouhle soutěž;) ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu