Není to špatné, klasický sitcom těžící z úspěchů známějších kolegů na podobné téma. Ale určitě se člověk dobře pobaví a je škoda. že je tak neznámý a řekl bych i dost podhodnocený (imdb). 71%(17.3.2011)

Opravdu vtipný sitcom, u kterého hodně překvapuje nízké hodnocení na IMDb. Zdejší známka daleko víc odráží realitu, což je ještě překvapivější. 85%(21.9.2012)

Vtipný sitcom, kterému vévodí Seth Green. Ale proč jen tak málo epizod?:-((8.7.2009)

Four Kings je velmi zábavný sitcom, který si rozhodně zasloužil víc než jednu sérii! Nejlepší charakter má Barry a taky se mi líbí hereky ten vlasatej týpek Bobby. Škoda, že se ncěkteré seriály neuchytí, ale na druhou stranu to i chápu, když v USA vzniká tolik seriálů ročně. Nechybí tomu vtip, dobré hlášky a úroveň. Chci víc :-((28.6.2010)

Další z komedialních sitcomů roku 2006 a drží latku letošní nabité vlny seriálů. Příhody čtyř přátel, kteří spolu bydlí a často si lezou do zelí, nevyniká jen seth green, ostatní tři jsou nejen rovnocení partneři.(21.1.2007)

• - Seriál byl předčasně ukončen, a to ještě před dotočením první série. (Allien.9)