Susedia (TV seriál)

Komedie

Slovensko, 2006–2019

Andy Kraus

Peter Bencsík

Andy Kraus, Peter Marcin, Viki Ráková, Zuzana Tlučková, Marta Sládečková, Helena Vondráčková, Eva Matejková, Martin Malachovský, Ivan Vojtek, Peter Marcin ml., Marián Slovák, Zuzana Frenglová, Kristína Barancová, Tomáš Majláth, Ján Lehotský, Veronika Paulovičová, Matej Landl, Pavol Topoľský, Ivan Romančík st., Ivan Gontko, Lujza Schrameková Garajová, Ľudovít Cittel, Peter Cibula, Ján Kramár, Rastislav Rogel, Lucia Vráblicová, Karol Čálik, Silvia Petöová, Jana Hospodárová, Ladislav Konrád, Michaela Drotárová, František Kovár, Alfréd Aczel, Maruška Nedomová, Pavel Bruchala, Aurélia Szentpéteryová, Zlatica Puškárová Švajdová, Henrieta Rabová, Tatiana Poláková, Karol Horváth, Dominika Richterová, Katarína Ivanková, Michal Rovňák, Pavol Plevčík, Tomáš Bezdeda, Adrián Guľa, Alexandra Palatinusová, Matúš Kvietik, Ivo Gogál, Roman Féder, Přemysl Boublík, Monika Masicová, Matej Vavrík, Dominik Šoltis, Andrea Szabová, Adam Ďurica, Igor Šebesta, Peter Trník, Gabriela Dolná, Veronika Nízlová, Daniela Nízlová, Ladislav Ladomirjak, Danica Jurčová, Karin Olasová, Martin Madej, Peter Kadlečík, Tomáš Magát

Komentáře uživatele MT_Y k tomuto TV seriálu

První tři serie seriálu jsou super, nemám k nim nějak extra výhrady. Možná někdy až na Ildiko, která je možná až přehnaná (Takže někdy kazí seriál - myslím si, že jí měly nechat to, že jí nejde slovenština a jak je ''hloupá'') Nemyslím si, že by to seriálu ublížilo. Děti Gergej a ta dcera Zuzy a Františka tam byli dle mě absolutně zbytečně, můj názor je že tam nesehrály extra role a jak jsem zmínil byli tam absolutně zbyteční. Ale i přesto, nechávám seriálu Susedia 1.-3. Série pět hvězd a 97% ( 3% dolů za Gergeje a dceru Zuzy a Franty).(29.6.2018)

Rád bych na jednu stranu, kdyby se natočila i další 5. řada (zda-li bude nebo ne si musíme počkat zřejmě, ale snad by mohla) nicméně, Zuza už není ta kterou František seřve a ona se roztomile potváří atak, což mi zrovna u ní chybí. Ale, myslím si, že po 10 letech, to nedopadlo špatně. Možná bych tam přidal víc situačnější komedie a asi bych buď trochu rozvinul postavu té Andrey, anebo jí úplně vymazal. Pro mě osobně je tam absolutně zbytečná i pošťák tam dělá aspoň něco, ona mi tam příjde opravdu navíc a poslední věc asi bych víc zapojil Martu. To je něco co mi scházelo i v předešlích 3. řadách. Marta tam tropila opravdu srandu a hodně zpříjemnila situace a i díly. Takže určitě bych víc zapojil Martu. Za Andreu, Zuzu a Martu (viz. výše) uberu hvězdu , takže 4 hvězdy a 85%(29.6.2018)