Vysokoškolský profesor Dr. Jack Gramm, který zároveň pracuje jako forenzní psychiatr FBI, dostane ultimátum – zbývá mu 88 minut života. Aby se zachránil, musí Jack použít všechny své dovednosti a zkušenosti, aby zúžil okruh možných podezřelých, mezi něž patří nespokojení studenti, opuštěná milenka i sériový vrah, který sedí v cele smrti. Jack Gramm založil celou svou kariéru na spolehlivém „určování“ povah lidí a faktorů rizik. Svoje expertní osvědčení získal díky případu sériového vraha Jona Forstera a nyní, s pocitem zadostiučinění, čeká na Forsterovu popravu. Ale když se začnou objevovat další podobné vraždy, musí Jack obhájit, že Forster je skutečně vinen, jak celou dobu tvrdil. (oficiální text distributora)

Awesomer

Říkat, že bez toho nebo onoho by to nebylo takové či onaké je vždy tak trochu nesmyslné, nicméně u osmaosmdesáti minut se poznámka v tomto gardu nabízí více než by možná bylo zdrávo. Scénář sám o sobě je totiž více než fádní a vlastně nemá příliš co nabídnout. Hlavní záporačka ve službách jako vždy náležitě úlisného Neala McDonougha, který ovšem dostal žalostně málo prostoru, působí vyloženě trapně a strojeně, nikoliv vychytrale, jak bylo zjevně zamýšleno. A právě za nesmyslné upozadění McDonougha by režisér a scénárista zasluhovali sto ran holí na holou zadnici, neb z toho mohl být perfektní duel s Pacinem. Jediné co se vyjma hlavního protagonisty dá vyzdvihnout je ústřední hudební linka, ta se zdařila na výbornou. Jako celek film působí spíše jako divadelní hra čerpající výlučně ze charakterové síly hlavní postavy. Ale právě Pacino, postavený do takové role posouvá z většinové části podprůměrný thriller do vyšších pater, což ostatně nedělá poprvé... ()

Trucker

Tento film lze doporučit snad jen výhradně pro všechny „klišomily“. Nechybí zde hrdinovo trauma z minulosti, pořád tam někdo někam pobíhá a v duchu „moderní“ šílené fejsbůkové doby telefonuje na třech linkách naráz, a nakonec (asi aby bylo nějaké to překvapení) se prozradí (POZOR, následuje SPOILER), že zrádcem je nenápadná studentka. Diváci z řad zmíněných milovníků klišé jistě kvitují s povděkem i skutečnost, že tvůrci nezapomněli ani na klasickou scénku, kdy hrdina jede v autě, blikne červená na semaforu, on zastaví, zaujmou ho papíry/důkazy ležící na sedadle spolujezdce a proto se v nich soustředěně přehrabuje tak dlouho, že už je zase na semaforu zelená a celá kolona aut ho musí s troubením objet. U tohoto výtvoru kinematografie je těžké vydržet do konce, protože celý „děj“ se skládá jen ze splašeného pobíhání, ježdění autem po městě a telefonování. ()

Martazoe

Tohle zachraňuje jen Al Pacino, jinak je to naprosté béčko. Jako pohádka na dobrou noc to jde, už od začátku tak nějak tušíte, co bude následovat a žádné překvapení se nekoná, fádní, neoriginální, podprůměrný thriller. ()

Luxurka

ALe, ALe, ALe... Proč.... Tohle je prostě šílěná nuda, typická americká srágorka. Pacino tam jentak chodí sem tam, pravidelně nám oznamuje kolik má ještě času a současně poukazuje na to, že ho má už fakt málo. Není tam napětí, nevtáhlo mě to do děje a říkala jsem si kolik těch minut ještě sakra má, aby mě to už vysvobodilo, ať už to skončí jakkoli. Promiň Ale, víš, že Tě miluju :-( ()

funesfilm

Al Pacino si odskočil. Netypické pre neho, typické pre TV Barandov. Miestami amatérske. Tri hviezdičky iba kôli legende filmového priemyslu. ()

Fujin

Krimidrama patřící do té kategorie "Dá se na to koukat". U těchto typů filmu netrpíte, ale za 2 dny už ani nebudete vědět na co že jste se to vlastně dívali, kromě Al Pacina hravě zapomenete všechny co se tam vyskytovali. ()