Burák a Bludička

Mater and the Ghostlight

Mater a Bludička

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 7 min

Čekala jsem vyšší hodnocení. Já jsem se teda řezala moc. Musím ovšem přiznat, že Auta jsem ještě neviděla, ale o to víc se teď na ně budu těšit. Úplně boží byly ty Burákovy dva přední zoubky! A jak si na ně nasadil kužely a strašil, bomba! No a světluška taky jako autíčko a ještě hází blinkr, to je naprosto geniální. Opravdu tleskám!(2.5.2010)

Bu ráktráví svůj volný čas tím, že straší, dělá si legraci a různě bafá na všechny ostatní obyvatele městečka. Přitom on sám je největší strašpytel, takže když se na něj zbylá auta dohodnou, postraší ho příběhem zákeřné bludičky, třese se jako osika ve větru a prchá i před světluškou...(8.5.2007)

Na krátkej ploche sa nám predvedie slušná tendencia humorných scénok so strašidelným motívom. Pixarovské Auta sú riadna klasika. ___Krátkometrážna rozprávka "Mater a Bludička" sa dá pozrieť na DVD Pixar: Kolekce krátkých filmů.(28.4.2008)

// Production Companies: Pixar Animation Studios, Walt Disney Pictures //(5.5.2011)

Solídny krátkometrážny film z dielne Pixar, voľne sa viažuci k úspešným celovečerným AUTÁM. Ak ste si snímku obľúbili, znova sa stretnete so svojimi obľúbenými postavičkami a zmyslom pre humor, ale Pixar urobil už predsa len lepšie krátkometrážne zázraky. http://video.yahoo.com/watch/142876(24.8.2008)

Burak nejdriv paradne prudi, aby se pak film preklopil do docela napinavyho a nechybi vtipnej konec. K tomu samozrejme perfektni animace.(25.12.2008)

V překladu Burák a bludička. Takovej bonus k filmu Auta. Animace a hra stínů a světel super samozřejmě jako vždycky u pixaru, příběh se mi ale moc nelíbil nebo mi spíš nepřišel něco extra, ale postava Buráka zase dokonalá, stejně jako ve filmu. Jinak ale spíš průměr od pixaru. slabší 4*(9.1.2008)

Neuvěřielné jak auta dokážou vyjádřit svoje pocity! Chyběla mi sice pointa, ale celé to bylo tak roztomilé, že nemohu jinak než dát 5*.(14.2.2011)

Pčeci jen to není úplně ono, na můj vkus moc hlasité... ;) Ale plechožrout..(7.12.2007)

Vtipnosti Aut to ani zdaleka nedosahuje, přesto je celý filmeček zábavný. Jednoduchému nápadu, volně navazujícímu na celovečerní film, chybělo k maximálnímu hodnocení jen trošku.(26.3.2008)

Pomaly sa stáva pravidlom, že ku každému komerčnejšiemu animáku vzniknú, či na pobavenie alebo upútanie jeden či dva kraťasy. A mne to vyhovuje. Pretože častejšie bývajú trefnejšie a zábavnejšie než celý film. A ani tento k tomu nemal ďaleko. Suprová naháňačka pred vlastným strachom. 80%.(17.5.2007)

• xxmartinxx

Spíš trapné a velmi nudné. Očekávatelné a neoriginální. Nejslabší dosavadní Pixar Short. Asi to bude i tím, že nemusím Auta.(3.4.2011)

Lehce hororový kraťas z Autogrotesek. Je horší skutečný horor nebo vaše představivost?(29.12.2011)

Burák naplašil aj mňa...(10.11.2008)

No veru si už budem musieť v blízkom čase pozreť celovečerný animovaný film "Cars". Nedávno som náhodou natrafil na krátkometrážnu sériu "Cars Toon: Burákovy povídačky" a teraz som si kukol tento krátky video snímok. Mierne strašidelný príbeh, zábava a dokonalé animácie od Pixaru. Farebný svet živých, poľudštených automobilov sa mi začína páčiť. ****(10.11.2010)

Dobrá epizodní příhoda jako doplněk k Autům, kde se Burák projeví jako pořádný strašpytel.(17.11.2007)

Co to je BLUDIČKA? Bludička může být kdekoliv. Jak se autíčla dokáží taky bát. Nebo spíše Burák.... Ale Plechožrout je taky dobrej.(31.10.2007)

Není to špatné, ale vzhledem k tomu, že mě Burák ze všech aut v Autech (ehm) bavil nejméně, je tohle pouze lehce nadprůměrný kraťas. Nápady ovšem má.(19.8.2010)

http://www.youtube.com/watch?v=UjCtuur9G4s&feature=related 70% - 3*(3.10.2011)

Príjemné, ale spin-off z Monsters Inc. bol zábavnejší.(18.11.2007)

odbočující světluška, no to mě poser! :))) 80%(11.3.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6