Pitva mimozemšťana

• Velká Británie Alien Autopsy (více)

Od režiséra Shameless a Phoenix Nights (Jonny Campbell) přichází pravda o jednom z největších podvodů v dějinách. Roku 1995 oběhl svět černobílý film, pořízený údajně během incidentu v americkém Roswellu v roce 1947, obsahující záběry pitvy mimozemské bytosti. Za jeho zveřejněním stáli dva kamarádi Ray (Declan Donnelly) a Gary (Ant McPartlin), kteří se okamžitě stali miláčky médií. Oba dva však skrývají mnohem větší tajemství. Co se s nimi stane, až bude pravda odhalena? Motivováno nejdiskutovanějším případem UFO z 2. července 1947 z města Roswellu v USA. Na obloze byl tehdy pozorován předmět ve tvaru disku a místní farmář prý poté našel na svém pozemku vzdáleném asi 110 km od Roswellu vrak létajícího talíře, avšak americká armáda dodnes celou záležitost kategoricky popírá a prohlašuje ji za výmysl senzacechtivých novinářů. Ovšem, co když lžou? (oficiální text distributora)

demonikus

Veľmi zaujímavý film zobrazujúci, podľa môjho názoru fiktívny príbeh. Spracovanie je výborné a dej má dobrý spád, tiež sa mi páčia herecké výkony. Briti sú výborný herci a zaslúžia si veľkú pochvalu. Dávam 4. ()

majklfly

Připomíná mi to dělání palačinek na ohni. NIjak složitá příprava, zábava až do konce, pár opravdu povedených hlášek a a když to občas někde nějak zakřoupe, nikomu to nevadí. Příjemně jsem se pobavil a rozhodně si zaslouží svých 80% v podobě ****. ()

Fraktální

Stačí vidět ve fotogalerii sušenky na pitevnim stole a hned na následujícím obrázku dva masírující se chlapy a už ted vím, že ten fim nikdy nechci vidět.... V00-nm ()

lukas.frydry

Obvykle tenhle typ filmu vyloženě nesnáším, respektive nesnáším ho, když to točí Němci.... po chvilce mě začalo zajímat, že jak to vlastně teda celý bude, tka jsme koukal a koukal, relativně průměrnej film, váhal bych do konce mezi 2-3 hvězdama, ovšem konec to zabil a dávám nejistý 4 - 70% ()