Vysokoškolský profesor Dr. Jack Gramm, který zároveň pracuje jako forenzní psychiatr FBI, dostane ultimátum – zbývá mu 88 minut života. Aby se zachránil, musí Jack použít všechny své dovednosti a zkušenosti, aby zúžil okruh možných podezřelých, mezi něž patří nespokojení studenti, opuštěná milenka i sériový vrah, který sedí v cele smrti. Jack Gramm založil celou svou kariéru na spolehlivém „určování“ povah lidí a faktorů rizik. Svoje expertní osvědčení získal díky případu sériového vraha Jona Forstera a nyní, s pocitem zadostiučinění, čeká na Forsterovu popravu. Ale když se začnou objevovat další podobné vraždy, musí Jack obhájit, že Forster je skutečně vinen, jak celou dobu tvrdil. (oficiální text distributora)

Elessar.

Tento film na mňa vykukol z bedničky pri knižnici, že zadarmo, no zadarmo je zadarmo a tak beriem kým je. Včera (po nejakej dobe čo strávilo cdčko v šupliku), som si ho pustila. Nečakajúc od neho vôbec nič, vedela som že to nebude horibilná kvalita, keď som ho našla prakticky "u popelnic". Dostala som celkom priemerný televízny film, ktorý nie je vôbec zlý, keď to berieme ako vec do telky. Potrebovala som vypnúť a celkom mi to spravilo náladičku. Samozrejme klišé strieda klišé a tu sú ozaj uplne všetky. Pacino by aj hral keby mal čo a nejako mu tie rýchlo šprinty neverím :). Len netreba pri tom nejako premýšľať, je to proste taká príjemná blbostička :) ()

david666

Jednoduchá krimi s "rozcuchaným" Al Pacinem, který je obklopen pěknými herečkami (podezřívám ho, že si je vybíral sám:-)). Jinak nic neobvyklého od filmu nečekejte - klasická oddychovka, která rychle vyšumí z hlavy ()

Lipps... odpad!

I přesto, že Al Pacina zrovna dvakrát nemusim, uznávám ho jako herce a zaboha sem nemohla pochopit, jak mohl tak klesnou a hrát v něčem takovém. Nejenže děj je přímo trapný, ale celková atmosféra je příšerná. Třikrát sem u tohohle filmu usla než jsem se překonala a dokoukala ho. Naprostá hrůza. Nikdy více. ()

frankiiee

hmm no tak toto by bolo asi prislis trufale nazvat "dobrym" thrillerom, skor by sa hodilo slovo ako dostatocny. Cely film stoji a pada na Al Pacionovi...scenar je taky aky je a vykony ostatnych hercov takisto. Ale mohlo to dopadnut aj horsie ()

lepo

Rýchly až chaotický rytmus tohto dielka mi pripadal, ako keby sa režisér po celý čas nakrúcania ponáhľal na vlak Seattlle - Vancouver. Al Pacino by tieto TV filmy naozaj nemusel. Leele Sobieski mala veľmi málo priestoru na to, aby sa o niečo, čo sa podobá herectvu v tomto filme vôbec pokúsila. ()

veverysiak

Samotná účasť charizmatického Ala ešte nemusí vždy znamenať úspech, obzvlášť v prípade, keď má utiahnuť všetko len on sám, väčšina negatív smeruje k nepravdepodobnému až hlupučkému príbehu, na ktorom sa ľahkovážne zviezli scenár, réžia a vlastne aj herecký ansámbel, takže 40%. ()

Kozlowski8

Vysokoškolskému profesorovi a současně forenznímu psychiatrovi, pracujícímu pro FBI jde o život. Za 88 minut má být zavražděn... Charismatický Al Pacino v hlavní roli filmu, kterému nechybí spád, překvapivé zvraty, ani napětí. Kdyby byl scénář napsaný s trošku větším citem a režisér nechtěl někdy výce, než bylo zdrávo, nemusel by film občas (hlavně v závěru) sklouzávat do béčkových vod. I tak jsem se však velice příjemně bavil a těch 108 minut uteklo jako voda - tak proč nedat 4*? 70%. ()

Muňa

Celej film čekám na pointu a ona nikde. Al Pacino má kocovinu a celej film tak i vypadá, tady ale realismus končí. ()

kacmi

Velmi nudny film...co je velky problem, ak ma film byt thriller. Naviac s hlupym scenarom. A s Al Pacinom v rozriedenej verzii jeho predoslych uloh.... ()

Elissabet

Tenhle film jsem zkoukla, protože jsem nevěděla coby, ale opravdu mě to hodně chytlo. Al Pacino mi z počátku nebyl moc sympatický, ale to se s ubíhajícími minutami měnilo, stejně jako moje tipy na vraha. Tenhle film je úžasný v tom, že si v jednu chvíli myslíte, že konečně víte kdo za tím vším stojí, ale pak se ukáže, že ten to rozhodně není. Prostě je to skvěle udělané a hrozně se jim povedla i hudba. Nevím, jestli bych to hodnotila jako nějak super dobrý krimi-thriller, ale rozhodně se na to dalo koukat. Proto tedy dávám průměr. ()

hrabě_olaf

ta druhá hvězda je za ala... jinak jsem se pobavil u výbuchu porsche - jak mu upadnul jeden z falešných výfuků... veselost.... ()

BaHa

FIlm neurazí, ale ani nezaujme. Al Pacino podává skvělý výkon, ale to je asi tak všechno.Jediné, co mě upoutalo byl způsob oznamování zbývajícího časi v originální verzi....tik, tik, tak....zázrak nečekejte ()

SpeedyL

Docela zajímavý psychologický thriller. Hodnotil bych i 4*, kdyby se příběh neodehrával tak nereálně. Hromadné masové vraždy a policie nic nedělá. Vše jen řeší profesor psychologie se svými studenty... no, "zarážející". 72%. ()