Danny F.

Dost jsem se při sledování odreagoval. Táto komedie mě hodně pobavila. Nic zázračného, ale není to tak zlé, jak to vypadá. 60% ()

Sany33

Výsledný dojem? Ešte slabší ako pri silno priemernej trojke. Pôvodná obľúbená dvojica pochoduje do úzadia, v popredí je nemotorný komisár, ktorý sa vám postupom času veľmi rýchlo zunuje. Ako vedľajšia úloha bol fajn, ale omieľať dookola tie isté frky sa v celej stopáži nedá – Besson mu dal príliš priestoru. Ba čo viac, on na neho stavil celý film, no stávka mu nevyšla a výsledkom je podpriemerný a výrazne nudnejší kúsok. Luc, nechaj už túto sériu na pokoji! 40% ()

fabecc1222

Taxi bez taxíku? No skoro to tak někdy vypadalo. 406 je pryč, a na scénu přichází 407, ale oproti svému předchůdci je dost ochuzena o svůj prostor na filmovém plátně. Už před premiérou bylo avizováno, že více prostoru dostane komisař Gibert, který si pro sebe také krade většinu humorných scén ve filmu. Daniel s Emilianem už tu jsou kolikrát jen do počtu, a jen tak zpovzdálí sledují hlavní děj. Stejně tak, jako u předchozího dílu, tak nejlepší scéna je hned na začátku. Je to také jediná scéna, kdy se ukážou vychytávky na Taxíku, a to mluví za všechno. ()

drackula

Prakticky úplne zbytočné pokračovanie. Po kvalitnej jednotke, a solídnej dvojke a trojke som čakal, že sa istý štandard udrží, ale žiaľ kvalitatívne je tento film niekde úplne inde. Ak nerátam úvod, ktorí klasicky nemal s hlavným dianím nič spoločné, nenapadá ma žiadna vtipná ani akčná scéna, ktorá by sa mi nejako výraznejšie páčila. Ono je to aj ťažko, keďže akcie je minimum a ak si odmyslíme početné trapošenie aj humoru je ako šafránu. Posledným klincom do rakvy bol fakt, že aj Daniel a jeho Peugeot nedostali skoro žiadny priestor - ak nerátame úvod. S prihliadnutím na tieto skutočnosti z toho ani nič dobré vzísť nemohlo. 20 % ()

mirec88

Dúfam, že piaty diel už točiť nebudú. Nápady už nie sú skoro žiadne, celá tzv. zápletka bola trápna a ani vtipov už nie je toľko ako kedysi. Ešte 3. diel bol zábavný, ale tu okrem perfektného futbalového úvodu (ostatne úvody v Taxi sú vždy perfektné), už nie je zaujímavé skoro nič. Ale pár vecí to stále ťahá do priemeru a nie podpriemeru. Sú to hlavne scény na policajnej stanici, ktoré sa celkom vydarili. ()

Autogram

Tentokrát sa to už nevydarilo, nad jazdou taxíkom vládne najskôr futbal, potom krimi a humor je väčšinou dosť nasilu vmontovaný. ()

LibertyX odpad!

Naprosto zoufalá obludnost, která se snaží dělat srandu ze svojí trapnosti a debility tím, že to JE naprosto trapné a debilní. Okecané peklo, totální utrpení, vedle kterého pozdně noční televizní céčka vypadají jako klenoty kinematografie a naolejovaný Van Damme jako rozený umělec. ()

hot_spot

Jeden okoukaný Peugeot, který se předvede všehovšudy ve dvou scénách, dementní postavy, stupidní děj, otravná francouzština, laciný hiphop a KOPEC nudy. Pokud Taxi 3 ztrácelo šťávu, tady to platí dvojnásob. Kdo už ty francouze konečně zastaví? ()

Specs

Hlášky: Cice: (známý francouzský fotbalista, komentuje jízdu) - "To je hustý." Daniel Morales: - "Jednou jsem závodil s Konkordem." Émillien: - "Nerozptyluj ho blbejma historkama." & Daniel Morales: - "Kde je Gilbert?" Émilien: - "Má v sobě několik prášků, ale pořád někde řádí. Dokonce jsme ho přihlásili na maraton New Yorku, ale asi ani to nebude stačit..." ()

Nepi

Klasická francouzská ujetá komedie,už po čtvrté!Ten konec má bejt parodie na Zjizvenou tvář nebo co? ()

ssfan

V porovnání s předchozími díly to je slabší. Honiček tu není tolik, akce je občas až moc komická. Nicméně děj byl na komedii celkem dobrý a hudba také ušla. Hodnocení 48% odpovídá. Lepší dvě hvězdy. ()

Soweek

Navzdory komentářům zde jsem nechtěk věřit, že film jako Taxi může být kravina, kort po třech velmi povedených dílech. Asi tady budu pár lidí opakovat, ale tohle doopravdy těží z prvních třech dílů, za nejhorší bych považoval fakt, že to je automobilová komedie, ale honička tu není ani jedna, naše oblíbené Taxi zde skoro vůbec neuvidíte. Vtipy jsou zde doopravdy extrémní a jsou určeny pouze velmi úzké komunitě lidí, mezi které se rozhodně neřadím. Celkem 1,5* a jedno z největších zklamání tohoto roku. ()

kenkaku

Asi to bude tím že vyměnili (ono to asi jinak po deseti letech nešlo) starou 406ku za "nové žihadlo" nebo ten pocit že se obrovsky vaří z vody (jo a ještě to zaměření na čutače - to je můj nejslušnější název pro fotbalistu - mi hodně hnula žlučí) mi celkově nedalo vůbec důvod mít chuť si film pustit ještě jednou. Tím se vše u mě točí jen zda dvě nebo ještě horší jedna hvězdička. Nakonec jsem se rozhodl o jednu protože mi ve finále celkem vadil pocit, že už příliš vykrádá sama sebe (dokonce i nápadem do soundtracku). ()

mikulíšek

Tentokrát se bílé taxi do děje moc nehodilo, relativně úspěšná značka francouzských krimi komedií však ano, tak bylo taxi i s řidičem odsunuto do pozadí. Skoro jsem měl pocit, že Daniel i s taxíkem jsou takovým rodičovským dozorem, který dohlíží na dětskou hru na policajty a lupiče. ()

velkyvezir

Bohužel série kriminálně-komediálních filmů Texi má klesavou tendence a 4. díl je opravdu tím nejhorším. Celý příběh se v podstatě odehrává na policejní stanici, čímž se film stává poněkud fádním. Nezachraňují to ani gagy, ve kterých je šéf Gilbert zobrazován jako pitomý trouba. Zjevně mi unikla i hlavní zápletka filmu - zločince nejprve nesmyslně pustí, pak jej honí jak Daniel s Emilem, ale také tajná policie s Petrou jako hlavní agentkou. Tajná policie potřebovala, aby zločinec prchl a mohli jej sledovat, ale proč? Celý problém je, že ve filmu mizí to, co první díl udělalo tak zábavným - vtipné a akční scény. V tomto díle kromě úvodního svezení Cissého a závěrečné sledovačky není taxi vůbec v akci. Nudných 85 minut filmu. ()

Tjaden

Začátek vypadal slibně, a tak jsem se těšil na další z řady francouzských bláznivých komedií, které mám celkem rád (Návštěvníci, Taxi 1)....Bohužel s příchodem tajemného Belgičana se to zvrhne v totální kravinu s dementním humorem. Tvůrci už prostě neměli co říct. ()

Testament odpad!

No, tohle snad nemyslíte vážně? Začátek okopírovaný z "trojky" se vším všudy (jo, pardon, Daniel nejel rychlostí 298, ale překročil 300, ehm). Humor srovnatelný s posledními díly policejní akademie. Ne, hnus!!! ()