Vysokoškolský profesor Dr. Jack Gramm, který zároveň pracuje jako forenzní psychiatr FBI, dostane ultimátum – zbývá mu 88 minut života. Aby se zachránil, musí Jack použít všechny své dovednosti a zkušenosti, aby zúžil okruh možných podezřelých, mezi něž patří nespokojení studenti, opuštěná milenka i sériový vrah, který sedí v cele smrti. Jack Gramm založil celou svou kariéru na spolehlivém „určování“ povah lidí a faktorů rizik. Svoje expertní osvědčení získal díky případu sériového vraha Jona Forstera a nyní, s pocitem zadostiučinění, čeká na Forsterovu popravu. Ale když se začnou objevovat další podobné vraždy, musí Jack obhájit, že Forster je skutečně vinen, jak celou dobu tvrdil. (oficiální text distributora)

Hadža

tri hvezdy,ale opravdu jen pro Al Pacinova,bez neho by se film vyhoupl sotva na jednu!Nezazivny, zamotany dej s trapnym koncem. ()

YURAyura

5/10 Vizazi odpudivy Pacino v pokusu o casovy napinak. Zpocatku to i funguje, ale jakmile na fakulte padne me podezreni na osobu, z niz se nakonec vyvine pachatel to stagnuje. Takovy prumer, co s muze libit - skoda ze z toho neudelali film na opravdovych 88minut - bylo by o cem mluvit. Baby jsou tam pekne a hlavni myslenka taky, i kdyz se nemusi kazdemu libit. Tak jako produkt placement jiste severske firmy, takze kdyz se jejich telefon podivne rozbije, nelze prehodit kartu do jineho, ale je potreba pouzit docela jiny kus ;]] Ach ti amici... Jinak cely pribeh z Seattle je ramovan ubohym pruletem jednoho letadylka kolem panoramatu mistniho ufa a jinak uz to mohli klidne natocit kdekoli - zkratka berlicka jak prase ()

MATADOR

Spousta jmen, spousta dalších blbostí, které tvůrci marně vymysleli, aby zamaskovali svůj debilní příběh. Ať tam hraje potom kdokoliv, musí být šťastný, že natáčení už skončilo. ()

CageDepp

Chvilkama sem nevěděl koho mám podezírat dřív. Po celou tu dobu to bylo zajímavý až an ten konec ten už nebyl tak dobrej. Ale na 3 hvězdy to není. ()

FilmFan24

Bohužel ani Pacino nezachrání tento "áčkový" thriller s "béčkovým" scénářem. Časová tíseň, ve které se hlavní hrdina - arogantní psychiatr, jehož jednou z náplní práce je studovat obžalované jedince a následně před soudem vypovídat na základě svého studia "objektu" o vině či nevině, nepůsobí zrovna věrohodně a tak po dobře zahájeném úvodu se budete (možná) divit, co na "nebohého" hrdinu si scénaristé vymysleli. Škoda, nebýt nelogičností v přejezdech z jedné částí velkoměsta do druhé, byl by film možná o třídu lepší. Takhle zbyl "jen" film na jedno skouknutí a to je sakra škoda s takovým potencionálem, jakým bezesporu stále Al Pacino je. ()

Skip

Začalo to dobře, vypadalo to jako slušná krimi, trochu i thriller, no to je vlastně jedno, nebudu nějak škatulkovat. Al Pacino byl dobrý a vcelku i přesvědčivý. Celou dobu jsem se ale obával, aby to nemělo nějaké hloupé až blbé rozuzlení. A to se bohužel stalo, takže veškeré dobré dojmy z filmu byly najednou fuč. ()

Colonist

Nečekal jsem žádný zázrak, ale že to bude až taková bída, to by mě ani ve snu nenapadlo. Na to, že se jedná o závod s časem, tu prakticky chybí jakékoliv napětí. Avnetova režie je totiž dost hrozná, stejně jako scénář. 88 minut působí jako německý televizní film. Jedinou světlou stránkou filmu je samozřejmě Al Pacino, který by kvalitně zahrál i matku představenou v Kameňáku, jenže když hraje v takové slátanině, tak to prostě ani on nezachrání. Ostatní postavy se chovají naprosto idiotsky, zejména ta, kterou "hrála" Alicia Witt. Od druhé poloviny se pro mě sledování tohoto braku stalo utrpením. Už mě ani nezajímalo, jak to skončí, měl jsem chuť to vypnout. Nevypnul jsem. A teď mám chuť být sprostý. Hodně sprostý. A taky že budu sprostý - byla to sračka. Hrát v tom místo Ala někdo jiný, tak je to na odpad. Takhle jsou to dvě hvězdičky, ale jedna celá stejně patří jen Pacinovi. P.S. Po poslední klapce natáčení měl Pacino vylézt na střechu svého karavanu a na celý štáb zařvat "You're all a bunch of fucking assholes." ()

Fanucci

Zápletka je přehnaně vykonstruovaná a nevěrohodná. Ale bylo příjemné zase vidět mého oblíbence Ala v něčem novém:-) 50% ()

IceQueen

Al Pacino a jeho už tradičná poloha strapatého, unaveného a životom fackaného chlapíka, ktorému krásne ženy (vo veku, že by mu mohli byť vnučkami) skáču ochotne do postele. Dej je dynamický, v podstate sme stále v pohybe, ale toľko nelogických a zbytočných sprostostí na jednej kope som už dávno nevidela. A Sobieski teda tiež nemusím. Privieram všetky oči, prakticky ich mám zavreté a dávam za roztrasené 3*. ()

fmash

Rozšířím řady komentářů, jež konstatují, že Al Pacino sice svým charismatem zachraňuje co se dá, jinak ale snímek nemá moc co nabídnout. Úplná nuda to však není — slabší trojka. ()

Martin741

Priemerny, nijako z priemeru nevybocujuci je film 88 minut od rezisera Jona Avneta. Scenar je z principu dobry, ale chcelo by ho prepracovat. Al Pacino je vyborny herec, o tom zadna, ale film do priemeru taha slaby zaver a rutinerska rezia Avneta. 42 % ()

Petoss1

Keby sa k tomu dostal iný schopnejší režisér bolo by to dovolím si tvrdiť lepšie. Al Pacino samzrejme fantastický ako vždy , ale inak sa vo filme vyskytuje viac nelogickostí ako by bolo zdravé. 60% ()

O´Neill

Nebylo to nic extrovního, na co bych se musel dívat pořád. Herecké obsazeni taky moc nezáří, vyjímaje Al Pacinem. Ten předvedl perfektní výkon. Jo, a postavení celého filmu ála 24 Hodin potěší. ()

cariada

Naprosto překombinovaný thriller, psychiatrovi někdo volá, že mu zbývá 88 minut životaa on se snaží zjistit kdo to je. Do toho tu někdo masakruje ženský a on "údajného vraha" poslal na smrt, která má za několik hodin přijít. Celé je to neskutečně zmatené a ztrácí se v tom. Když pomine fakt, že je to nepravděpodobné za 88 minut stihnout tolik věcí a dostat se neustále z místa na místo autem je to blbost. Celé je to podprůměrné. Sice je tam dáno hodně pohledných žen , ale to film ještě nedělá a příběh už vůbec né. Já u toho strávil nezáživné odpoledne. ()

starbrejkr

61% je dle mého názoru dost málo. Připadá mi, že lidi zapomínají, že je to jen film a moc nad tím přemýšlí, což se zrovna sem nehodí. Že se to nedalo stihnout za 88 minut? No a co. Já jsem byl celou dobu napjatý a trochu mě zklamal jen závěr, který mi přišel rozpačitý a malinko srazil předchozí nabušený děj. ()

Flynn

Pro mne lehké zklamání, jaxi jsem od filmu s Al Pacinem čekal více, sám Al si myslím mohl uplatnit ještě více svého hereckého kumštu, ale i tak ve filmu docela vynikal nad zbylým osazenstvem. Příběh mi nepřišel nijak originální a myslím že tenhle film mi vyšumí z hlavy stejně rychle jako v Praze načepovaná desítka.... ()