vanile

Ohromě silnej film... Sandlera znám v úplně jiných rovinách (tedy spíše v komediich), ale tady mě dokázal svým zoufalstvím neskutečně chytit za srdíčko :) snad víc než jakejkoli jinej hereckej výho tohohle rázu. Píšu tenhle komentář asi pět minut potom, co dozněly titulky a furt bečím. Opravdu klobouček ()

CelleDino

Tohle se hodně povedlo a scéna u psycholožky , kdy Charlie (AS) otevře tu svoji 13.komnatu ,mi tenhle film posunula do kategorie TOP 100 . nechci být přehnaně patetický , ale připomnělo mi to i to , že když už jsem s někým kamarád , mám mu pomoct stůj co stůj. Já k tomu fakt nemám jedinou výhradu. 100% i za odpověď těm , co mají Sandlera za kašpárka béčkových komedií. ()

jjemi

Velké poselství, nově zpracované, v příběhu mě čakala překvapení a nečekané zákruty. Alan a Charlie mi nedovolili odejít. Pro vychutnání to chce klid a nejlépe noční čas. Ale stačí to jedenkrát, proto jen ***. ()

zajunc

Nemám ráda dojáky, ale tenhle nádherně dojemný film mě dostal. Jsou zde tak realisticky vykresleny rozdílné postoje postav k tomu, jak se vyrovnat s bolestí ze ztráty svých nejbližších nebo i všedními problémy. Vcítila jsem se do Charlieho uzavřeného světa s potlačenými vzpomínkami a nepochopením ze strany okolí úplně dokonale (možná to bude stejnou povahou). Každý se hold s bolestí potřebuje vyrovnat jinak.. Adam Sandler ztvárnil svou postavu mistrovsky (schválně nepoužívám slovo zahrál, protože to nebylo o hraní, ale o osobní zkušenosti). Podle mě jeho nejlepší role. ()

Neferttiti

Úžasnej film,Sandler v úplně odlišné roli,než jsme zvyklí...fakt mě to dostalo a já probrečela několik kapesníků,dojemné,lidské,jedním slovem výborné :-) ()

PersonG

Přecitlivělé americké téma v citlivém americkém filmu s konečně citlivým (a ruku na srdce, i skvělým) Sandlerem + Reign Over Me v podání Pearl Jam... ()

AmericanX

nepřeženu, když řeknu, že pro mě osobně to byla životní role Adama Sandlera, jeho Charliemu jste věřili úplně všechno, nepřehrával, byl naprosto dokonalý, ve scénách v nemocnici jste opravdu viděli zlomeného a vnitřně vyhaslého člověka, něco takového jsem si u Sandlera nikdy nedovedla představit.... samotný film mě úplně odzbrojil..."Nechci vzpomínat." ()

zimi

Je to hezký film, střídají se zde nálady a mám rád tento druh konce, herecky na jedničku. Obdivuji trpělivost pana zubaře 7/10 ()

mirika39

Ešte že sa v New Yorku 11. septembra 2001 stala celosvetová tragédia, aspoň majú Američania o čom točiť silné psychologické filmy. Áno, mnohým z nás sa v živote stala tragédia, mnohí sme prišli o blízkeho človeka a každý sa s tým vyrovnáva po svojom, niektorí sa s tým nevyrovnajú vôbec. Sandler vynikajúco zahral psychicky narušeného muža, ktorý pri leteckom nešťastí prišiel o svoju manželku aj dcérku. Aby to celé nebolo až príliš dramatické, sem-tam sa človek zasmial na úsmevných scénkach a skončilo to, v rámci daných možností happyendom. ()

Manman

Velmi slusny film... Je to dojak, hra to na city a to normalne moc nemusim, ale tu to na mna posobilo velmi prijemne. Asi to bolo dobre nadavkovane, neviem. Herci tiez vsetci super. Pekne, uhladene, uveritelne - spokojnost. ()

lukas_flek

skvělý, konečně něco pořádnýho. ze života, žádná procházka růžovym sadem, ale pořádná rána přímo do frňáku, bez příkras (sem tam nějakou odpustím) a prokládaný neuvěřitelně vtipnejma situacema. fakt paráda!! ()

Chucky96

Co říct...naprosto úžasný herecký výkon A. Sandlera ... za mě klobouk dolů. Každý ho zná jako optimistu a komika, a tahle role, právě k jeho optimistické povaze, zdůrazňuje, jak může silná ztráta s člověkem zamávat. Velice smutný, ale nádherný film. ()

Oxytocin

Bude zajímavé, jestli bude film ceněný pro zahrané emoční vypětí a trauma skvělým Sandlerem i dlouho poté, co se odehrálo 9.11.2001. ()

maro0902

keby som mal zhodnotiť tento snímok a o 9 rokov starší collaterlal beauty tak sandler ťahá za kratší koniec proti will smithovi..jednoducho sandler je komediant a nie hráč na city... ()

Shanyo

Adama Sandlera a Bena Stillera som nikdy nepovažoval za dobrých hercov. Tomu prvému sa po tomto filme chcem ospravedlniť. ()

andreas_tool

Pro mě překvapení, že Adam Sandler umí vážné role. Dalším plus je, že se podařilo natočit film dotýkající se 11. září bez přehnaného patosu. Celkově to je příjemných 4.5* ()

Sejkorka

Zajímavý film, žádné schematičko. Přemýšlím o podobném tématu,napadá mě Král rybář. Hlavnímu hrdinovi též po podobném otřesu pomohl nový vztah. Tady je to komplikovanější tím, že šlo o celou rodinu. Kromě vynikajících hlavních představitelů / představitelek je výborná i ta pátá, Saffron Burrows. ()