cinema_cz

20 % (Michal Šobr, Ci 04/2007, str. 77) ___ Ve čtvrté taškařici už o taxíky vlastně vůbec nejde. Podprůměrný film. 40 % (Ci 12/2007, str. 107) ()

RigorMortis

Prvé dva filmy svižne bežali, tretí pokulhával, tento sa už vlečie z posledných síl s tuberou v terminálnom štádiu. Veľa kecov, málo akcie a aj ten humor už je ohratý. ()

MartinTerran

Taková klasika v rámci série - nápadití kriminálníci, pořád blbí policajti a taxikář to víceméně zachraňuje. Vtipné to docela je ikdyž někdy je to docela na hraně. Nenáročná zábava když není co jiného dělat. Hodnocení: 57/100. ()

liquuid

Ujetá francouzská komedie, která místy pobaví, ale jinak dostáváme podprůměrnou hloupost a asi si i ničíme mozek. Při prvním kouknutí jsem si říkal, že to snad ani tak hrozný nebylo, ale při dalším a dalším jsem se tak brutálně nudil, že mi došlo, že to fakt dobrý není. Sorry. ()

chrustie

Tak po trojce sem si říkal že tohle bude ještě větší pitomost. K mému překvapení nebylo a navíc pro mě osobně asi nejlepší z celé série. Jo, jsou už starší, jo víc kecají, ale proč ne? Taxík už zase přípomíná víc auto a ne startrek. ()

Miloško

Prvé 3 časti Taxi som nevidel,tak možem tento film hodnotiť nezávisle na prvých častiach. Je tu humor,akcia podfarbené celú dobu hudobným podmazom. 90 minút kino zábavy,neurazí. ()

vejfukCZ

Opravdu obrovská nuda a příšerně digitální Peugeot kterej už nemá číslovku 406. V předchozích dílech sou všechny části opravdu vysunovací, kdežto tady je to celý dělaný přes počítač a vypadá to opravdu hrozně. Děj je nulovej a zmizel veškerej vtip z předchozích dílů. I když byla trojka už přepísklá, mělo pořád tu šťávu z předchozích dílů, tady se to všechno vytratilo, jako by na tom dělal jinej tým. Navíc tam ani není Lily, což je velké mínus. A komisař Gibert byl dost trapnej, veškerá vtipnost se prostě vytratila a je tatam. Podprůměr. ()

walkingdead

Z celé série asi (zatím?) nejslabší, ale vyloženě průser to není, párkrát se člověk zasměje. Scény, kde Daniel prohání Peugeota, nic nového nepřinášejí, jsou pořád stejné (a jinak to ani nejde). Marion Cotillard definitivně postoupila do vyšší herecké ligy a ve čtyřce tak chybí. Občas děj vaří z vody a klidně by se dal film zkrátit na 60 minut... takže asi 50%. ()

Petr59

Od prvních třech dílů se to hodně lišilo. Nyní šlo spíše o honbě za zločinci, než o samotné taxi. V prvních třech dílech to bylo vyvážené. O něco slabší, než trojka, která je nejpovedenější ze série to bylo. Ale humoru bylo hodně, navíc komisař byl skutečně vynikající a díky němu přidávám hvězdičku. Ta kombinace s fotbalem, taxi moc neprospěla, spíše ty děti a hlavně generál. ()

gefr

Nechápu že po průseru jménem Taxi 3, mohlo vzniknout něco takového. Tak snad už se tvůrci poučili a další tupý díl již neuvidím. ()

blondboss

Túto sériu mám celkom rád a aj keď to nie je úplný môj top, vždy ma to pobaví. Toto pokračovanie už nestačilo kvalitatívne na predošlé diely, ale aj napriek tomu bolo zopár vtipných scénok, hlavne Gibert opäť valcoval. V rámci žánru aj série samotnej taký klasický priemer, ktorému dosť uškodila absencia Marion Cotillard. 60 % ()

AleXtreme

Docela nuda, taky mně zkalamal nový taxík, starší 406 byla prostě klasika která k tomuto filmu patří ! 2* za to že to je Taxi, ale asi nejhorší ze všech. ()

MaxQ69

Říká se: "Čeho je moc, toho je příliš." Čtvrté pokračování adrenalinové akční komedie je toho pravým důkazem. Kromě jedné jediné scény se svištějící 407ičkou, ač nového a lepšího modelu, se v celém filmu skutečně není na co jiného dívat. Taxi 4 ztrácí humor, který už sérii opouští ve 3. dílu. Ztrácí také akčnost, logický děj a hlavně tam chybí ono "taxi". Bohužel, i protentokrát zdá se, že úroveň série přibývajícími epizodami klesá. V tomto případě klesla na 20%. Tak doufejme, že to v případném dalším pokračování Gérard Krawczyk dotáhne alspoň na level Taxi, taxi. ()